Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

RazvanMRG 15-06-11 23:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4400135)
Prin zona aia sta..ca de multe ori m-am intalnit /vazut si eu pe acolo..

acolo stau. masina sta in fata uneori chiar daca se prafuieste. parcarea din spate devine traseu de off-road in curand la ce santuri se fac. nu e asa placut sa ma bag acolo printre pietoni.

vinyl 16-06-11 00:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4400476)
acolo stau. masina sta in fata uneori chiar daca se prafuieste. parcarea din spate devine traseu de off-road in curand la ce santuri se fac. nu e asa placut sa ma bag acolo printre pietoni.

Ai spalatorie la 2 pasi..faci un abonament ...apropo..fac treaba buna baietii..mi-am facut tapiteria la ei..:rolleyes2..mi-au dat cu jet la mocheta de la picioare...dedesubt fiind computerul de confort..super misto a functionat masina pana s-a uscat pe acolo...:???: DUMBASS !

IS19CIP 17-06-11 11:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
HYPERYON In Tudor Salut

Hyperyon 17-06-11 11:09

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut ;)..banuiesc prin trafic in tudor...ca nu imi amintesc sa ma fi oprit ieri pe undeva pe acolo :D

IS19CIP 17-06-11 11:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4403679)
salut ;)..banuiesc prin trafic in tudor...ca nu imi amintesc sa ma fi oprit ieri pe undeva pe acolo :D

Bine inteles ca in trafic :lol:

SeRee 17-06-11 14:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
92 grg..pe la horpaz.. am dat flesh .. nus sigur ca era el la volan (pe la ora 15:twisted:) sau era taiksu..salut

grg_92 17-06-11 15:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4404180)
92 grg..pe la horpaz.. am dat flesh .. nus sigur ca era el la volan (pe la ora 15:twisted:) sau era taiksu..salut

eram in dreapta :)) am observat intrun final :)) daca is prost si am ramas fara permis stau in dreapta

SeRee 17-06-11 15:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4404277)
eram in dreapta :)) am observat intrun final :)) daca is prost si am ramas fara permis stau in dreapta

dar cumde de ai ramas fara :rolleyes2? ..nu am observat ca erai in dreapta ...

grg_92 17-06-11 16:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4404331)
dar cumde de ai ramas fara :rolleyes2? ..nu am observat ca erai in dreapta ...

pai am mai povestit pe la cafenea....am dat peste un pieton..si am fugit :D:D SCURT SI LA OBIECT :)))))))

MihaiCsl 17-06-11 17:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi masina lui DMX in parcare in Dacia si pe Nemes in ogrlinda retrovizare pe la moara de foc, salutari amandorura :D

2slow4u 18-06-11 20:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
astazi...MRG-ul in rond agronomie, salutari...

IS19CIP 18-06-11 22:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi MRG Podu ROs salut !

MihaiCsl 19-06-11 21:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut astazi Hyperyon si pe DDD, cel cu peugeout 407, salutari aici ca eu eram prea preocupat sa mor de caldura. :)
Era sa uit, Hyp prin Tudor si DDD in intersectia aia mare din Bularga, s-a uitat cam ciudat la mine =))

Hyperyon 20-06-11 09:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut ;) eu daca nu prea va cunosc...decat de pe forum nu stiu de unde sa va iau :))) decat daca dati flashuri banuiesc ca e cineva de pe aici [sau e radar in fata :))))]

RazvanMRG 20-06-11 12:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
va salut baieti! CIP vrei sa ma bati la scor de cate ori ma vezi si nu te vad?:))


All times are GMT +2. The time now is 03:31.

- Copyright 2026 4Tuning