Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

sonikuts 06-01-11 04:31

Re: B 64 M V P
 
sunt foarte bune mvp-ule , febi am cumparat si eu acum aproximativ 2 luni si sunt multumit de ele.numai bine iti doresc(MirCip)

Alex30 06-01-11 04:42

Re: B 64 M V P
 
MVP-ule iti doresc sa realizezi toate planurile in 2011...masina pana acum e frumoasa dar se poate si mai mult. Bafta cu ea...si daca poti sa-mi dai si mie un PM cu cat te duce schimbarea franelor cu cele de VAN si ce trebuie cumparat

B-64-MVP 06-01-11 15:48

B 64 M V P
 
MirCip-ule te-am recunoscut stai linistit :D, merci mult ! ! ! Alex la frane o sa-ti dau un pm cu tot ce iti trebuie, se merita efortul, sa treci de la discuri pline de 238 mm si 12 mm grosime la unele de 260 mm ventilate si 22 mm grosime e o mica mare diferenta 8) ! ! !

B-64-MVP 09-01-11 15:35

B 64 M V P
 
1 Attachment(s)
Poza special facuta pentru un calendar 8)..... cine stie cunoaste LCB :D! ! !

B-64-MVP 12-01-11 04:19

B 64 M V P
 
in curand si poze cu masina in calendar :D !!!!

razvaneluu 12-01-11 09:23

Re: B 64 M V P
 
eu ma uitam aseara la masina ta , ca am venit sa imi iau prietena ca sta la tine in bloc , ca u erai jumate gol si jumate pe geam si te uitai dupa mine , eram cu o skoda albastra :)

B-64-MVP 12-01-11 15:22

B 64 M V P
 
Am inteles Razvaneluu, venisei sa o iei pe Ruxi nu? ? ? Nu cunosteam masina si daia ma uitam asa ciudat 8), nu mai e nici o problema acum, esti de-al casei se aproba :) ! ! ! Ciao....

razvaneluu 12-01-11 18:18

Re: B 64 M V P
 
da pe Ruxi , oricum man , frumoasa masina ... :) am vzt ca te uitai mai urat :)))) da daca era sa cobori tzipam ca sunt prieten cu KIS`u :)))

B-61-KYS 12-01-11 19:34

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 3979144)
da pe Ruxi , oricum man , frumoasa masina ... :) am vzt ca te uitai mai urat :)))) da daca era sa cobori tzipam ca sunt prieten cu KIS`u :)))

Nu recunosteam nimic :))

B-64-MVP 12-01-11 19:50

B 64 M V P
 
Asa Cosmine :D, asa te vreau 8), nu iti faceam nimik, decat daca patea masina :twisted:ceva Razvaneluu, merci de apreciere si te asteptam si pe tine la intalnirile noastre saptamanale ;) daca tot ti-ai loat logan ! ! !

razvaneluu 12-01-11 21:11

Re: B 64 M V P
 
o sa incerc , da cand sunt intalnirile :) dami un pm cu id tau

B-64-MVP 14-01-11 04:25

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 3979769)
o sa incerc , da cand sunt intalnirile :) dami un pm cu id tau

in fiecare sambata la ora 15 la polivalenta.....

B-99-SAA 14-01-11 13:40

Re: B 64 M V P
 
Primele pagini din topic sunt cam triste, dupaia ti-a venit mintea la cap, ai trecut de la codita de rechin la jante si suspensie :D Cand ai dus masina la Mihai trebuia sa ii zici sa traga putin de capota, poate sa intindea pana peste faruri :lol: Planuri ceva de viitor? Niste scaune sport d-alea scoica nu te-ar coafa? Si la faruri ce ziceai ca faci? Cumva ce a facut Cosmin (KYS)? :D

B-64-MVP 15-01-11 04:27

B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3984783)
Primele pagini din topic sunt cam triste, dupaia ti-a venit mintea la cap, ai trecut de la codita de rechin la jante si suspensie :D Cand ai dus masina la Mihai trebuia sa ii zici sa traga putin de capota, poate sa intindea pana peste faruri :lol: Planuri ceva de viitor? Niste scaune sport d-alea scoica nu te-ar coafa? Si la faruri ce ziceai ca faci? Cumva ce a facut Cosmin (KYS)? :D

SAA-ule masina asta a avut si ea momentele ai de pierzanie : codita de rechin :sad:, bandouri nichelate :boxing:, ornamente la stergatoare si multe lucruri pe care acum le consider depasite :headache: ! ! !
La faruri cu un singur angel, cele cu lupa G3 in farurile stock, o sa trec cand ma satur de astea "dual angel" :peace:! ! !
In legatura cu scaunele nu cred ca o sa ajung sa montez altceva, am montat incalzirea in scaunele stock, e foarte comoda si practica, nu as vrea sa renunt la aceasta optiune. Si oricum la interior eu nu prea m-am omorat cu multe modificari, doar cele practice( totusi destul de multe). Si daca tot era vorba de interior zilele acestea am reusit sa fac rost de un suport de ochelari original Renault :).
Masina a primit si o noua distributie ca avea 51000 km si un nou filtru de habitaclu ! ! !
Si cu bad boy-ul sigur o sa ajung la mihai la ghetto sa o rezolv :D ! ! !

B-64-MVP 19-01-11 12:05

B 64 M V P
 
6 Attachment(s)
Update :
-Schimbat filtru polen, poze cu cel vechi, dupa aproximativ 1 an jumatate de exploatare
-51000 km si distributia schimbata doar curelele si rola intinzatoare
-achizitionat suport ochelarii de origine, ramane sa ma hotarasc unde il montez, in clasicul loc la plafoniera sau in locul manerului de pe plafon de la sofer


All times are GMT +2. The time now is 18:00.

- Copyright 2026 4Tuning