![]() |
Re: B 64 M V P
sunt foarte bune mvp-ule , febi am cumparat si eu acum aproximativ 2 luni si sunt multumit de ele.numai bine iti doresc(MirCip)
|
Re: B 64 M V P
MVP-ule iti doresc sa realizezi toate planurile in 2011...masina pana acum e frumoasa dar se poate si mai mult. Bafta cu ea...si daca poti sa-mi dai si mie un PM cu cat te duce schimbarea franelor cu cele de VAN si ce trebuie cumparat
|
B 64 M V P
MirCip-ule te-am recunoscut stai linistit :D, merci mult ! ! ! Alex la frane o sa-ti dau un pm cu tot ce iti trebuie, se merita efortul, sa treci de la discuri pline de 238 mm si 12 mm grosime la unele de 260 mm ventilate si 22 mm grosime e o mica mare diferenta 8) ! ! !
|
B 64 M V P
1 Attachment(s)
Poza special facuta pentru un calendar 8)..... cine stie cunoaste LCB :D! ! !
|
B 64 M V P
in curand si poze cu masina in calendar :D !!!!
|
Re: B 64 M V P
eu ma uitam aseara la masina ta , ca am venit sa imi iau prietena ca sta la tine in bloc , ca u erai jumate gol si jumate pe geam si te uitai dupa mine , eram cu o skoda albastra :)
|
B 64 M V P
Am inteles Razvaneluu, venisei sa o iei pe Ruxi nu? ? ? Nu cunosteam masina si daia ma uitam asa ciudat 8), nu mai e nici o problema acum, esti de-al casei se aproba :) ! ! ! Ciao....
|
Re: B 64 M V P
da pe Ruxi , oricum man , frumoasa masina ... :) am vzt ca te uitai mai urat :)))) da daca era sa cobori tzipam ca sunt prieten cu KIS`u :)))
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
B 64 M V P
Asa Cosmine :D, asa te vreau 8), nu iti faceam nimik, decat daca patea masina :twisted:ceva Razvaneluu, merci de apreciere si te asteptam si pe tine la intalnirile noastre saptamanale ;) daca tot ti-ai loat logan ! ! !
|
Re: B 64 M V P
o sa incerc , da cand sunt intalnirile :) dami un pm cu id tau
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
Primele pagini din topic sunt cam triste, dupaia ti-a venit mintea la cap, ai trecut de la codita de rechin la jante si suspensie :D Cand ai dus masina la Mihai trebuia sa ii zici sa traga putin de capota, poate sa intindea pana peste faruri :lol: Planuri ceva de viitor? Niste scaune sport d-alea scoica nu te-ar coafa? Si la faruri ce ziceai ca faci? Cumva ce a facut Cosmin (KYS)? :D
|
B 64 M V P
Quote:
La faruri cu un singur angel, cele cu lupa G3 in farurile stock, o sa trec cand ma satur de astea "dual angel" :peace:! ! ! In legatura cu scaunele nu cred ca o sa ajung sa montez altceva, am montat incalzirea in scaunele stock, e foarte comoda si practica, nu as vrea sa renunt la aceasta optiune. Si oricum la interior eu nu prea m-am omorat cu multe modificari, doar cele practice( totusi destul de multe). Si daca tot era vorba de interior zilele acestea am reusit sa fac rost de un suport de ochelari original Renault :). Masina a primit si o noua distributie ca avea 51000 km si un nou filtru de habitaclu ! ! ! Si cu bad boy-ul sigur o sa ajung la mihai la ghetto sa o rezolv :D ! ! ! |
B 64 M V P
6 Attachment(s)
Update :
-Schimbat filtru polen, poze cu cel vechi, dupa aproximativ 1 an jumatate de exploatare -51000 km si distributia schimbata doar curelele si rola intinzatoare -achizitionat suport ochelarii de origine, ramane sa ma hotarasc unde il montez, in clasicul loc la plafoniera sau in locul manerului de pe plafon de la sofer |
| All times are GMT +2. The time now is 18:00. |
- Copyright 2026 4Tuning