Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NXdev 07-11-10 20:26

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3790919)
Adica au mai disparut cativa membrii :-?

Hai bafta :)

Unii vin...altii pleaca...
In ce hal arata DEV pregatit de iarna :( ...

L.E: Chiar daca nu pare joasa...am atins pe dedesubt...

Alex30 07-11-10 20:29

Re: DreamWorks
 
Pai s-a schimbat si el putin...lasa ca isi revine cand vine caldurica :D

bib_andrey 07-11-10 21:04

Re: DreamWorks
 
Iauite ce bine arata cu capace :-"
Laca ca e bine ca i`ai pus gume de iarna..spre binele DEVului :> sa nu alunece si sa faca BUFF ! :lol:
Bafta . :D

Tweety_rzw 09-11-10 19:07

Re: DreamWorks
 
6 Attachment(s)
George VRS nu mai are E36 ci are acum un E30 frumos !

NXdev 09-11-10 19:12

Re: DreamWorks
 
Frumos, frumos :D.Am inteles ca masina este excelenta, din punct de vedere mecanic si al caroseriei.Felicitari George.

bib_andrey 09-11-10 19:43

Re: DreamWorks
 
Frumos bmw :)

Fr33`e30 09-11-10 19:54

Re: DreamWorks
 
hmm buna seara .... vineri voi fi si eu prezent cu coana mare spalata sa ardem niste poze cu domnul lui George ... :D:D:D si cu o mica surpria dar nu sunt foarte hotarat daca o montez sau nu montez :lol:

IuLiaNo 09-11-10 20:38

Re: DreamWorks
 
Va multumesc la toti si va astept vineri pe toti cu masinile curate pentru o sedinta photo Profi!

radu715 09-11-10 22:00

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3799038)
Va multumesc la toti si va astept vineri pe toti cu masinile curate pentru o sedinta photo Profi!



FRATE , URSU ASTA M-A IMPRESIONAT , E SUPERB , TZIPLA :X:X:X:X:X:X

FELICITARI PENTRU ACHIZITIE , E O BAZA PERFECTA :X:X:X:X:X

NXdev 09-11-10 22:10

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3798904)
hmm buna seara .... vineri voi fi si eu prezent cu coana mare spalata sa ardem niste poze cu domnul lui George ... :D:D:D si cu o mica surpria dar nu sunt foarte hotarat daca o montez sau nu montez :lol:

Salut.Te asteptam...
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3799038)
Va multumesc la toti si va astept vineri pe toti cu masinile curate pentru o sedinta photo Profi!

Daca sunt putin prafuite :-s ?
Quote:

Originally Posted by radu715 (Post 3799293)
FRATE , URSU ASTA M-A IMPRESIONAT , E SUPERB , TZIPLA :X:X:X:X:X:X

FELICITARI PENTRU ACHIZITIE , E O BAZA PERFECTA :X:X:X:X:X

Ne mobilizam si noi cat de cat ...

Va asteptam vineri seara.Sa fim in numar mare ;).

IuLiaNo 09-11-10 22:16

Re: DreamWorks
 
E trecem cu vederea putin praf acolo :-)!

NXdev 09-11-10 22:18

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3799341)
E trecem cu vederea putin praf acolo :-)!

Multumim :D.

NXdev 10-11-10 15:39

Re: DreamWorks
 
Cine ma ia si pe mine vineri "clandestin" ?Daca nu vrea nimeni, vin cu bicicleta ...

B-99-SAA 10-11-10 15:50

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3801057)
Cine ma ia si pe mine vineri "clandestin" ?Daca nu vrea nimeni, vin cu bicicleta ...

De ce ma? Ce-ai patit? :???:

PDV_1989 10-11-10 17:27

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3799038)
va astept vineri pe toti cu masinile curate pentru o sedinta photo Profi!

Si unde se va tine sedinta photo profi , tot in parcare :-)?


All times are GMT +2. The time now is 19:12.

- Copyright 2026 4Tuning