![]() |
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
Quote:
In ce hal arata DEV pregatit de iarna :( ... L.E: Chiar daca nu pare joasa...am atins pe dedesubt... |
Re: DreamWorks
Pai s-a schimbat si el putin...lasa ca isi revine cand vine caldurica :D
|
Re: DreamWorks
Iauite ce bine arata cu capace :-"
Laca ca e bine ca i`ai pus gume de iarna..spre binele DEVului :> sa nu alunece si sa faca BUFF ! :lol: Bafta . :D |
Re: DreamWorks
6 Attachment(s)
George VRS nu mai are E36 ci are acum un E30 frumos !
|
Re: DreamWorks
Frumos, frumos :D.Am inteles ca masina este excelenta, din punct de vedere mecanic si al caroseriei.Felicitari George.
|
Re: DreamWorks
Frumos bmw :)
|
Re: DreamWorks
hmm buna seara .... vineri voi fi si eu prezent cu coana mare spalata sa ardem niste poze cu domnul lui George ... :D:D:D si cu o mica surpria dar nu sunt foarte hotarat daca o montez sau nu montez :lol:
|
Re: DreamWorks
Va multumesc la toti si va astept vineri pe toti cu masinile curate pentru o sedinta photo Profi!
|
Re: DreamWorks
Quote:
FRATE , URSU ASTA M-A IMPRESIONAT , E SUPERB , TZIPLA :X:X:X:X:X:X FELICITARI PENTRU ACHIZITIE , E O BAZA PERFECTA :X:X:X:X:X |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Va asteptam vineri seara.Sa fim in numar mare ;). |
Re: DreamWorks
E trecem cu vederea putin praf acolo :-)!
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Cine ma ia si pe mine vineri "clandestin" ?Daca nu vrea nimeni, vin cu bicicleta ...
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:12. |
- Copyright 2026 4Tuning