Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 13-03-11 20:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
da .. sper sa iasa cum vreau si cum trebuie. :D

caut 215/35/19 ... 2buc.
daca auziti ceva, anuntati-ma pls.

TM 77 ADF 13-03-11 23:22

re: E46 - TM 77 EEE
 
195 35 19 am 2 buc

SAX1987 13-03-11 23:31

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

195 35 19 am 2 buc
13-03-11 22:15
Exista asa ceva :shock: :D ?

Foarte tare arata masina .. va fii ceva rar pe la noi !

Caius TM 14-03-11 11:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
ADF ... ce ma iei tu la misto cu dimensiuniile tale :lol:


sax ... sper sa iasa bine ... am mari emotii :D

liviu tex 14-03-11 11:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4168502)
ADF ... ce ma iei tu la misto cu dimensiuniile tale :lol:


sax ... sper sa iasa bine ... am mari emotii :D

de ce ai emotii? te casatoresti?:lol:

sau ai trimis masina la vopsit? tre' sa iasa bine,nu!? daca o vopseau cu sufliciu erau normale emotiile! da' asa..;)

Manu_88 14-03-11 14:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
am vazut masina parcata pe linia lui 9 chiar arata superb...deabia astept sa o vad vopsita

P.S eu eram intr un golf cabrio...mio venit sa trag prelata sa o parchez si sa o iau pe jos cand am vazut cum arata a ta:)))

Caius TM 14-03-11 15:24

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
liviu.. inca nu am trimis'o la vopsit.... saptamana asta la sfarsit sper sa apuc. :D

manu ... e dezastru acuma cum arata... lego m3 :p


am rezolvat problema cu gumele ..
thx 2 mutzu... HD (high definition) :lol: pt. 215.35 care o sa vina pe 9j si 225.35 ce am acuma o sa vina pe 10j.. cum am si probat unu... la inceput.
+ distantiere 20mm fata/spate.

JusT_SaY_BoBo 14-03-11 17:28

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4169052)
liviu.. inca nu am trimis'o la vopsit.... saptamana asta la sfarsit sper sa apuc. :D

manu ... e dezastru acuma cum arata... lego m3 :p


am rezolvat problema cu gumele ..
thx 2 mutzu... HD (high definition) :lol: pt. 215.35 care o sa vina pe 9j si 225.35 ce am acuma o sa vina pe 10j.. cum am si probat unu... la inceput.
+ distantiere 20mm fata/spate.

da da:shock: clar vin cum trebuie:)
o curiozitate am jantele astea nu se pot polisa integral:???:..pe negru cred ca ar arata:shock:
si am si eu o intrebare intentionez sa imi iau un set de keskin kt1 9j.intrebarea e pot pune 205.45.16 pe ele?cineva mi-a zis ca face "coama"cauciul sau ceva de genul.scuze de off dar voi va pricepeti cu strechul si dimensiunile la j-uri:lol:

myky99 14-03-11 17:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4169352)
da da:shock: clar vin cum trebuie:)
o curiozitate am jantele astea nu se pot polisa integral:???:..pe negru cred ca ar arata:shock:
si am si eu o intrebare intentionez sa imi iau un set de keskin kt1 9j.intrebarea e pot pune 205.45.16 pe ele?cineva mi-a zis ca face "coama"cauciul sau ceva de genul.scuze de off dar voi va pricepeti cu strechul si dimensiunile la j-uri:lol:

merge 205/45 pe 9 ..... chiar merge bine:))

mutzu 14-03-11 21:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4169052)
liviu.. inca nu am trimis'o la vopsit.... saptamana asta la sfarsit sper sa apuc. :D

manu ... e dezastru acuma cum arata... lego m3 :p


am rezolvat problema cu gumele ..
thx 2 mutzu... HD (high definition) :lol: pt. 215.35 care o sa vina pe 9j si 225.35 ce am acuma o sa vina pe 10j.. cum am si probat unu... la inceput.
+ distantiere 20mm fata/spate.

:))) adică-s definit tare?:))))

Caius TM 15-03-11 06:05

re: E46 - TM 77 EEE
 
JusT_SaY_BoBo .. se pot polisa, dar nu-mi place cum arata.
legat de cauciuc.. poti sa-l pui linistit.

mutzu .. nu ma, esti sus definit. misca'ti curu cu gumele alea incoace ca sta productia in loc ... :lol:

mutzu 15-03-11 09:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4170591)
JusT_SaY_BoBo .. se pot polisa, dar nu-mi place cum arata.
legat de cauciuc.. poti sa-l pui linistit.

mutzu .. nu ma, esti sus definit. misca'ti curu cu gumele alea incoace ca sta productia in loc ... :lol:

Prietene, relaxat, vin cu is-u, cānd am dat a-4a īs la TM :)) wait :))

Caius TM 16-03-11 10:58

re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
am montat gumele fata...
mai am cele de spate sa le schimb .. si sa pun flasnetele :D
pict...

dr_pricop 16-03-11 11:12

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ba mister arata grav rau asa si jantele dau bine si cand o sa fie toata masina o culoare o sa rupi norma la gagici:D ca acolo la tm sunt fete frumoasa :D

cRbL 16-03-11 11:16

re: E46 - TM 77 EEE
 
Aprob la partea cu fetele :))
E caterinca masina asa in shpe culori.


All times are GMT +2. The time now is 23:28.

- Copyright 2026 4Tuning