Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

johnsonxxl 30-03-11 23:23

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by andy_wpo (Post 4214322)
:confused2 ti sa parut ca duce lipsa???:D:D

Mi se pare mie sau tie prin parbriz iti iese materialul plafonului?

Te iei si tu de detalii acuma,esti culmea :D

detaliile fac diferenta :))):)))


on: hai fezeka nai mai facut nimic azi la masina ? :))

Alex30 31-03-11 01:41

Re: my tuning r5
 
Vad ca iti place sa te apuci de toate odata si sa nu termini cu nimic. Un far,un scaun,o banda de leduri,2-3 volane schimbate etc...kitsch. E o gaura de covrig...ne-ati invadat in p**a mea

maverick1508 31-03-11 02:27

Re: my tuning r5
 
Deci eleronul ala reising este pentru ca nu sta masina pe drumul de piatra , nu ?

B XX ADI 31-03-11 12:10

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by maverick1508 (Post 4214595)
Deci eleronul ala reising este pentru ca nu sta masina pe drumul de piatra , nu ?

nu ai prins ideea...ala este uscatorul de rufe:)

mojoOOo 31-03-11 12:39

Re: my tuning r5
 
Omule ai 22 de pagini de critici si mistouri.Tu nu pricepi ca ceva nu e in regula la masina?Scoate chestile alea de pe masina,reconditioneaz'o,eleroane blana prin ea,tot felu de bari,scaune mai grele ca cele originale,o ingreunezi aiurea si pe langa asta mai arata si ca dracu.Poate tie chiar iti place ce faci dar...

ratcatalin16 31-03-11 12:47

Re: my tuning r5
 
...e marfa,merita un abonament,ms!!!

faustino 31-03-11 14:36

Re: my tuning r5
 
Problema e, ca animalul de pe care a luat blana sa fie mort, sa nu inceapa sa creasca si sa imbrace toata masina....:lol:

Alex30 31-03-11 18:22

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by faustino (Post 4215756)
Problema e, ca animalul de pe care a luat blana sa fie mort, sa nu inceapa sa creasca si sa imbrace toata masina....:lol:

Si cel mai important...sa nu pută :lol:

opia 01-04-11 18:09

Re: my tuning r5
 
Pacat de aparatul foto :))

In rest ..invata limba romana si arunca tot de pe masina ca iti bati joc de ea;)...Inca un r5 pierdut.:x

Ai scaune sport dar nu ai bord:))

fazekasnfs 05-04-11 11:09

Re: my tuning r5
 
http://tunninghome.webs.com/apps/vid...1-my-r5-part-3

Daniel_Toa 05-04-11 11:10

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4228889)

Nu prea ai voie cu linkuri catre alt site ...

fazekasnfs 05-04-11 11:12

Re: my tuning r5
 
...ok

LAV77 05-04-11 13:22

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 4228893)
Nu prea ai voie cu linkuri catre alt site ...

Cand nu vor sa accesezi alte link-uri, de regula, 4 tuning cenzureaza respectivele link-uri.

Doar ca e calar ca 4 tuning cenzureaza link-urile utile doar pentru faptul ca sunt considerate "concurente" sau pentru faptul ca promoveaza vre-un eveniment in care ei nu sunt implicati.
In schimb un link catre un site de cacat scris intr-o limba romana de lemn de catre un copil cu probleme, a se vedea "Tunning-Home a luat nastere pentru a incuraja pe toti care vreau sa faca tuning acasa", "sa lamuresc si pe alti ca cu putin fatenzie orce se poate face fara a da multi bani pentru a modifica masina iubita", "sffaturi uni la alti", de fapt a se vedea tot site-ul, asta nu e considerat nepotrivit pentru a fi postat pe 4 tuning.

faustino 05-04-11 15:13

Re: my tuning r5
 
Din cauza ta, mai are acum 3 vizionari si de la mine site-ul respectiv.....nu observasem greselile gramaticale....:lol:
Iar ca fapt divers, am vazut cam ce membrii are, dupa masinile de la avatarul unora....

fazekasnfs 06-04-11 20:03

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
parasolar


All times are GMT +2. The time now is 22:38.

- Copyright 2026 4Tuning