![]() |
Re: my tuning r5
Quote:
on: hai fezeka nai mai facut nimic azi la masina ? :)) |
Re: my tuning r5
Vad ca iti place sa te apuci de toate odata si sa nu termini cu nimic. Un far,un scaun,o banda de leduri,2-3 volane schimbate etc...kitsch. E o gaura de covrig...ne-ati invadat in p**a mea
|
Re: my tuning r5
Deci eleronul ala reising este pentru ca nu sta masina pe drumul de piatra , nu ?
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Omule ai 22 de pagini de critici si mistouri.Tu nu pricepi ca ceva nu e in regula la masina?Scoate chestile alea de pe masina,reconditioneaz'o,eleroane blana prin ea,tot felu de bari,scaune mai grele ca cele originale,o ingreunezi aiurea si pe langa asta mai arata si ca dracu.Poate tie chiar iti place ce faci dar...
|
Re: my tuning r5
...e marfa,merita un abonament,ms!!!
|
Re: my tuning r5
Problema e, ca animalul de pe care a luat blana sa fie mort, sa nu inceapa sa creasca si sa imbrace toata masina....:lol:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Pacat de aparatul foto :))
In rest ..invata limba romana si arunca tot de pe masina ca iti bati joc de ea;)...Inca un r5 pierdut.:x Ai scaune sport dar nu ai bord:)) |
Re: my tuning r5
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
...ok
|
Re: my tuning r5
Quote:
Doar ca e calar ca 4 tuning cenzureaza link-urile utile doar pentru faptul ca sunt considerate "concurente" sau pentru faptul ca promoveaza vre-un eveniment in care ei nu sunt implicati. In schimb un link catre un site de cacat scris intr-o limba romana de lemn de catre un copil cu probleme, a se vedea "Tunning-Home a luat nastere pentru a incuraja pe toti care vreau sa faca tuning acasa", "sa lamuresc si pe alti ca cu putin fatenzie orce se poate face fara a da multi bani pentru a modifica masina iubita", "sffaturi uni la alti", de fapt a se vedea tot site-ul, asta nu e considerat nepotrivit pentru a fi postat pe 4 tuning. |
Re: my tuning r5
Din cauza ta, mai are acum 3 vizionari si de la mine site-ul respectiv.....nu observasem greselile gramaticale....:lol:
Iar ca fapt divers, am vazut cam ce membrii are, dupa masinile de la avatarul unora.... |
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
parasolar
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:38. |
- Copyright 2026 4Tuning