![]() |
Re: Femeile la volan
:D :D :D ...bine mey,da' nici kiar asa!!!eu cred k m-ar fi inghitit pamintul d rusine,daca s-ar fi aflat asa ceva despre mine!!!!
oricum...am sunat seful lui,cum am ajuns acasa.i-am pus o pila "buna"...dc sa fie fara servici asa d multi kre poate merita mai mult sa fie p un camion k lumea???? |
Re: Femeile la volan
hmmm... vezi?vezi?femeile astea.... te dau in gat dak ai comis-oooo, la urgenta ( si nu ma refer doar la condus aici...)
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:21. |
- Copyright 2026 4Tuning