Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeile la volan (https://forum.4tuning.ro/28-femei/19714-femeile-volan.html)

Trixi 19-02-07 14:18

Re: Femeile la volan
 
:D :D :D ...bine mey,da' nici kiar asa!!!eu cred k m-ar fi inghitit pamintul d rusine,daca s-ar fi aflat asa ceva despre mine!!!!
oricum...am sunat seful lui,cum am ajuns acasa.i-am pus o pila "buna"...dc sa fie fara servici asa d multi kre poate merita mai mult sa fie p un camion k lumea????

aleks 20-02-07 13:51

Re: Femeile la volan
 
hmmm... vezi?vezi?femeile astea.... te dau in gat dak ai comis-oooo, la urgenta ( si nu ma refer doar la condus aici...)


All times are GMT +2. The time now is 22:21.

- Copyright 2026 4Tuning