Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

big_ballz 10-09-11 05:23

Re: E46 - Bagged
 
FITZA rau masina! Felicitari!!
Am stat mai bine de o ora sa vad tot thread-ul cap-coada si a meritat!

tupeu 10-09-11 14:53

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
Asta e poza dinainte de vopsire, Domne ajuta si... sa o vad odata vopsita ca... o bag in casa dupaia :))

DJBOSS 10-09-11 14:57

Re: E46 - Bagged
 
Am vazut bmwuri dar parca nicunu nui ca asta :shock::shock: doamne cat este de low :shock:

iuL! 11-09-11 19:04

Re: E46 - Bagged
 
Bomba masina !

eqilibruee 13-09-11 15:37

Re: E46 - Bagged
 
frate pe asta ai facut-o sa te plimbi pe langa ea sau....? :)) iti trebuie nervi tari sa mergi cu ea

tupeu 13-09-11 15:55

Re: E46 - Bagged
 
am avut nervi pana miam pus sistemul de air ride, binenteles ca acuma frec mai mult decat atunci cand eram static :)) pana invat ce inaltime are masina dupa presiune

crysty.bobok 27-09-11 23:42

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4583160)
am avut nervi pana miam pus sistemul de air ride, binenteles ca acuma frec mai mult decat atunci cand eram static :)) pana invat ce inaltime are masina dupa presiune

Nimic nou ? Nu ai luat-o de la vopsit ?

bujuKYL 28-09-11 00:05

Re: E46 - Bagged
 
cu Rabdarea treci si marea!

avadanei eduard danut 28-09-11 02:12

Re: E46 - Bagged
 
Salutare ...in 2 ore jumate am citit toata povestea la bestyuta ta ...Respect pt ce ai facut si ...Abia ast sa o vedem vopsita .Bft in continuare :lol:

bujuKYL 28-09-11 10:06

Re: E46 - Bagged
 
nu stiu de ce dar presimt ca dupa vopsirea ei, treaba nu se va opri aici e ca si un drog pentru tine, tot timpu faci cate ceva sau schimb la ea! bafta si respect

GJ21MMC 29-09-11 12:33

Re: E46 - Bagged
 
nebunie masina!!!bafta!!!!

bujuKYL 27-10-11 22:59

Re: E46 - Bagged
 
nu sa mai intamplat nimic nou pe aici? ajuta-ma cu un numar de contact sa pot vizita masina live cand mai vin prin cluj:shock:

tupeu 31-10-11 18:50

Re: E46 - Bagged
 
4 Attachment(s)
Hai sa spargem gheata :))

FAST&FURIOUS 31-10-11 19:00

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4681805)
Hai sa spargem gheata :))

Moare lumea vin aricii!!!
ARTA!!!
Felicitari, s-a meritat munca depusa cu pasiune si rabdare!!!
Forza CSR!!!

Wilgax 31-10-11 19:01

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4681805)
Hai sa spargem gheata :))

...TUB...Arata frumos tare!Lay Low & keep up the good work!:-)


All times are GMT +2. The time now is 10:57.

- Copyright 2026 4Tuning