Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   DOLAR RACER Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia/163403-dolar-racer-baia.html)

bogo4all 09-11-10 18:52

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
mai, daca voi dati apa la moara, nu inteleg de ce va mai mirati si sariti in sus ca apar unele posturi.

denisVirusel 11-11-10 11:34

DOLAR RACER
 
1 Attachment(s)
Un mic filmulet cu masinile DOLAR RACER

bujuKYL 14-11-10 11:57

1 Attachment(s)
tuningul nu se face in 24ore...trebuie si bani pentru a face asa ceva, parerea mea! fiecare isi pune pe masina cum are bani! timpul nu ni-l ia nimeni

mi-ar sta cu asa ceva pe masina? doresc pareri cine vrea...si indrumari c cine mi-ar putea face asa ceva:D

bogo4all 15-11-10 14:06

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
Credeti ca puteti purta o discutie matura si sa terminati sa va amentitati pe pm-uri ca doar nu sunteti copii mici. Criticile trebuie sa le acceptati insa raspunsurile trebuie sa ramana in zona bunului simt.
Fara pm-uri de ce s-au sters posturile

bujuKYL 15-11-10 19:31

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
sunt rugati toti membrii $DOLAR RACER$ sa dea add la id'urile lideriilor!...cristidolaru22-Presedinte Club, si buju_13ava-VicePresedinte club...pentru a putea discuta mai multe si a pune punctul de plecare la mult mai multe intalniri a membriilor $DOLAR RACER$!!!... va multumesc cu stima si respect VicePresedinte Bogdan (Buju).

vlad_:P 15-11-10 22:27

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
oooo Buju, vicepresedinte :P:P:P...nu erai mai tare de erai prim-ministru?(mana dreapta a presedintelui) ca si Boc? :P:P:P

bujuKYL 16-11-10 14:42

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
e bine si asa vlad! nu sper la ceva mai mult si asa departe:D...

razvy258 29-11-10 14:20

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
5 Attachment(s)
ce ziceti de masina o cunoasteti?

cristi.mk4 29-11-10 16:37

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
ms mult razvy

Paco4golf 30-11-10 20:18

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by bujuKYL (Post 3815057)
sunt rugati toti membrii $DOLAR RACER$ sa dea add la id'urile lideriilor!...cristidolaru22-Presedinte Club, si buju_13ava-VicePresedinte club...pentru a putea discuta mai multe si a pune punctul de plecare la mult mai multe intalniri a membriilor $DOLAR RACER$!!!... va multumesc cu stima si respect VicePresedinte Bogdan (Buju).

Bujule tu esti b0c sau lemn?=))

Ma pe elena udrea nu o luati la voi ?:)) =))

cristi.mk4 30-11-10 21:33

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by Paco4golf (Post 3858709)
Bujule tu esti b0c sau lemn?=))

Ma pe elena udrea nu o luati la voi ?:)) =))

:)):)) nujtiu nujtiu nujtiu

Dany.bilan628 30-11-10 23:14

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by cristi.mk4 (Post 3858929)
:)):)) nujtiu nujtiu nujtiu

varianta corecta era "nu stiu, nu stiu d-astea":lol:

bujuKYL 01-12-10 14:45

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
ha...ha...ha...vreau sa fac o prietena dar nu gasesc!...pe Udrea o iei tu sus la masina paco...si mergi pe drumu Nistrului;))...sa te promovezi si pe tine k pe romania;)):P

AnDrEiCa 05-01-11 20:05

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by bujuKYL (Post 3811006)
tuningul nu se face in 24ore...trebuie si bani pentru a face asa ceva, parerea mea! fiecare isi pune pe masina cum are bani! timpul nu ni-l ia nimeni

mi-ar sta cu asa ceva pe masina? doresc pareri cine vrea...si indrumari c cine mi-ar putea face asa ceva:D

Incearca ceva custom,sa pui in aplicare propriile tale ideei,caci altfel o sa zica lumea ca ai copiat pe altu.

bujuKYL 05-01-11 20:59

Re: DOLAR RACER Baia Mare
 
de parca as fi singurul in tara! la noi in romania sunt cam 20 loganuri cu aproximativ acelasi kit tuning, vreo 10 opel astra cam 30 de calibra...si multe altele...singura varianta la care m-am gandit ar fi ca sa ma uit la mai multe modele si din, sa zic 10 modele sa incerc sa combin sa sucesc si rasucesc pana reusesc sa fac unul !...la asta m-am gandit, dar asa din gandul meu nu stiu daca mi-ar iesi ceva calumea!...


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2024 4Tuning