![]() |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Sunt f curios ce se va intampla la motor. Masina pana acum e superba, doar ca vopseaua negru mat e un chin, se vede orice urma de praf pe ea. Succes in continuare. As vrea sa-mi iau si eu una si s-o fac :)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Misto rau jucaria asta. Spor la treaba
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:28. |
- Copyright 2026 4Tuning