Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

Decodat 06-02-11 21:43

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
1,3,5 nu trimite in Ro, si eu nu mai pot aduce.
2 = 33$
4 = 17E

Thunder77 - este castigata, dar e sub semnul ? daca vrea sa o trimita la numai 1E. Maine vb cu el.

THUNDER77 06-02-11 22:06

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
E castigata de noi ? Beton atunci , pai vezi ce zice....propune-i un 5 euro , e ok ?

Decodat 09-02-11 08:39

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP.............

Decodat 11-02-11 13:29

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP..................

balauruwrx 12-02-11 15:36

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut,macheta asta se poate aduce?La ce pret?
http://cgi.ebay.de/1-18-ERTL-2-Fast-...item3cb51083b7

Decodat 12-02-11 17:38

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
87 E cu totul.

Decodat 14-02-11 19:28

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...........

THUNDER77 14-02-11 19:54

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Cu ale mele nu s-a rezolvat nimic , asa-i ?

Decodat 15-02-11 10:54

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Astept un raspuns de la asta cu BMW-ul, i-am virat 9e sa vad daca accepta banii.

THUNDER77 15-02-11 13:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Aha....in regula , ma anunti ;) Merci oricum !

Decodat 18-02-11 12:08

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP.............

Decodat 20-02-11 15:35

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up........

Decodat 22-02-11 20:20

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...........

cristi_t 23-02-11 10:32

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.com/TAXI-CAB-RENAULT...#ht_500wt_1156

http://cgi.ebay.de/DACIA-1300-1985-1...ht_1483wt_1139

http://cgi.ebay.de/IXO-03719-1-43-19...#ht_3165wt_905

Salut, te rog spune-mi cat ar costa transportul pentru cele 3. Ultima expira in seara asta si ma intereseaza foarte mult.

Decodat 23-02-11 12:10

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
primi 2 vor cate 5E, al 3-lea e mai smeker, vrea 18E:shock: pe transport.


All times are GMT +2. The time now is 21:48.

- Copyright 2026 4Tuning