![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1,3,5 nu trimite in Ro, si eu nu mai pot aduce.
2 = 33$ 4 = 17E Thunder77 - este castigata, dar e sub semnul ? daca vrea sa o trimita la numai 1E. Maine vb cu el. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
E castigata de noi ? Beton atunci , pai vezi ce zice....propune-i un 5 euro , e ok ?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP.............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP..................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,macheta asta se poate aduce?La ce pret?
http://cgi.ebay.de/1-18-ERTL-2-Fast-...item3cb51083b7 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
87 E cu totul.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Cu ale mele nu s-a rezolvat nimic , asa-i ?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Astept un raspuns de la asta cu BMW-ul, i-am virat 9e sa vad daca accepta banii.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Aha....in regula , ma anunti ;) Merci oricum !
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP.............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.com/TAXI-CAB-RENAULT...#ht_500wt_1156
http://cgi.ebay.de/DACIA-1300-1985-1...ht_1483wt_1139 http://cgi.ebay.de/IXO-03719-1-43-19...#ht_3165wt_905 Salut, te rog spune-mi cat ar costa transportul pentru cele 3. Ultima expira in seara asta si ma intereseaza foarte mult. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
primi 2 vor cate 5E, al 3-lea e mai smeker, vrea 18E:shock: pe transport.
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:48. |
- Copyright 2026 4Tuning