![]() |
eReS 4 run forest run !!!
|
Supra sau RS4 ?
Supra! 54% [ 87 ] Rs4 .. 45% [ 72 ] Total Votes : 159 Daca am lua in considerare si topicul anterior cu STI versus Supra, am putea face un top, care ar fi cam asa : 1.SUPRA 2.RS4 3.STI Pacat, STI este o bomba pe roti......si totusi....cu Supra nu am mers pana acum. Dar dc am fi vazut pe strazi Supra la fel de des precum STi cred ca altul ar fi fost clasamentul. \"Parerea mea!\" :ciggy: |
Re:
Quote:
|
am sters toata cearta OFF TOPIC... cam tarziu dar... va rog fara cearta, insulte directe si alte prostii pe aceasta sectiune !
VLD` ai fost primul care ai deschis cearta... cu urmatoarea ocazie te rog sa i`o adresezi pe \"pm\" mersi! |
nu am mers cu nici una din ele... dar cred k supra iz za best :)
|
RS4!
|
salut
Salutare la toata lumea, as alege AUDI RS4 fara sa ma gandesc ! este un monstru tehnologic! :twisted:
|
ca si idee ..supra are ceva un farmec aparte ...de ce ? simplu este o masina speciala fara comercializare pe plaiurile romanesti ..nici cand a fost lasata nici acum dupa mai bine de 10 ani ..deci ramane o masina speciala din acest punct de vedere, RS4 ..clar o masina mai confortabila mai pamanteneasca dar la fel de \"suparata\", din cate stiu in Ungaria tuneaza fratii acolo RS4 de mori ..motoare care ajung la 3,9 3,8 0-100km, chiar am pe cineva care a venit in romania cu un asemenea bolid :) cam asta ar fi parerea despre cele 2 masinutze ..superbe !
|
ca si idee ...
tu trebuia sa alegi intre rs4 si supra .. ne-ai spus ce parere ai despre fiecare masina in parte .. : / |
Re:
Quote:
|
RS4 ...aleg
|
Re:
Quote:
|
..............
a hooked up RS4 face 600 de cai (k16 turbo , fueling ... MTM car ) 700-800 de cai max (teoretic)
citeste postul asta : http://forums.audiworld.com/s4/msgs/2136795.phtml |
| All times are GMT +2. The time now is 10:19. |
- Copyright 2026 4Tuning