Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Toyota SUPRA vs Audi RS4 ...... (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/1607-toyota-supra-vs-audi-rs4.html)

sil4tuning 26-09-05 15:54

eReS 4 run forest run !!!

ERY 26-09-05 16:14

Supra sau RS4 ?
Supra!
54% [ 87 ]
Rs4 ..
45% [ 72 ]

Total Votes : 159



Daca am lua in considerare si topicul anterior cu STI versus Supra, am putea face un top, care ar fi cam asa :

1.SUPRA
2.RS4
3.STI

Pacat, STI este o bomba pe roti......si totusi....cu Supra nu am mers pana acum. Dar dc am fi vazut pe strazi Supra la fel de des precum STi cred ca altul ar fi fost clasamentul. \"Parerea mea!\"
:ciggy:

SEBASTIAN 26-09-05 21:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Supra sau RS4 ?
Supra!
54% [ 87 ]
Rs4 ..
45% [ 72 ]

Total Votes : 159



Daca am lua in considerare si topicul anterior cu STI versus Supra, am putea face un top, care ar fi cam asa :

1.SUPRA
2.RS4
3.STI

Pacat, STI este o bomba pe roti......si totusi....cu Supra nu am mers pana acum. Dar dc am fi vazut pe strazi Supra la fel de des precum STi cred ca altul ar fi fost clasamentul. \"Parerea mea!\"
:ciggy:

De acord! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DnI 27-09-05 00:35

am sters toata cearta OFF TOPIC... cam tarziu dar... va rog fara cearta, insulte directe si alte prostii pe aceasta sectiune !

VLD` ai fost primul care ai deschis cearta... cu urmatoarea ocazie te rog sa i`o adresezi pe \"pm\"

mersi!

BASU 28-09-05 11:14

nu am mers cu nici una din ele... dar cred k supra iz za best :)

SEBASTIAN 02-10-05 21:14

RS4!

MARIO_BMW 05-10-05 02:35

salut
 
Salutare la toata lumea, as alege AUDI RS4 fara sa ma gandesc ! este un monstru tehnologic! :twisted:

No-X-Cape 05-10-05 13:20

ca si idee ..supra are ceva un farmec aparte ...de ce ? simplu este o masina speciala fara comercializare pe plaiurile romanesti ..nici cand a fost lasata nici acum dupa mai bine de 10 ani ..deci ramane o masina speciala din acest punct de vedere, RS4 ..clar o masina mai confortabila mai pamanteneasca dar la fel de \"suparata\", din cate stiu in Ungaria tuneaza fratii acolo RS4 de mori ..motoare care ajung la 3,9 3,8 0-100km, chiar am pe cineva care a venit in romania cu un asemenea bolid :) cam asta ar fi parerea despre cele 2 masinutze ..superbe !

EvLSant0S 08-10-05 03:58

ca si idee ...
tu trebuia sa alegi intre rs4 si supra ..
ne-ai spus ce parere ai despre fiecare masina in parte .. : /

aviator 09-10-05 20:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
ca si idee ...
tu trebuia sa alegi intre rs4 si supra ..
ne-ai spus ce parere ai despre fiecare masina in parte .. : /

Pana una alta aleg CIELO EVO I si-i bat pe multi.

No-X-Cape 10-10-05 23:41

RS4 ...aleg

EvLSant0S 12-10-05 19:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aviator\"
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
ca si idee ...
tu trebuia sa alegi intre rs4 si supra ..
ne-ai spus ce parere ai despre fiecare masina in parte .. : /

Pana una alta aleg CIELO EVO I si-i bat pe multi.

astept cu nerabdare evolutia la galati

lemieux12 13-10-05 00:13

..............
 
a hooked up RS4 face 600 de cai (k16 turbo , fueling ... MTM car ) 700-800 de cai max (teoretic)


citeste postul asta :

http://forums.audiworld.com/s4/msgs/2136795.phtml


All times are GMT +2. The time now is 10:19.

- Copyright 2026 4Tuning