Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Gabitu31 16-02-10 23:35

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00.35 Beau o bere si ma joc carmageddon 2 :twisted::twisted:

Babutz 17-02-10 10:19

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11.39 ascult kiss ..forumuiesc :)

trafy-vr6 17-02-10 10:58

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:58 fredonez Parazitii - exprimare libera ( edition francaise ) :))

xgeox 17-02-10 19:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
20.11 Ma apuc sa fac niste ravioli ca vine prietena sa mancam.

DTH 17-02-10 19:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
20:34 : dau un poker pe net :D

rs-dey 17-02-10 20:24

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21:24 ma plictisesc foarte rau si intrai putin pe 4tuning sa vad daca mai e ceva nou...

Babutz 17-02-10 20:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
09:37 mananc o pizza si ma uit la film cu un ochi..cu unu sunt pe forum:D:D

world cars 17-02-10 20:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21:42 beau suc si citesc pe forum

Messerschmitt 17-02-10 22:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:17 ce am terminat un traseu pff mie somn beau un suc...ma gandesc la ziua de maine

DTH 17-02-10 22:44

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23.44 : am stat pe forumake la niste "palavre" si acum ma bag la un film cu iubitu :love:

Manson 18-02-10 04:06

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
05:06. stau pe forum si nu stiu daca ma duc la 8 la examen sau nu.....

Babutz 18-02-10 08:06

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
09:02beau cafeaua si innebunesc in casa

DTH 18-02-10 09:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
10.49 : De pe la 9 sunt treaza si n-am reusit sa stau pe forum , dupa lungi asteptari mi-am facut si eu micul dejun si m-am bagat la chatuit :D

TYGER1985 18-02-10 12:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
agit un shaker cu proteine

world cars 18-02-10 13:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Am venit de la scoala obosit...


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning