![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
si nu se voteaza prin poll ?!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
ce pacat ca n-o sa pot veni si eu la 4tuning day :cry: |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
asa e nici yo....dar poate vom vedea ceva poze p site....shi dak nu venim are vreo problema in leg cu concursul?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
am reusit sa termin... acu trebuie doar sa le mai trimit...
noi mai trebuie sa platim biletu d intrare!? :P |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nici yo n-o sa fiu prezent... :( sper sa afisati pozele si pe net aici sa le vedem si noi :D
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
smf in el net :(( nu am avut net pana ieri si am ramas rau de tot in urma...
azi dimineata am inceput...si de atuncea lucrez ... nu am fost la scl (is racit nu de alta :)) ) din pacate nu prea am timp sa o fac asa cum vreau eu...dar sper sa iasa ceva....sper sa apuk sa trimit mailul...asta in caz ca nu imi pica cumva netu :| |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
castigatorul va fi ales in functie d voturile celor kre se duc la 4tuning day si atat!? knd vor fi afisati castigatorii si unde!?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Din cauza crizei de timp, nu se vor mai face poll-urile pe forum, ci se vor hotari castigatorii direct la Prisma, de catre un juriu format ulterior, nu cei care viziteaza salonul auto vor vota pentru deciderea castigatorilor!
Dupa 4tuning day, toate lucrarile vor fi postate pe forum, pentru ca toata lumea sa le vada. Cei ce nu pot veni la 4tuning day nu vor fi descalificati sau tratati incorect (la jurizare), iar daca unul dintre castigatori va fi absent, premiul aferent si-l va primi fara nici un fel de problema. Grabiti-va, mai e putin pana expira dead line-ul! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
presupun k dak cer o lista cu cei d al kre ai primit mailu e prea mult nu!?
pana la urma cand are loc premierea!? si concurentii mai cumpara bilet sa intre la salon!? :P |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ma sar putea sa vin shi yo nu sunt sigur.........dar in legatura cu biletul noi il mai cumparam?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
shi inca ceva noi nu vom mai vota?doar cei din juriul?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mda ......o lista ceva ..........sa vedem si noi din toti care sau inscris cati.au mai ramas
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Ace Axel: nu am vazut cine a trimis si cine nu mailul.
frost_dani: cred ca esti cu capu', mai nene. In mesajul anterior am spus ca PE FORUM NU SE MAI VOTEAZA!!! La Prisma, in cadrul salonului, va fi un JURIU care va decide castigatorii! Cat despre bilete, da, le platiti si voi ! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
firar... si cand are loc premierea!? sa stiu knd sa vin... sa vad si eu castigatorii ...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
pai mah cam in cat se incadreaza pretul biletului k sa stiu cat sa ii cer lu' mama.....:):)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning