![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
r3chin esti un gunoi
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Ce ai ma? ce te-a apucat iarasi :|:|:|:|:|:|:|:? dupa ce vorbesti aiurea pe server fata de toti jucatorii si ma iei la misto ..apoi iti spun ca ai vb aiurea si te-ai suparat mi-ai dat ignor..acuma ce mai e? ce am facut iara? vrei sa-mi cer scuze sa ma pun in genunchi ca tu vb aiurea.....? Hai pa sa nu mai dai fatza in fatza cu mine daca deasta faci....nu te-am stiut asa... |
Re: NFS UG2 Drifters
poi junker dece e un gunoi?? ca stie sa joace sau cum??
daca stie sa joace stie ce esti invidos sau cum vb lu insane nu te stiam asa ma gandeam ca esti deal nostru da casa injuri pe 4tuning nu este frumos nu e de injurat sau asa ca si eu pot sa injur dar...e vorba de respect intre prieteni daca tu ingelegi asta;) SI APP Emh NU MA BAG IN SEAMA ;) |
Re: NFS UG2 Drifters
demone aici nu e vorba de joc ,e alta treaba;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
ma "demonule" tu ai facut o obsesie pt eMH?...orice zici la sfarsit sau la inceput il adaugi si pe eMH...tu nu vezi ca el nu te mai baga in seama....sau deasta continui sa zici ca nu te mai baga in seama...esti ca o fetita de gradinita pe care nu o baga in seama colegu ei si atunci incepe si ii strica jucariile ca sa o bage in seama:rolleyes2nu te-ai saturat?....astia 2 se cearta aici pe probleme importante:lol:tu vi si te bagi peste ei e treaba lor lasa-i sa-si rezolve problemele singuri ca amandoi au trecut de 18 ani se descurca;)....
|
Re: NFS UG2 Drifters
poate s-a indragostit de eMH:)))
|
Re: NFS UG2 Drifters
bai frate daca el scrie de mine? eu nu ma bag in seama dar sa nu mai scrie de mine vezi cum vb ca nu s fetita ma intelegi? poate cine stie daca esti baiat sau fata:))))) cred ca esti fata din punctul meu de vedere ca te comporti ca una nu te baga unde nu iti fierbe oala;)ma intelegi ca nici eu nu ma bag intre voi
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu cred ca aveai curaju sa i zici ce ai zis acolo fata in fata;)
PS: se baga cineva acuma? |
Re: NFS UG2 Drifters
sunteti ca tigancile=))
|
Re: NFS UG2 Drifters
ma e un topic referitor la und2 si la server de drift...de ce sa primesc zilnic 999 de mailuri ca nu stiu cine a postat si cand intru vad cum il pupi tu undeva pe eMH ca nu te baga in seama...m-am saturat sa primesc 999 de emailuri cu cearta dintre voi doi...ai o problema ai mesa privat...o problema mai mare discuti cu el...ai o problema cu mine?te poftesc sa vorbesti fata in fata....eu doar am zis ce am de zis....tine minte ca tu nu ai numa 13 ani lumea isi da seama cum gandesti tu ca dintr-o treaba ca asta tu pui sandu ciorba sau guta si te rogi cantand sa-ti maora dusmanii(eMH)si dupa vi sa ne povestesti noua....e offtopic cearta voastra asa ca lasa-ne...PA...:rolleyes2
|
Re: NFS UG2 Drifters
auzi ? tu nu sti ce mia spus eMH pe mess asa ca taci ;)'
ma omule ce ai tu cu mine ce tiam facut eu tie de imi spui chesti deastea?? sa plec sa va las adica ce vb e asta? adica ma dai tu afara dupa 4tuning sau cum? sunt un simplu jucator care a intrat si el in campionat ce ai cu mine ce tiam facut eu tie nu mai discut si imi pare rau ca zic numele lu eMH si gata. |
Re: NFS UG2 Drifters
era singura problema a mea cu tine ca ce ti-a zis el pe mess nu intereseaza pe nimeni...umpli un thread degeaba cu problemele tale referitoare la ce ti-au zis altii pe mess...ti-a zis pe mess discuta cu el pe mess nu umple threadu degeaba si sa primim noi 100 de emailuri ca tu ii tot repeti ca nu mai vb cu el....lasa-ne cu certurile si cu povestile tale,nu ti-am zis sa iesi de pe 4tuning doar ca sa termini cu chestiile astea si daca vrei sa scri ceva fi la subiect nu pe langa(insemnand pe langa subiect cearta voastra)...nu o mai lungim...lasa-o asa;).
|
Re: NFS UG2 Drifters
Daca mai continuati , eu ma las de jucat cu voi. Macar un moderator sa vina sa faca curat si pe aici ca pe fostul topic.
Succes la offtopic! Cine vrea sa ne dam acum , sa ne dam , fac server. eu cu mihai world! |
Re: NFS UG2 Drifters
Asa e demone ,nu te mai baga peste toata lumea ,nu vezi ca nu vorbesti nimeni cu tine .Scuze ca ma bag dar vad ca ies unele scandaluri din cauza ta.
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:31. |
- Copyright 2026 4Tuning