Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   CONCURSUL CONCURSURILOR -2006 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/11435-concursul-concursurilor-2006-a.html)

LKS 14-03-06 13:08

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
ah inca ceva cu referire la cele spuse de madskillz si ALXutz ...pozele cu masinile sunt la rez : 1600 x 1200 ...ceea ce e cam greu de lucrat ......ca nu gaseshti materiale la o asha marime ...si daca gaseshti ...nu se potrivesc ...deci ...unii pot folosi un background de 1600 x 1200 si masina propriu-zisa sa o micsoreze pentru a gasi mai usor materiale pt tuning ...

think about it !

blowwind 14-03-06 14:27

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
parerea mea e ca ar trebui pastrat backgroundul original...si luat in considerare de juriu modul cum a fost coborata masina...

shantzu 14-03-06 16:05

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
eu am facut mai mult brush tuning ;) o sa se ia in considerare ??
si mai am o problema : cei 150 de euro o sa ii ia cel care iese primul sau se impart la la cele 3 locuri ( I , II , III ) ?? la categoria beginner

TopArt 14-03-06 16:10

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
Quote:

Originally Posted by metal_milita
din cate am inteles publicul voteaza pt premiul de popolaritate sau asa ceva si specialistii pt premiile adevarate....asa e??:oops:

cam asa e. mai citeste atent Global Announcement-ul, pls. ;)

TopArt 14-03-06 16:14

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
Quote:

Originally Posted by shantzu
eu am facut mai mult brush tuning ;) o sa se ia in considerare ??
si mai am o problema : cei 150 de euro o sa ii ia cel care iese primul sau se impart la la cele 3 locuri ( I , II , III ) ?? la categoria beginner

1. poti sa faci ce vrei, atata timp cat se preteaza categoriei (desen de mana, 2d sau 3d...)

2. premiile vor fi comunicate oficial dupa ce vom da, in mare sau exact, componenta juriului. tot atunci veti afla EXACT si premiile. ;)

PS: bineinteles, banii se vor imparti la cele 3 locuri (de ex: 150 = 75 + 50 + 25)

TopArt 28-03-06 23:30

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
Ultimile UPDATE-URI privind centralizarea lucrarilor :

1. Lucrarile finale + screenshot-urile se vor trimite pana pe 30 aprilie dimineata, cand vor fi puse pe CD si duse la tiparire.

2. Lucrarile vor fi trimise la 4 adrese de mail care va vor fi furnizate in urmatoarea ora, respectiv: o adresa dedicata pt. Freehand Tuning, una pt. Beginner Tuning, una pt. Advanced Tuning si una pt. Highend Tuning.

3. Pentru a pastra elementul surpriza (lucrarile in sine), membrii 4tuning vor vota lucrarile favorite la eveniment, incepand cu 1 Aprilie ;) Fiecare va primi bilet, la intrare, pe care va putea bifa optiunile proprii si a participa activ la vot, in stabilirea castigatorilor alesi de membrii 4tuning, in paralel cu cei alesi de juriul de specialitate.


va asteptam !

edit: iata si adresele promise:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]


concurentii fiecarei categorii vor trimite lucrarile finale + screenshot-uri la adresele de mail aferente.

va multumim !




edit2: NU UITATI !!!

nu vor exista semnaturi, logo-uri sau alte semne distinctive pe lucrarile participante, pentru o transparenta totala si o jurizare corecta, neinfluentata de nume, logo-uri, notorietate, etc

ZoliaT 29-03-06 00:25

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
sunt rugati sa retransmita si la adresele de mai sus cei care au trimis pozele prin diverse alte metode alternative

mihai134 29-03-06 13:30

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
Quote:

Originally Posted by TopArt
Pentru a pastra elementul surpriza (lucrarile in sine), membrii 4tuning vor vota lucrarile favorite la eveniment, incepand cu 1 Aprilie Fiecare va primi bilet, la intrare, pe care va putea bifa optiunile proprii si a participa activ la vot, in stabilirea castigatorilor alesi de membrii 4tuning, in paralel cu cei alesi de juriul de specialitate.

va asteptam !

e vreo problema daca unii nu vor fi acolo? :cry:

frost_dani 29-03-06 13:34

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
cum adik 'bilet' va trebui sa fim acolo?

ra2 29-03-06 14:39

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
nu neaparat....dak nu poti nu vii

_DPG_ 29-03-06 18:11

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
Pana la ce ora se pot trimite maine dimineata lucrarile? Sint pe ultima suta de metrii cu masina.

cassyus 29-03-06 18:45

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
gat am terminat,sper ca baieti din juriu sa nu se sperie................hi hi hi.

BASU 29-03-06 19:08

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
acum pe vijelie am terminat si eu :( graba mare nene
am resuit sa dau si mail
bafta la toti 8)

c i k y 29-03-06 22:10

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
Si eu am terminat...am trimis si mail-ul...cu Dumnezeu inainte :) Bafta tuturor

Skillzu 29-03-06 23:09

Re: CONCURSUL CONCURSURILOR -2006
 
ora 12.00 (24.00) am terminat lucrarile....m-au trecut toate transpiratiile...:???: asta e...sper sa am o prestatie onorabila...akum am trimis si mailul....

peace up


All times are GMT +2. The time now is 01:12.

- Copyright 2026 4Tuning