![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
ahahaha...acum am vz poza. pervers mare lyv asta... io il calcam cu masina daca eram in locul lui mugur:))
|
Re: Xtreme Club Emotion
asta e viata tati...cand o sa cresteti o sa intelegeti mai bine ;P)
|
Re: Xtreme Club Emotion
explica ma liv tu ca este o poza cu a mea cumnata si nu e ceea ce pare :))) este o poza facuta sa dea bine pentru pofticiosi :))))
|
Re: Xtreme Club Emotion
chiar ma uitam....nema shaiba pe deget , alt personaj in poza....am crezut ca te tii de prostiii...
La Multi Ani |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
doar poza tati...poze..distractie...kef si voie buna ...ne simteam bine ;)...paprati astia...mugur era acolo...nu facem nimik....noi ne permintem :P
si gabi ..era bine dispus ...era spuma petreceriii ...ne promis striptis de revelion..asteptam.. |
Re: Xtreme Club Emotion
auzi liv am promis si ma tin de promisiune dar cu o mica diferenta ca nu fac eu :))) altcineva ..... stii cine ? r_ _ _ _ a :))))
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
duminica ora 17 intrunire la peny si va rog sa incercati sa fiti prezenti ca sunt baieti intrati in club si trebuie sa facem cunostiinta si sa facem lista cu nr de tel si id de mess ca sa stim unii de altii . incercati sa veniti si sa anuntati care cum va intalniti ca mai sunt mai multe de discutat si stabilit cu evenimentul si evenimentele la care posibil de comun acord sa mergem . nu utati peny ora 17
|
Re: Xtreme Club Emotion
cum a fost fratilor la intalnire.....pacat ca sunt din inima tarii....Mi-ar placea sa se mai bage si altii din Sb pe acest forum..ca sunt al nimanui....
Bafta in continuare... |
Re: Xtreme Club Emotion
bai .. am fost aseara la o petrecere XCE si s-a ascultat numai house ... numai trance si minimal .. respekt baieti .. ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
asa e frate numai house de calitate...la noi asa e tot timpul nu ma liviule??? 8):lol:
|
Re: Xtreme Club Emotion
se anunta un 1 mai la munte furtunos :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
bahh..unde ati petrecut mah???????? sa nu dati un telefon tu-va-n gura de tradatori:))
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
:lemon::poke: :hug: |
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning