Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

leonard 26-12-08 22:48

Re: Xtreme Club Emotion
 
ahahaha...acum am vz poza. pervers mare lyv asta... io il calcam cu masina daca eram in locul lui mugur:))

ct11lyv 27-12-08 14:42

Re: Xtreme Club Emotion
 
asta e viata tati...cand o sa cresteti o sa intelegeti mai bine ;P)

JETT 27-12-08 17:09

Re: Xtreme Club Emotion
 
explica ma liv tu ca este o poza cu a mea cumnata si nu e ceea ce pare :))) este o poza facuta sa dea bine pentru pofticiosi :))))

D_M_X 27-12-08 17:11

Re: Xtreme Club Emotion
 
chiar ma uitam....nema shaiba pe deget , alt personaj in poza....am crezut ca te tii de prostiii...
La Multi Ani

h0p3r 27-12-08 17:14

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by JETT (Post 1944356)
explica ma liv tu ca este o poza cu a mea cumnata si nu e ceea ce pare :))) este o poza facuta sa dea bine pentru pofticiosi :))))

zi tu mah gabie...poza facute pentru pofticiosi sau pofticioase....cine stie cunoaste :lol: si ne permitem ca doar ne iubim ce draq :)))))))

ct11lyv 27-12-08 17:15

Re: Xtreme Club Emotion
 
doar poza tati...poze..distractie...kef si voie buna ...ne simteam bine ;)...paprati astia...mugur era acolo...nu facem nimik....noi ne permintem :P
si gabi ..era bine dispus ...era spuma petreceriii ...ne promis striptis de revelion..asteptam..

JETT 28-12-08 13:28

Re: Xtreme Club Emotion
 
auzi liv am promis si ma tin de promisiune dar cu o mica diferenta ca nu fac eu :))) altcineva ..... stii cine ? r_ _ _ _ a :))))

h0p3r 28-12-08 16:11

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by JETT (Post 1945815)
r_ _ _ _ a :))))

in visele tale cele m-ai frumoase... :))))))))))

ct11lyv 16-01-09 10:49

Re: Xtreme Club Emotion
 
duminica ora 17 intrunire la peny si va rog sa incercati sa fiti prezenti ca sunt baieti intrati in club si trebuie sa facem cunostiinta si sa facem lista cu nr de tel si id de mess ca sa stim unii de altii . incercati sa veniti si sa anuntati care cum va intalniti ca mai sunt mai multe de discutat si stabilit cu evenimentul si evenimentele la care posibil de comun acord sa mergem . nu utati peny ora 17

Bughilas 26-01-09 12:09

Re: Xtreme Club Emotion
 
cum a fost fratilor la intalnire.....pacat ca sunt din inima tarii....Mi-ar placea sa se mai bage si altii din Sb pe acest forum..ca sunt al nimanui....
Bafta in continuare...

Psycho 01-02-09 23:26

Re: Xtreme Club Emotion
 
bai .. am fost aseara la o petrecere XCE si s-a ascultat numai house ... numai trance si minimal .. respekt baieti .. ;)

h0p3r 02-02-09 00:37

Re: Xtreme Club Emotion
 
asa e frate numai house de calitate...la noi asa e tot timpul nu ma liviule??? 8):lol:

Psycho 02-02-09 20:13

Re: Xtreme Club Emotion
 
se anunta un 1 mai la munte furtunos :D

leonard 04-02-09 11:33

Re: Xtreme Club Emotion
 
bahh..unde ati petrecut mah???????? sa nu dati un telefon tu-va-n gura de tradatori:))

Most_Wanted 04-02-09 12:34

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by leonard (Post 2036238)
bahh..unde ati petrecut mah???????? sa nu dati un telefon tu-va-n gura de tradatori:))

nu sti ca minorii nu au voie cu alcool?

:lemon::poke:
:hug:


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning