![]() |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Am rezolvat cu nea Viki de la vulcanizarea din Potigrafu :D . Mersi Julaikos
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
bravo julaikos, asta e spiritul comunitatii ;)
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
acu sa nu creada cineva ca fac reclama,dar m-am gandit ca daca masina tot e in potigrafu de ce sa platesti platforma din ploiesti pana in potigrafu si mai departe cand poti plati doar de aici,ma bucur ca am putut ajuta ;)
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
cine merge la slatina duminica??
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
7 Attachment(s)
vand CD-player pioneer, boxe fata, boxe spate sony si kit de cabluri pt subwoofer
sunt in perfecta stare de functionare, difuzoarele se aud foarte bine chiar daca ca aspect nu arata chiar asa de bine...toata lumea cand se urca la mine in masina ma intreaba daca am subwoofer :)) pret: 300lei neg. |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Quote:
P.s : cablurile le vinzi separat,daca da ce pret?:) |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
ms frumos...nu am stiut ca este deschis topic special pt vanzari ploiesti, as prefera sa le dau pe toate odata :|
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Quote:
interesativa inainte sa plecati |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
A vaz cineva aseara in intunericu ala din camp , cine mi-a furat capacele de la masina?de la un accent .. pm pls
Ii doresc sa aibe parte de ele din tot sufletul |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Quote:
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Quote:
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
mai bine sa si le bage in fund pe unde bea apa asa intregi :lol: ba ce oameni,daca si la arat pe camp se fac gainarii dinastea apai eu unu o sa vin cu bicla si o leg cu lantu de picior,daca-mi sustrage vreunu turbina sau 2 litri de gaz :lol:
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Quote:
oricum trebuie schimbata data si locatia , prea multi care incurca pacolo... trist oricum zau zic:P |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Quote:
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Inainte sa pleci la curse iei oglinzi, stergatoare, capace, tot ce se poate fura de pe masina si le tii in portbagaj si lasi si un prieten de paza sau eventual faceti cu randu:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:25. |
- Copyright 2026 4Tuning