Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/98951-diverse-discutii-offtopic-chat-mondene-barfe-etc.html)

KAY_ 14-06-11 16:28

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Am rezolvat cu nea Viki de la vulcanizarea din Potigrafu :D . Mersi Julaikos

tng 14-06-11 16:48

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
bravo julaikos, asta e spiritul comunitatii ;)

julaikos 14-06-11 18:49

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
acu sa nu creada cineva ca fac reclama,dar m-am gandit ca daca masina tot e in potigrafu de ce sa platesti platforma din ploiesti pana in potigrafu si mai departe cand poti plati doar de aici,ma bucur ca am putut ajuta ;)

dragos2900 17-06-11 09:35

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
cine merge la slatina duminica??

NFS 17-06-11 11:31

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
7 Attachment(s)
vand CD-player pioneer, boxe fata, boxe spate sony si kit de cabluri pt subwoofer
sunt in perfecta stare de functionare, difuzoarele se aud foarte bine chiar daca ca aspect nu arata chiar asa de bine...toata lumea cand se urca la mine in masina ma intreaba daca am subwoofer :))

pret: 300lei neg.

DaNn.ZyX 17-06-11 11:35

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Quote:

Originally Posted by NFS (Post 4403745)
vand CD-player pioneer, boxe fata, boxe spate sony si kit de cabluri pt subwoofer
sunt in perfecta stare de functionare, difuzoarele se aud foarte bine chiar daca ca aspect nu arata chiar asa de bine...toata lumea cand se urca la mine in masina ma intreaba daca am subwoofer :))

pret: 300lei neg.

Vezi ca ai postat gresit ... aici postezi anunturile de vanzare-cumparare! https://forum.4tuning.ro/206-zona-com...i-talcioc.html
P.s : cablurile le vinzi separat,daca da ce pret?:)

NFS 17-06-11 11:43

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
ms frumos...nu am stiut ca este deschis topic special pt vanzari ploiesti, as prefera sa le dau pe toate odata :|

vali-05rzj 18-06-11 09:17

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900 (Post 4403412)
cine merge la slatina duminica??

nu sar mai tine ca nu a vrut politia slatina ,
interesativa inainte sa plecati

Vladz 18-06-11 12:07

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
A vaz cineva aseara in intunericu ala din camp , cine mi-a furat capacele de la masina?de la un accent .. pm pls

Ii doresc sa aibe parte de ele din tot sufletul

jakal 18-06-11 12:58

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Quote:

Originally Posted by Vladz (Post 4405780)
A vaz cineva aseara in intunericu ala din camp , cine mi-a furat capacele de la masina?de la un accent .. pm pls

Ii doresc sa aibe parte de ele din tot sufletul

ba esti nebun?........:???:

Vladz 18-06-11 13:29

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 4405877)
ba esti nebun?........:???:

zau :lol: cre ca era la 50 de metri de start , am zis ca o fi sarit de la gropi , denivelari etc , da toate 4 ? :lol: plm aia e se cumpara altele :) , sa-si cumpere lumanari cu banii de pe ele

julaikos 18-06-11 13:57

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
mai bine sa si le bage in fund pe unde bea apa asa intregi :lol: ba ce oameni,daca si la arat pe camp se fac gainarii dinastea apai eu unu o sa vin cu bicla si o leg cu lantu de picior,daca-mi sustrage vreunu turbina sau 2 litri de gaz :lol:

VooN 18-06-11 15:01

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Quote:

Originally Posted by Vladz (Post 4405780)
A vaz cineva aseara in intunericu ala din camp , cine mi-a furat capacele de la masina?de la un accent .. pm pls

Ii doresc sa aibe parte de ele din tot sufletul

Deci de acum inainte legati cainele de masina ca nu se stie....

oricum trebuie schimbata data si locatia , prea multi care incurca pacolo...

trist oricum

zau zic:P

Vladz 18-06-11 16:13

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Quote:

Originally Posted by VooN (Post 4406092)
Deci de acum inainte legati cainele de masina ca nu se stie....

oricum trebuie schimbata data si locatia , prea multi care incurca pacolo...

trist oricum

zau zic:P

trist ca gest , paguba 50 ron nu e problema asa mare , de acum incolo sa umpleti capacele la roti cu coliere de plastic :lol:

ALEX_BZN 18-06-11 19:41

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Inainte sa pleci la curse iei oglinzi, stergatoare, capace, tot ce se poate fura de pe masina si le tii in portbagaj si lasi si un prieten de paza sau eventual faceti cu randu:))


All times are GMT +2. The time now is 22:25.

- Copyright 2026 4Tuning