Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 17-06-10 13:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Se poate considera renascut... :)

Lucian_GXZ 17-06-10 13:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si 2.0 va ramane?

RoByNeT 17-06-10 13:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
wtf ? :shock::shock::shock: ba nu imi vine sa cred :)) ce`i cu tine :))))) foarte bine arata. Sa`l stapanesti sanatos.

Andu.JHN 17-06-10 13:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
......

Lucian_GXZ 17-06-10 13:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Interesant, asteptam sa o vedem live. mai ales ca ai o motorizare interesanta. :rolleyes2

Andu.JHN 17-06-10 13:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
motorizare demna de neste curse cu logan :)
momentan o tzin 2.0 dar sa vedem cat de repede ma plictiseste...
nici eu nu credeam k o sa iasa asha desi am vazut masina de cand sa apukt de ea...

Lucian_GXZ 17-06-10 13:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ca sa citez din clasici in viatza "ne vedem pe strazi frate" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

b31rmy 17-06-10 15:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Asta nu e urs-ul care l-a avut jhonny ? ala roz sau ce culoare avea ..

Lucian_GXZ 17-06-10 15:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) Ba da...

b31rmy 17-06-10 15:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci WOW

RoByNeT 17-06-10 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
are face`lift acum :lol:

daffy duck™ 17-06-10 16:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
arata foarte bine.....bv andu

RoByNeT 17-06-10 17:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...d-edition.html ia vezi evo poate faci o combinatie :)

Evo-Jr 17-06-10 19:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
il situ.nu prea imi place.daca tot fac schimb imi iau cum are toba.
imi place la nebunie modelu ala.
plus ca e cu volan pe dr parca si inmatricularea la el e maxima :)

daffy duck™ 17-06-10 20:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stiu masina asta de la rond....masina trage intr-un fel!!!

e cam putin 4500 cat vrea el....

mihai, poti sa faci o alta combinatie daca o iei. cauti una pe RO cu volan pe stanga si faci recarosare si muti volanul!


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning