![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da daffy ma intereseaza pe mine bimmerfest.
unde ai citit despre el?? mersi |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cu acel excel despre care am mai tot vorbit legat de masinile noastre si modificarile actuale/viitoare ce se mai aude?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si pe mine ma intereseaza bimmerfest, dar depinde cine il organizeaza...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Il asteptam (glumesc) pe domnul Daniel sa ni-l trimita...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru horia : https://forum.4tuning.ro/499-anunturi...nde-punto.html
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Din cate stiu Horia merge pe stilul clean si masina este dusa deja la facut..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eh am zis si eu ca fac o fapta buna,poate poate il tenta ceva
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
E foarte bine venita fapta ta si chiar utila.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mersi, Babone, stiam bara si pragurile, le vinde de ~ jumatate de an, dar nu se potriveste cu ceea ce caut eu (one-off) :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
7 Attachment(s)
sper sa nu deranjez :p postez si yo cateva poze cu noua masina :twisted::twisted:
sa vedem care o mai stie cum arata inainte :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
S-o stapanesti sanatos! Daca nu postai ultima ne-ar fi fost imposibil (desi eu deja auzisem)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc...n`am gasit o poza veche cu ea sa fac "inainte si dupa" :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Cateva detalii se poate? ce motor are acum?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai
motoru e 2.0 refacut complet jante pe 17" vopsea gry carbon bara spate mtech 2 modifikta un pic eleronu cu stiu de ce e cozorocu de luneta a fost desfacuta toata facuta tinichigeria la ea antifonata toata bara fatza de seidl(urmeaza sambata plasele la ea,proiectoarele si semnalele) xenon scaunu ala de la sparco cu centuri in 4 puncte bancheta cu cotiera si tetiere schimbata mocheta si bordu grile noi cred ca ar mai fi multe de zis la ea fatza de cum arata inainte :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning