Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Evo-Jr 15-06-10 15:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da daffy ma intereseaza pe mine bimmerfest.
unde ai citit despre el??

mersi

babone 15-06-10 16:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu acel excel despre care am mai tot vorbit legat de masinile noastre si modificarile actuale/viitoare ce se mai aude?

Lucian_GXZ 15-06-10 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si pe mine ma intereseaza bimmerfest, dar depinde cine il organizeaza...

Lucian_GXZ 15-06-10 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Il asteptam (glumesc) pe domnul Daniel sa ni-l trimita...

daffy duck™ 15-06-10 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3443051)
da daffy ma intereseaza pe mine bimmerfest.
unde ai citit despre el??

mersi

Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3443114)
si pe mine ma intereseaza bimmerfest, dar depinde cine il organizeaza...

urmatorul bimmerfest se va tine prin iulie-august....cand voi primii toate detaliile legate de event, voi posta!!!

babone 16-06-10 09:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru horia : https://forum.4tuning.ro/499-anunturi...nde-punto.html

Lucian_GXZ 16-06-10 09:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Din cate stiu Horia merge pe stilul clean si masina este dusa deja la facut..

babone 16-06-10 09:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eh am zis si eu ca fac o fapta buna,poate poate il tenta ceva

Lucian_GXZ 16-06-10 09:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
E foarte bine venita fapta ta si chiar utila.

hbucur 16-06-10 10:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mersi, Babone, stiam bara si pragurile, le vinde de ~ jumatate de an, dar nu se potriveste cu ceea ce caut eu (one-off) :)

Andu.JHN 17-06-10 12:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
7 Attachment(s)
sper sa nu deranjez :p postez si yo cateva poze cu noua masina :twisted::twisted:

sa vedem care o mai stie cum arata inainte :D

Lucian_GXZ 17-06-10 13:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
S-o stapanesti sanatos! Daca nu postai ultima ne-ar fi fost imposibil (desi eu deja auzisem)

Andu.JHN 17-06-10 13:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc...n`am gasit o poza veche cu ea sa fac "inainte si dupa" :D

Lucian_GXZ 17-06-10 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cateva detalii se poate? ce motor are acum?

Andu.JHN 17-06-10 13:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai
motoru e 2.0 refacut complet
jante pe 17"
vopsea gry carbon
bara spate mtech 2 modifikta un pic
eleronu cu stiu de ce e
cozorocu de luneta
a fost desfacuta toata facuta tinichigeria la ea antifonata toata
bara fatza de seidl(urmeaza sambata plasele la ea,proiectoarele si semnalele)
xenon
scaunu ala de la sparco cu centuri in 4 puncte
bancheta cu cotiera si tetiere
schimbata mocheta si bordu
grile noi
cred ca ar mai fi multe de zis la ea fatza de cum arata inainte :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning