Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 15-06-10 10:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
De ce Mihai? Care ar fi motivul? :rolleyes2

b31rmy 15-06-10 10:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Motivul cred ca il stie toata lumea,in bulgaria se fura masini ca'n codru.

daffy duck™ 15-06-10 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aici sunt cam de acord cu romica!!!

Lucian_GXZ 15-06-10 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol: nu pot sa cred... in fine! eu daca am masina finalizata, ma duc...

Lucian_GXZ 15-06-10 10:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3442172)
aici sunt cam de acord cu romica!!!

tie nu cred ca-ti fura nimeni rolele....

daffy duck™ 15-06-10 10:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
U R crazy!!!!

mai bine o ardem la mare....whaever....sa vedem ce om face pana atunci...daca se merge....mergem....dar nu imi surade ideea

Lucian_GXZ 15-06-10 10:27

Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3442178)
U R crazy!!!!

mai bine o ardem la mare....whaever....sa vedem ce om face pana atunci...daca se merge....mergem....dar nu imi surade ideea

astept si parerile celorlaltzi. Ms Daffy, am inteles ideea ta.



Bucuresti - Sofia 523km




During the night we would have party - erotic show, flames and music


a? cum o fi? :)))

RoByNeT 15-06-10 12:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3442178)
U R crazy!!!!

mai bine o ardem la mare....whaever....sa vedem ce om face pana atunci...daca se merge....mergem....dar nu imi surade ideea

ba daffy termina`te cu marea ta frate. Stam iar ca boschetzii cum a fost la tulcea ... eu unu vreau sa mergem mai departe nu sa ramanem ca un cur in tara. Asta e alta discutie pentru viitor si pentru intalniri nu de forum. Daca tu nu ai ambitie sa realizezi ceva asta e. Noi unii vrem sa facem ceva.


Si in legatura cu furatu ... daca plecam in mijlocul zilei coloana stai calm ca nu se intampla nimic. In plus o sa fie full drumu ca e timpul concediilor si pleaca toata lumea. Oricum ... eu am dat link`ul sa va clatiti si voi ochii cum am facut`o si eu, sa vedeti ce inseamna cu adevarat show. Dar daca se stabileste sa fie o deplasare de genul fiti siguri ca nu o sa ratez.

Lucian_GXZ 15-06-10 12:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e.. uite de-asta il apreciez eu mai mult pe robynet decat pe daffy :)

daffy duck™ 15-06-10 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3442455)
ba daffy termina`te cu marea ta frate. Stam iar ca boschetzii cum a fost la tulcea ... eu unu vreau sa mergem mai departe nu sa ramanem ca un cur in tara. Asta e alta discutie pentru viitor si pentru intalniri nu de forum. Daca tu nu ai ambitie sa realizezi ceva asta e. Noi unii vrem sa facem ceva.


Si in legatura cu furatu ... daca plecam in mijlocul zilei coloana stai calm ca nu se intampla nimic. In plus o sa fie full drumu ca e timpul concediilor si pleaca toata lumea. Oricum ... eu am dat link`ul sa va clatiti si voi ochii cum am facut`o si eu, sa vedeti ce inseamna cu adevarat show. Dar daca se stabileste sa fie o deplasare de genul fiti siguri ca nu o sa ratez.

ba da la unguri de ce nu vreti ma nene sa mergem????....ca si aia fac evenimente de show si 402m....chiar o data la 2 saptamani pot spune!
ma duc la bulgari ca sa ce?...la cum isi modifica aia masinile, e suficient sa trimitem o singura masina care are minimul de tuning si luam best nu stiu ce....vrei sa ajungi undeva? participa UNDEVA!!! pana si la evenimentele din tara se merita sa te duci decat in bulgaria....

Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3442491)
e.. uite de-asta il apreciez eu mai mult pe robynet decat pe daffy :)



nu am nevoie de apricierea nimanui !;)

Lucian_GXZ 15-06-10 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la felul tau de-a fi si de-a vorbi.. mai degraba reusesti sa-ti castigi antipatii. Postul meu venea in gluma.. dar tu cu inteligentza nu te potzi lauda..

daffy duck™ 15-06-10 14:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu scris la semnatura fiecaruia "acest post a fost o glumitza" sau mai stiu io ce...oricum....vineri e cel mai ok sa vorbim de evenimentul de la capatanosi.....


o zi buna,
daffy

Lucian_GXZ 15-06-10 14:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vezi, cand ti-am zis ca inteligenta nu e atuul tau nr1 te-ai suparat... :-)

daffy duck™ 15-06-10 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa vedeti voi, dar pe mine chiar nu ma intereseaza ce ziceti de mine.....la daffy nu e panica cand zice cineva din club ceva...e panica cand zice cineva care nu are nicio treaba cu mine/noi!!!

Drag Race 3-4 iulie 2010

sau


Transfagarasan Car Day ( cu toate ca e prea din scurt, dar cine stie)

la Bimmerfest 2010 daca vreti sa ajungem, sa imi spuneti sa postez detalii!!!

RoByNeT 15-06-10 15:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3442732)
ba da la unguri de ce nu vreti ma nene sa mergem????....ca si aia fac evenimente de show si 402m....chiar o data la 2 saptamani pot spune!
ma duc la bulgari ca sa ce?...la cum isi modifica aia masinile, e suficient sa trimitem o singura masina care are minimul de tuning si luam best nu stiu ce....vrei sa ajungi undeva? participa UNDEVA!!! pana si la evenimentele din tara se merita sa te duci decat in bulgaria....





nu am nevoie de apricierea nimanui !;)

deci daca tu vrei sa te duci in bulgaria doar ca sa iei cupe sau mai stiu eu ce, inseamna ca te duci bou si te intorci vaca. Ideea era de dezvoltare. Sa vezi si tu cum se mananca tuning`ul la altii. Adica organizare, standuri, facilitati oferite etc. Am dat bulgaria exemplu ca e mai aproape. Asta se poate face in orice tara care organizeaza evenimente de genul.




Ala cu opelu nu s`a postat pentru ca nu avem deocamdata nicio masina de 402. Si vezi ca ala cu Transfagareasnu a fost samabata trecuta 12 IUNIE....... si cu toate astea niciunu din astea nu era eveniment de expo adica despre ce vorbeam noi aici. ( in afara de vreo 30m2 la opel drag race gen vitantis.


All times are GMT +2. The time now is 06:33.

- Copyright 2026 4Tuning