![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
De ce Mihai? Care ar fi motivul? :rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Motivul cred ca il stie toata lumea,in bulgaria se fura masini ca'n codru.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aici sunt cam de acord cu romica!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol: nu pot sa cred... in fine! eu daca am masina finalizata, ma duc...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
U R crazy!!!!
mai bine o ardem la mare....whaever....sa vedem ce om face pana atunci...daca se merge....mergem....dar nu imi surade ideea |
Quote:
Bucuresti - Sofia 523km During the night we would have party - erotic show, flames and music a? cum o fi? :))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Si in legatura cu furatu ... daca plecam in mijlocul zilei coloana stai calm ca nu se intampla nimic. In plus o sa fie full drumu ca e timpul concediilor si pleaca toata lumea. Oricum ... eu am dat link`ul sa va clatiti si voi ochii cum am facut`o si eu, sa vedeti ce inseamna cu adevarat show. Dar daca se stabileste sa fie o deplasare de genul fiti siguri ca nu o sa ratez. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
e.. uite de-asta il apreciez eu mai mult pe robynet decat pe daffy :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ma duc la bulgari ca sa ce?...la cum isi modifica aia masinile, e suficient sa trimitem o singura masina care are minimul de tuning si luam best nu stiu ce....vrei sa ajungi undeva? participa UNDEVA!!! pana si la evenimentele din tara se merita sa te duci decat in bulgaria.... Quote:
nu am nevoie de apricierea nimanui !;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
la felul tau de-a fi si de-a vorbi.. mai degraba reusesti sa-ti castigi antipatii. Postul meu venea in gluma.. dar tu cu inteligentza nu te potzi lauda..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu scris la semnatura fiecaruia "acest post a fost o glumitza" sau mai stiu io ce...oricum....vineri e cel mai ok sa vorbim de evenimentul de la capatanosi.....
o zi buna, daffy |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vezi, cand ti-am zis ca inteligenta nu e atuul tau nr1 te-ai suparat... :-)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa vedeti voi, dar pe mine chiar nu ma intereseaza ce ziceti de mine.....la daffy nu e panica cand zice cineva din club ceva...e panica cand zice cineva care nu are nicio treaba cu mine/noi!!!
Drag Race 3-4 iulie 2010 sau Transfagarasan Car Day ( cu toate ca e prea din scurt, dar cine stie) la Bimmerfest 2010 daca vreti sa ajungem, sa imi spuneti sa postez detalii!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ala cu opelu nu s`a postat pentru ca nu avem deocamdata nicio masina de 402. Si vezi ca ala cu Transfagareasnu a fost samabata trecuta 12 IUNIE....... si cu toate astea niciunu din astea nu era eveniment de expo adica despre ce vorbeam noi aici. ( in afara de vreo 30m2 la opel drag race gen vitantis. |
| All times are GMT +2. The time now is 06:33. |
- Copyright 2026 4Tuning