Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

rearhorse 10-06-10 19:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
[email protected]

daffy duck™ 10-06-10 20:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3430508)
ms horia. O sa incerc sa fac o treaba cu cineva. Daca nu iese o sa iau in considerare aia.

nu vrei ma ursul meu????

@ GXZ : eu nu am stiut nimic din ce ai facut sau ai avut nevoie.....scuze dar chiar nu am stiut!!!!

cozo 14-06-10 12:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vineri seara aveti chef de un stand?

87MTX 14-06-10 12:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu nu merg pe strand....

rearhorse 14-06-10 12:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu nu voi fi prezent

plictisit 14-06-10 13:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nici eu nu intentionez sa merg pe strand in viitorul prea apropriat ( never )

87MTX 14-06-10 13:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kiar ca...never....
toti boschetarii, toti nespalatii, toti tiganii....cu mici exceptii...

Lucian_GXZ 14-06-10 13:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da' la Sibiu care venitzi ca vad ca va plictisiti?

87MTX 14-06-10 13:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da nu se plictiseste nimeni :) stau la soare si la apa :D

rearhorse 14-06-10 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
prezent

Evo-Jr 14-06-10 15:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu vreau si am cat de cat banii pentru sibiu.
vin 99% daca nu intervine ceva grav si trebuie neaparat sa stau in bucuresti.

plus ca mi fac suspensia si vreau sa o testez :D

daffy duck™ 14-06-10 18:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=1EX9-...eature=channel :lol:

RoByNeT 15-06-10 09:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aruncati un :shock: https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-...-bulgaria.html

Lucian_GXZ 15-06-10 09:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa da! buna treaba Robynet! sustin ideea si ar fi foarte frumos sa mancam niste castraveciori! Din punctul meu de vedere, si daca se tine! eu zic sa mergem! ceva doritori? apoi facem topic! :rolleyes2

Evo-Jr 15-06-10 09:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu mi surade ideea sa mergem la bulgari cu masinile.
eu nu cred ca vin la show asta.


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning