![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
@ GXZ : eu nu am stiut nimic din ce ai facut sau ai avut nevoie.....scuze dar chiar nu am stiut!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vineri seara aveti chef de un stand?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu nu merg pe strand....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu nu voi fi prezent
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nici eu nu intentionez sa merg pe strand in viitorul prea apropriat ( never )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
kiar ca...never....
toti boschetarii, toti nespalatii, toti tiganii....cu mici exceptii... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da' la Sibiu care venitzi ca vad ca va plictisiti?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da nu se plictiseste nimeni :) stau la soare si la apa :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
prezent
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu vreau si am cat de cat banii pentru sibiu.
vin 99% daca nu intervine ceva grav si trebuie neaparat sa stau in bucuresti. plus ca mi fac suspensia si vreau sa o testez :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aruncati un :shock: https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-...-bulgaria.html
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa da! buna treaba Robynet! sustin ideea si ar fi foarte frumos sa mancam niste castraveciori! Din punctul meu de vedere, si daca se tine! eu zic sa mergem! ceva doritori? apoi facem topic! :rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu mi surade ideea sa mergem la bulgari cu masinile.
eu nu cred ca vin la show asta. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning