Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 10-06-10 12:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3430943)
poi da...tot sa ai dastia :))

apropo de prieteni..daca ai nevoie de ajutor la masina..de ce nu dai un telefon??

nebunule ... vroiai sa iti dea blackberry`u ? :lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 10-06-10 13:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
NO WAY! daca vrea ii dau digi-ul! :))

babone 10-06-10 13:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
matrixule da-mi si mie niste detalii despre piscina aia,unde,cat,cum?pentru viitor e bine de stiut :D

plictisit 10-06-10 13:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
+1 @ ce a zis babone

si inca ceva, are cineva cont pe ebay ? ca as vrea sa comand si eu ceva

Lucian_GXZ 10-06-10 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3431225)
+1 @ ce a zis babone

si inca ceva, are cineva cont pe ebay ? ca as vrea sa comand si eu ceva

Vorbeste cu Alex (cu roverul alb)

babone 10-06-10 13:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
apropo mai e cineva care are nevoie de parasolar ca mi-e sa nu ma injure goppo daca face doar pentru mine,cu tricourile ce se mai aude?

Lucian_GXZ 10-06-10 14:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Tricourile sunt in hold! si le vom produce peste ceva timp. Prioritar este celalalt articol vestimentar. care e inca la fabricant.

rearhorse 10-06-10 14:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3431225)
+1 @ ce a zis babone

si inca ceva, are cineva cont pe ebay ? ca as vrea sa comand si eu ceva

vorbim vineri la intalnire , am cont pe ebay si pot plati prin pay-pal , l-am ajutat si pe babone si pe horia , dar mai ales am luat pentru Rover-ul meu , direct din Anglia , unde piesele sunt la jumate fata de Romania .
este valabil si pentru ceilalti , va pot ajuta cu acest lucru , dupa plata imi spune suma exacta in lei care s-a retras din cont .


legat de ursi , sambata seara am inceput sa imi fac bugetul pentru masina de drift , cand i-am vazut pe tataie si ceilalti , a inceput sa mi se urce sangele in cap :)) .

babone 10-06-10 14:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
uhhh ciudat nick ti-ai ales pe forum alexe :)).deci nu mai sare nimeni la parasolare?ala eu ala eu?ghizmo tu nu zici nimic ca parca tu nu aveai :-?

RoByNeT 10-06-10 14:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ghizmo are parasolar.


Alexe ... vorbim vineri :lol:

Evo-Jr 10-06-10 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
alex da mi si mie id tau te rog

babone 10-06-10 18:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dar ar fi o idee sa avem toti id-urile colegilor,eu cel putin nu-l am decat pe daffy duck,horia,tataie,alex si lucian

plictisit 10-06-10 18:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
[email protected] !

babone 10-06-10 18:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu 3 sau cu e?

plictisit 10-06-10 18:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
copy paste si n-o sa ai probleme 8)


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning