![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
NO WAY! daca vrea ii dau digi-ul! :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
matrixule da-mi si mie niste detalii despre piscina aia,unde,cat,cum?pentru viitor e bine de stiut :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
+1 @ ce a zis babone
si inca ceva, are cineva cont pe ebay ? ca as vrea sa comand si eu ceva |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
apropo mai e cineva care are nevoie de parasolar ca mi-e sa nu ma injure goppo daca face doar pentru mine,cu tricourile ce se mai aude?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tricourile sunt in hold! si le vom produce peste ceva timp. Prioritar este celalalt articol vestimentar. care e inca la fabricant.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
este valabil si pentru ceilalti , va pot ajuta cu acest lucru , dupa plata imi spune suma exacta in lei care s-a retras din cont . legat de ursi , sambata seara am inceput sa imi fac bugetul pentru masina de drift , cand i-am vazut pe tataie si ceilalti , a inceput sa mi se urce sangele in cap :)) . |
Re: Diverse (topic de offtopic)
uhhh ciudat nick ti-ai ales pe forum alexe :)).deci nu mai sare nimeni la parasolare?ala eu ala eu?ghizmo tu nu zici nimic ca parca tu nu aveai :-?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ghizmo are parasolar.
Alexe ... vorbim vineri :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
alex da mi si mie id tau te rog
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dar ar fi o idee sa avem toti id-urile colegilor,eu cel putin nu-l am decat pe daffy duck,horia,tataie,alex si lucian
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cu 3 sau cu e?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
copy paste si n-o sa ai probleme 8)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning