![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 dacii 1310, si am luat-o de la opel astra si alt logan
https://www.youtube.com/watch?v=rwb_w3ESooQ min 4:22 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e a 2-a cursa pe anu asta cu aceeasi problema
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate la urmatorul nu o sa mai fie problemele astea .. asa ar fi frumos, ca e aproape de bucuresti .. distanta e comoda de facut chiar daca drumul prin unele locuri nu e asa bun, cu putina grija e ok
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pentru Robynet : https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...9-500euro.html
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
care merge maine la piscina ?????
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mda...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
eu nu merg matrice. :* |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
robinet...dar poate l vrei pe al meu deja.e scris ...eftin e..te doare la basketi.
ahh? 5000e pt tine :))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce bine e sa ai prieteni!!! :rolleyes2 :twisted::twisted::twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poi da...tot sa ai dastia :))
apropo de prieteni..daca ai nevoie de ajutor la masina..de ce nu dai un telefon?? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am rezolvat cu vecinu Horia pentru ca la ce a fost de facut nu era cazul de mai multa lume. Ms oricum.
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:53. |
- Copyright 2026 4Tuning