Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

plictisit 07-06-10 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 dacii 1310, si am luat-o de la opel astra si alt logan

https://www.youtube.com/watch?v=rwb_w3ESooQ min 4:22

kimi 07-06-10 19:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3423913)
poi de ce kimi asa mare dezamagire?

Timpii au fost total eronati si alte probleme pe care nu mai vreau sa le scriu pe forum..S-au discutat la topicul dedicat cursei..

RoByNeT 07-06-10 19:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e a 2-a cursa pe anu asta cu aceeasi problema

plictisit 08-06-10 06:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate la urmatorul nu o sa mai fie problemele astea .. asa ar fi frumos, ca e aproape de bucuresti .. distanta e comoda de facut chiar daca drumul prin unele locuri nu e asa bun, cu putina grija e ok

daffy duck™ 09-06-10 01:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte tare filmul asta !!!!

https://vimeo.com/11834922

sau asta

https://vimeo.com/10617915

hbucur 09-06-10 18:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pentru Robynet : https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...9-500euro.html

plictisit 09-06-10 20:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=NWKoQ...eature=related

87MTX 09-06-10 21:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
care merge maine la piscina ?????

87MTX 09-06-10 22:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mda...

Evo-Jr 10-06-10 07:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by hbucur (Post 3429198)

are 6 cai mai multi de la inscriptiunile alea pe usa :)))

eu nu merg matrice. :*

RoByNeT 10-06-10 09:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by hbucur (Post 3429198)

ms horia. O sa incerc sa fac o treaba cu cineva. Daca nu iese o sa iau in considerare aia.

Evo-Jr 10-06-10 11:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robinet...dar poate l vrei pe al meu deja.e scris ...eftin e..te doare la basketi.
ahh?
5000e pt tine :)))

Lucian_GXZ 10-06-10 11:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce bine e sa ai prieteni!!! :rolleyes2 :twisted::twisted::twisted:

Evo-Jr 10-06-10 12:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poi da...tot sa ai dastia :))

apropo de prieteni..daca ai nevoie de ajutor la masina..de ce nu dai un telefon??

Lucian_GXZ 10-06-10 12:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am rezolvat cu vecinu Horia pentru ca la ce a fost de facut nu era cazul de mai multa lume. Ms oricum.


All times are GMT +2. The time now is 06:53.

- Copyright 2026 4Tuning