![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
hopa deci vineri vin fara masina ca face daffy si cu plictisit cinste.Pentru daffy : rau ratusca ramurica,rica nu stia sa zica :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
@ lucian : ms man, maine o sa te sun, sau iti dau beep si iti zic ce gume am gasit |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vin si eu dar numai daca face duffy cinste :D:D:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai asa ar trebuii dar vad ca se da lovit
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
s-a rezolvat. ms
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
babone probele astea la engleza si informatica nu aveau calificativ prin care sa pici :lol: acum urmeaza greul, probele la care se poate pica, romana mate alea alea .. astea au fost asa 4fun
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cumpar urgent oglinzi laterale de X5 model 2006.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
rectific .. intai sa intram in bac
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
imi cer scuze pemtru absenta totala de la vitantis chiar vroiam sa vin dar se pare ca masina mea nu a mai vrut sa ma duca nici la examen nici la drift!:sad:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
+1 am venit decat sambata de dimineata pana pe la 13:15 si am plecat ca am avut meditatii pana seara .. si duminica am fost la urziceni
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si cum a fost la urziceni?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bleah ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mie nu mi-a displacut din motivul ca nu mai fusesem niciodata la 402 nici macar ca spectator, dapai ca participant .. a fost cam aiurea ca dupa ce te dadeai pana ajungeai iar la start dura ceva .. si la sfarsit din 4 curse in cazul meu, 2 pierdute 2 castigate nu mi-a inregistrat nici un timp, so m-am mai dat pentru timp o data singur si am ratat start-ul = necalificat .. ca teoretic se lua timpul cel mai bun din cate curse ai avut, si masini batute de mine s-au calificat, asta e deh, decat ca imi facusem niste sperante cand am vazut ca fac si eu pe cineva, + ca aveam portbagajul plin pe cand altii isi golisera masina, banchete fete de usi, benzina pusa la limita .. faze d-astea, oricum nu imi pare rau ca am participat a fost o experienta frumoasa, si sincer acum stau pe ganduri ca ma cam atrage 402-ul
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poi de ce kimi asa mare dezamagire?
ce masini ai facut plicti? |
| All times are GMT +2. The time now is 13:55. |
- Copyright 2026 4Tuning