Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

babone 01-06-10 20:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hopa deci vineri vin fara masina ca face daffy si cu plictisit cinste.Pentru daffy : rau ratusca ramurica,rica nu stia sa zica :D

daffy duck™ 01-06-10 21:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by babone (Post 3408578)
hopa deci vineri vin fara masina ca face daffy si cu plictisit cinste.Pentru daffy : rau ratusca ramurica,rica nu stia sa zica :D

defapt e "rica nu stia sa zica, rau ratusca ramurica" si vreau sa aud live :lol:

@ lucian : ms man, maine o sa te sun, sau iti dau beep si iti zic ce gume am gasit

Jjoker 01-06-10 21:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vin si eu dar numai daca face duffy cinste :D:D:D

babone 01-06-10 21:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai asa ar trebuii dar vad ca se da lovit

Lucian_GXZ 01-06-10 21:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s-a rezolvat. ms

plictisit 01-06-10 22:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
babone probele astea la engleza si informatica nu aveau calificativ prin care sa pici :lol: acum urmeaza greul, probele la care se poate pica, romana mate alea alea .. astea au fost asa 4fun

Jjoker 02-06-10 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cumpar urgent oglinzi laterale de X5 model 2006.

plictisit 02-06-10 21:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
rectific .. intai sa intram in bac

ghiszmo 07-06-10 12:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
imi cer scuze pemtru absenta totala de la vitantis chiar vroiam sa vin dar se pare ca masina mea nu a mai vrut sa ma duca nici la examen nici la drift!:sad:

plictisit 07-06-10 12:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
+1 am venit decat sambata de dimineata pana pe la 13:15 si am plecat ca am avut meditatii pana seara .. si duminica am fost la urziceni

Evo-Jr 07-06-10 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si cum a fost la urziceni?

kimi 07-06-10 15:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3422799)
si cum a fost la urziceni?

O voma mare..

RoByNeT 07-06-10 15:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bleah ...

plictisit 07-06-10 17:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mie nu mi-a displacut din motivul ca nu mai fusesem niciodata la 402 nici macar ca spectator, dapai ca participant .. a fost cam aiurea ca dupa ce te dadeai pana ajungeai iar la start dura ceva .. si la sfarsit din 4 curse in cazul meu, 2 pierdute 2 castigate nu mi-a inregistrat nici un timp, so m-am mai dat pentru timp o data singur si am ratat start-ul = necalificat .. ca teoretic se lua timpul cel mai bun din cate curse ai avut, si masini batute de mine s-au calificat, asta e deh, decat ca imi facusem niste sperante cand am vazut ca fac si eu pe cineva, + ca aveam portbagajul plin pe cand altii isi golisera masina, banchete fete de usi, benzina pusa la limita .. faze d-astea, oricum nu imi pare rau ca am participat a fost o experienta frumoasa, si sincer acum stau pe ganduri ca ma cam atrage 402-ul

Evo-Jr 07-06-10 19:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poi de ce kimi asa mare dezamagire?

ce masini ai facut plicti?


All times are GMT +2. The time now is 13:55.

- Copyright 2026 4Tuning