![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:caffine::caffine::caffine::caffine:
dorobanti te`ai trezit ma ? cat au fost azi dimineata cafelele ? 100 ron ? mai mult ? :lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mersi pt link remus...sunt misto jantele dar eu am 5x114,3 :D
oricum nu aveam bani de ele decat daca le dadeam pe ale mele :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca e sar si eu pe ea!!! :rolleyes2:rolleyes2 :twisted::twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
P.S @ plictisit : hai ba ai terminat cu probele la BAC??? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
GOP e TDI nu SDI asa ca are nevoie si de alt intercooler ca bara aia il acopera pe cel orginal ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mda adevarat ca el are intercooleru intr`o parte.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am luat la atestat 10, la probele de ieri b1 ca nu m-am simtit bine si nu am scris tot, si azi b2, tu ?!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
am luat tot! acum sa vad daca trec clasa sa intru in bac :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
facem si noi o intalnire aici??? -- >> https://forum.4tuning.ro/54-comunicat...ml#post3331590
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari pentru note, bafta pe mai departe!
Caut sa cumpar 2 gume 195.40.r16! daca stie cineva ceva de asa ceva. v-as ruga sa-mi lasati un link. ms |
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning