Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 21-05-10 18:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:caffine::caffine::caffine::caffine:


dorobanti te`ai trezit ma ? cat au fost azi dimineata cafelele ? 100 ron ? mai mult ? :lol::lol::lol:

87MTX 21-05-10 18:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3378924)
:caffine::caffine::caffine::caffine:


dorobanti te`ai trezit ma ? cat au fost azi dimineata cafelele ? 100 ron ? mai mult ? :lol::lol::lol:

100 ron doar ca a skimbat scrumiera

Evo-Jr 21-05-10 18:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mersi pt link remus...sunt misto jantele dar eu am 5x114,3 :D
oricum nu aveam bani de ele decat daca le dadeam pe ale mele :)

daffy duck™ 22-05-10 00:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
filmul de care zicea robynet aseara

https://forum.4tuning.ro/26-filme-mov...ectatorul.html

RoByNeT 01-06-10 12:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...-golf-4-a.html

Goppo sari pe ea :lol:

daffy duck™ 01-06-10 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3407160)

nu cred ca poate pune buza pe bara asta......

Lucian_GXZ 01-06-10 13:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca e sar si eu pe ea!!! :rolleyes2:rolleyes2 :twisted::twisted:

RoByNeT 01-06-10 13:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3407287)
nu cred ca poate pune buza pe bara asta......

de aia exista fibra

daffy duck™ 01-06-10 13:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3407365)
de aia exista fibra

no ghini!


P.S @ plictisit : hai ba ai terminat cu probele la BAC???

bogdy.ghetto 01-06-10 18:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
GOP e TDI nu SDI asa ca are nevoie si de alt intercooler ca bara aia il acopera pe cel orginal ;)

RoByNeT 01-06-10 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mda adevarat ca el are intercooleru intr`o parte.

plictisit 01-06-10 19:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am luat la atestat 10, la probele de ieri b1 ca nu m-am simtit bine si nu am scris tot, si azi b2, tu ?!

daffy duck™ 01-06-10 20:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3408367)
am luat la atestat 10, la probele de ieri b1 ca nu m-am simtit bine si nu am scris tot, si azi b2, tu ?!

nu stiu ce sunt cu notele alea, dar io am dat ieri scrisul si auditia la engleza si azi oralul......

am luat tot!

acum sa vad daca trec clasa sa intru in bac :lol: :lol: :lol: :lol:

daffy duck™ 01-06-10 20:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
facem si noi o intalnire aici??? -- >> https://forum.4tuning.ro/54-comunicat...ml#post3331590

Lucian_GXZ 01-06-10 20:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitari pentru note, bafta pe mai departe!

Caut sa cumpar 2 gume 195.40.r16! daca stie cineva ceva de asa ceva. v-as ruga sa-mi lasati un link. ms


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning