Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

GABBY_ 12-09-07 12:51

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
loganul galben cu radar pe el are geamuri fumurii iar nr este b-xx-SGE.poate fi observat de multe ori seara pe varianta vis-a-vis de arabesque .

YZF-PWR 12-09-07 15:25

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
In sfarsit am pus tobele la loc baieti :) nu mai trezesc mortzii pe strada :))

aikman 12-09-07 19:23

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
ba frate astia cu asfaltatu sunt de groaza ... eu stau in inel2 ... au asfaltat tot cartieru si au lasat 2 strazi neasfaltate .... au aruncat 2 mashini de piatra in gropi si rupi mashina aia ... ca nu sunt pline de tot gropile si din gropile alea mari pe care le vedeau toti au facut mai multe mici si adanci .... eu am ticolino ... daca nu sunt atent cad cu totu in groapa cu el :) ... are cineva idee unde tre sa faci o reclamatie ceva ??

LKS 12-09-07 21:28

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by aikman (Post 1096540)
ba frate astia cu asfaltatu sunt de groaza ... eu stau in inel2 ... au asfaltat tot cartieru si au lasat 2 strazi neasfaltate .... au aruncat 2 mashini de piatra in gropi si rupi mashina aia ... ca nu sunt pline de tot gropile si din gropile alea mari pe care le vedeau toti au facut mai multe mici si adanci .... eu am ticolino ... daca nu sunt atent cad cu totu in groapa cu el :) ... are cineva idee unde tre sa faci o reclamatie ceva ??


prob zici de strada cu farmacia aia :D e crima si pedeapsa acolo ...intri pe 4 roti ..pleci pe 2-3

aikman 12-09-07 22:21

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 1096740)
prob zici de strada cu farmacia aia :D e crima si pedeapsa acolo ...intri pe 4 roti ..pleci pe 2-3



aia frate ... mor cand imi bag ticolino pe acolo :x

AdiNX 12-09-07 23:06

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
si crezi ca te baga cineva in seama prea repede daca faci o reclamatie? fii serios..
ma intreb cat de calitativa o sa fie "Asfaltarea 2007", daca or sa puna baietii asfaltu pe vremea asta.. se mai repeta oare la anu treaba asta?

CT-07-APV 13-09-07 00:24

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Si toate canalizarile din oras lasate mai jos decat restul strazii? Ca trebuie sa faci slalom printre ele si mai dai peste freun alt participant la slalom? aia cum mai e? Cine ne plateste planetarele noua? Nu intereseaza pe NIMENI

aikman 13-09-07 09:02

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
pai si fac acum ?? ma mut intr-un cartier cu strazi mai bune ? sau imi iau aro ?

kirin 13-09-07 10:59

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by aikman (Post 1097361)
pai si fac acum ?? ma mut intr-un cartier cu strazi mai bune ? sau imi iau aro ?

cartier cu strazi mai bune? unde,unde? :d

ia-ti un suv si rezolvi

aikman 13-09-07 13:46

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by kirin (Post 1097537)
cartier cu strazi mai bune? unde,unde? :d

ia-ti un suv si rezolvi



undeva tot trebuie sa fie numai strazi bune ... mazare unde sta ???

quick_5hifter 13-09-07 14:30

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Fratilor, voi nu stiti ce inseamna drumuri proaste...poate aveti vreodata ocazia sa treceti prin Buzau si Braila, sa vedeti ce inseamna drumuri proaste....chiar ma intrebam, astia de ce i-au reales pe primarii respectivi ?:lol:
La astia amortizoarele cred ca intra la categoria consumabile :lol:
De asemenea, toata Moldova este varza (pe langa faptul ca uneori se mai surpa asa, cate 10-20 metri dintr-o banda de circulatie, fapt care de asemenea nu e anormal deloc pentru ei). Soselele lor sunt terminate, sunt portiuni de zeci de km in care circuli cu max. 30-40 la ora...la ei gropile nu cred ca sunt considerate gropi decat daca intri cu toata masina, altfel "se poate circula" :lol: si dupa ce ca mai toate judetele sunt pustii, cand ajungi intr-un oras/sat drumurile sunt si mai rele :shock:
Buzoienii mai ales cand vin la mare cred ca ii fura somnul la volan cand circula prin Constanta (nu vreau sa supar/jignesc pe nimeni, e vorba de drumurile lor).
Dupa ce am fost cu masina prin Moldova, zic merci, saru'mana pentru ce drumuri avem...

YZF-PWR 13-09-07 15:45

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
F corect spus , am strabatut toata tzara si o fac f des cu masina , suntem cel mai bine la strazi pot sa zic , Cluju Buzau Braila Galati ( buc nu mai zic ) praf garantez , pana si laudatul iasi si timisoara stau mai prost , asa k nu va plangeti k la altii e mai rau :)

aikman 13-09-07 18:32

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
bai nene .. deci acum toata lumea isi da cu parerea .. dar cei care stiu strada stiu de ce ma vait ... deci oameni au lucrat acolo , strada era sanatoasa iar acum zici ca fost bombardament acolo ... toate strazile se strica ... si astea se stricau odata ... bai nene dar asta nu s-a stricat ea singura de la timp ... au venit "meseriasi" si au tunato :shock:

AdiNX 13-09-07 19:50

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
asa este cand se face in romania ceva.. se strica ce era bun, se reface (cateodata mai prost ca inainte), primavara iar se strica, doar au primit ordin sa sape ca sa puna nush ce tzevi, peticesc.. vine toamna si se reia povestea.. in loc sa arunce banii pe geam si sa enerveze po****tia, mai bine ar repara ce trebuie reparat.. daca vrei sa intri sau sa iesi din parcarea din spatele blocului meu trebuie sa ai grija sa eviti o gramada de gropi, si un crater imens la iesirea la sosea, si nimeni nu face nimic in sensul asta.. macar sa le astupe.. romania = tara nimanui

k4r4 13-09-07 20:04

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
meretzi in brashov fratzilor...4 benzi pe sens unic...mergi cu suta nici nu se uita politzia la tine...chiar shi pe stradutzele alea din orashu vechi e bun asfaltu...sa nu mai zic de drumu pana la poiana, care e vis daca vrei sa-i dai pe serpentine


All times are GMT +2. The time now is 09:58.

- Copyright 2024 4Tuning