Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 12-05-10 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu stiu cum arata, va fi o surpiza :) - maine vedem cat de bine a respectat specificatiile mele...:rolleyes2

just2sol 12-05-10 15:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3354149)
@babone - emailurile nu au inceput sa se trimita.
@dunga - pozele au ajuns la mine si ti le voi trimite diseara

d-abea astept :X:X:X
ms mult

Evo-Jr 12-05-10 15:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
i ai explicat de 3 ori sa nu faca contur rosu si sa scrie peste inferno?:)))

gpk 12-05-10 16:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Domnilor,
Zilele trecute am fost anuntat de catre fostul meu antrenor de Karting ca in jurul date de 1 Iunie organizeaza un concurs pentru piticoti si intentia mea era sa sponsorizam acest eveniment, insa din pacate din cauza lipsei de fonduri cursa a fost anulata.
Am discutat cu Lucian, ba chiar mai mult, impreuna cu Sorin alias Tataie am fost si am vizionat noua pista, am ales un loc unde putem expune si masinile noastre... etc.
Mie personal mi se pare o idee extraordinara sa sprijinim acesti copii, nu a fost sa fie, dar speram pe viitor sa facem o afiliere cu clubul respectiv si sa-i ajutam sa-si indeplineasca idealurile.
PS: astept propuneri din partea voastra legate de subiect!

daffy duck™ 12-05-10 22:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte tare...eu sun pro....o mica idee, eventual marius si tataie + inca 2-3 membrii mai `vitezomani` sa faca cateva ture demo sau o chestie de genu' ....

pro si pentru expo!!!!!!!!!!1


question!

pe unde este situata noua pista???

daffy duck™ 13-05-10 00:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucian, ia uitate aici...poate are omu ce ai tu nevoie

http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9399149.html

plictisit 13-05-10 00:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
husele de scaune trebuie luate neaparat .. it's a can't miss !

Lucian_GXZ 13-05-10 08:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3355880)
lucian, ia uitate aici...poate are omu ce ai tu nevoie

http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9399149.html

nu vazusem anuntul... sun acum! :twisted:

Lucian_GXZ 13-05-10 08:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s-a dat :) si ghici cine l-a luat...

RoByNeT 13-05-10 08:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
who who ? :lol::lol::lol: soric ?

Lucian_GXZ 13-05-10 09:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
.... pai cine altcineva :)) :lol::lol::rolleyes2:rolleyes2:evil:

just2sol 13-05-10 11:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luci cand ai tmp da-mi si mie pozele alea te rog......dar nu seara k nu-s acasa decat pana in ora 8.....

Lucian_GXZ 13-05-10 13:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pe email te-ai uitat? :twisted:

just2sol 13-05-10 13:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sarumana.....si o sa am grija la ce mi-ai spus....ms mult
;)

daffy duck™ 13-05-10 15:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Click la semnatura pe "Blog" si comentati va rog!!!!

o zi buna!


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning