![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu stiu cum arata, va fi o surpiza :) - maine vedem cat de bine a respectat specificatiile mele...:rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ms mult |
Re: Diverse (topic de offtopic)
i ai explicat de 3 ori sa nu faca contur rosu si sa scrie peste inferno?:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Domnilor,
Zilele trecute am fost anuntat de catre fostul meu antrenor de Karting ca in jurul date de 1 Iunie organizeaza un concurs pentru piticoti si intentia mea era sa sponsorizam acest eveniment, insa din pacate din cauza lipsei de fonduri cursa a fost anulata. Am discutat cu Lucian, ba chiar mai mult, impreuna cu Sorin alias Tataie am fost si am vizionat noua pista, am ales un loc unde putem expune si masinile noastre... etc. Mie personal mi se pare o idee extraordinara sa sprijinim acesti copii, nu a fost sa fie, dar speram pe viitor sa facem o afiliere cu clubul respectiv si sa-i ajutam sa-si indeplineasca idealurile. PS: astept propuneri din partea voastra legate de subiect! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
foarte tare...eu sun pro....o mica idee, eventual marius si tataie + inca 2-3 membrii mai `vitezomani` sa faca cateva ture demo sau o chestie de genu' ....
pro si pentru expo!!!!!!!!!!1 question! pe unde este situata noua pista??? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucian, ia uitate aici...poate are omu ce ai tu nevoie
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9399149.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
husele de scaune trebuie luate neaparat .. it's a can't miss !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
s-a dat :) si ghici cine l-a luat...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
who who ? :lol::lol::lol: soric ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
.... pai cine altcineva :)) :lol::lol::rolleyes2:rolleyes2:evil:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
luci cand ai tmp da-mi si mie pozele alea te rog......dar nu seara k nu-s acasa decat pana in ora 8.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pe email te-ai uitat? :twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sarumana.....si o sa am grija la ce mi-ai spus....ms mult
;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Click la semnatura pe "Blog" si comentati va rog!!!!
o zi buna! |
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning