Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

BGY_Bogdy 16-03-09 21:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hyena te ador pt melodia aia care suna in casca de la tel cand te sun imi vine sa te sus din 5 in 5 minute numai sa-ti asc melodia aia :))))

Hyena 16-03-09 21:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:D ileana ciuculete....
daina tzucu daina totul imi face din guritza face uhuhuuh :D

BGY_Bogdy 16-03-09 21:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ieri dansai pe langa foc astazi vrei la stroboscop :))

kidu2006 16-03-09 21:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2154175)
:)) de la tine am invatzat posnash mic

Nastrushnicule,pe obraz ma refeream..inseamna k te-am antrenat bine8)

BGY_Bogdy 16-03-09 22:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Luciane visu meu Borbet pe fabia nu-mi vine sa cred cat de bine da :X::X:X

johnny325 16-03-09 23:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci ce pot sa zic criminal.
multa bafta in continuare

RoByNeT 17-03-09 06:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
traiasca tataica ca a stat 2 ore nemiscat de langa gratarele de la 3 dimineata si a facut carnatu` ala =)))))))) cu mirodenii de craiova =)))) cine stie cunoaste :))


si un mic off`topic :) https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=471





PS: deci .... UN DEL SOL =)))))))))))

johnny325 17-03-09 16:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce nervoasa a iesit :D

Hyena 17-03-09 16:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2154401)
ieri dansai pe langa foc astazi vrei la stroboscop :))

domnule GADEA :)))

Hyena 17-03-09 16:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2154453)
Nastrushnicule,pe obraz ma refeream..inseamna k te-am antrenat bine8)

:* da m ai educat bine

daffy duck™ 17-03-09 16:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ RoByNeT : a meritat asteptatul si mica lovitura de la iesire nu? :D
@ Bogdy : e clar...borbet A pe fabioasa....

Discutie intre 2 pasionati de tuning:
X: a facut ala un urs turbo de e crima crima...
Y: dar vezi k e un del sol smecher in bucuresti...

:D :D :D :D :D :D

Evo-Jr 17-03-09 18:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robynet:a iesit misto bemevuu bravo :D

BGY_Bogdy 17-03-09 18:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Robynet fratimiu scuza-ma atunci numai aveam baterie la tel am inchis cu tn si am dat sa-l sun pe batran si numai aveam baterie si nu am apucat sa vb daca mai ai nevoie spune :|

RoByNeT 17-03-09 18:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stai linistit tati nu`i problema :) mi`am dat seama ... sa vad ce iese ca am vb cu cineva daca nu e bine te anunt :) ms mult oricum

ms mihaitza :D

johnny325 17-03-09 18:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
incepe sa capete si el forma mai agresiva:D

johnny325 17-03-09 19:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2155203)
traiasca tataica ca a stat 2 ore nemiscat de langa gratarele de la 3 dimineata si a facut carnatu` ala =)))))))) cu mirodenii de craiova =)))) cine stie cunoaste :))


si un mic off`topic :) https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=471





PS: deci .... UN DEL SOL =)))))))))))

a fost tare rau faza cu carnatu ata ete,JAC-ule iti multumin pentru cina gustoasa si pentru bautura carbogazoasa
ps in concluzie nu uitati SI AVEAM UN DEL SOL sau Frate am vazut pe net o pisik misto rau cu aproape 450cp/Da frate stiu,am vazut un DEL SOL TURBO RUPEA TOT:shock::-P:-P:-P:-P:lol:

RoByNeT 17-03-09 19:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci stii cum il aduci de la 125 cp la 150 cp ? foarte simplu ii schimbi ambreiaj sport si injectoare ... =))))) cred ca am auzit astea de 100000 de ori in seara aia ... vezi ce face tequila din om ? =)))) doamne dunga de ai vedea ce deliram aici de tine =)))) deci un del sol ....

johnny325 17-03-09 19:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci o sticla de tequila + dunga aflati tot ce se poate modifica si ce nu la un DEL SOL,bn asta da aveti rabdarE
DORESC MULTA BAFTA AMATORILOR(credeti-ma nu este usor) SI NU UITATI DECI UN DEL SOL SAU MAI BN Aveam un Del Sol(asculta la mine da!!!!!)
)))))))))))))))))))))))))=)))))))))))))))))))))))) )=)))))))))))))))))000

RoByNeT 17-03-09 19:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gata ma ca aberam prea mult si se supara lucian :)

johnny325 17-03-09 19:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
au ma aici nu cumva este de offf topic (adica sa aberam)pac pac
deci aveam un del sol

RoByNeT 17-03-09 19:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ma dar nu 1000 de posturi numai cu : "am avut un del sol" :)) pana mea

johnny325 17-03-09 19:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci aveam un del sol

RoByNeT 17-03-09 19:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
hai ca sa nu mai fiu off topic eu ... uitati aici cea mai buna pizza din bucale =))




si ... ce am gasit noi pe strada ....

daffy duck™ 17-03-09 21:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Welcome to Johnny's Pizza, the best pizza at only 13,5 Lei :)) :)) :)) :))

cozo 18-03-09 10:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2155203)
traiasca tataica ca a stat 2 ore nemiscat de langa gratarele de la 3 dimineata si a facut carnatu` ala =)))))))) cu mirodenii de craiova =)))) cine stie cunoaste :))


si un mic off`topic :) https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=471





PS: deci .... UN DEL SOL =)))))))))))

i-o fi placut lu grasu? cred k da, k prea i-a dat cu mult mustar..... iar ala cu cel solu lui....m-a disperat.
ar fi bn daca am face o treaba de asta dar sa fim toti.......stii la ce ma refer....=))

johnny325 18-03-09 11:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2159555)
i-o fi placut lu grasu? cred k da, k prea i-a dat cu mult mustar..... iar ala cu cel solu lui....m-a disperat.
ar fi bn daca am face o treaba de asta dar sa fim toti.......stii la ce ma refer....=))

cred ia placut mult lu grasu ai uitat ce mai lauda carnaciorii:)))))),
JAC-ule :deci aveam un del sol

Lucian_GXZ 18-03-09 12:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
data viitoare promit sa fiu si eu acolo, si ca sa sa vedeti ca nu sunt baiat rau... am sa va dau si carnatul meu!

johnny325 18-03-09 15:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2159874)
data viitoare promit sa fiu si eu acolo, si ca sa sa vedeti ca nu sunt baiat rau... am sa va dau si carnatul meu!

=)) cu-i il dai lu grasu sau lu Duffy ca Ace a iesit din ecuatie
deci aveam un del sol:twisted::lol:

RoByNeT 18-03-09 16:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luciane eu zic sa stai linistit ca daca ii dai carnatu tau lu jac`u :)))) e grav .. i`a intreaba`l ce a facut cu el pe mijloc =))))))))) muhahahahahaha tataica cand ne strangem poate mai facem niste carnaciori daia =)))

johnny325 18-03-09 16:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate sambata dak e frumos facem si noi un gratar.EU vin numai dak vine si DUNGA(alias deci un del sol)=)):)

RoByNeT 18-03-09 16:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BA MAI TACI CU DEL SOL`U TAU !!! m`ai terminat si aici si la telefon GATA nu esti sanatos ? =)))) incepi tu dupa dunga ? :))

Evo-Jr 18-03-09 16:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
saracu dunga ...cred ca sughitz non stop...nu mai zic de del sol cate "rateuri" da :)))

Tweety_rzw 18-03-09 18:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
De la plictiseală totul a început aşa.....:lol:

Tweety_rzw 18-03-09 18:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Şi sa terminat aşa...cum vi se pare?:oops:

BGY_Bogdy 18-03-09 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frumos razvanele :D bv aerograf nu faci :))

Hyena 18-03-09 20:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
pt. jonny special... tiru tata...

Lucian_GXZ 19-03-09 10:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Frumos Razvanica, bv! dar ai uitat sa umplii primul o de la motorsport :)

kimi 19-03-09 10:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2161494)
pt. jonny special... tiru tata...

Stai cuminte ca si tu daca te dai cu masina aia ti-o iei..
E grav rau golful ala...

daffy duck™ 19-03-09 11:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1.9 tdi, soft, turbina modificata, intercooler schimbat...vreo 180 de cai cica are

kimi 19-03-09 11:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2163292)
1.9 tdi, soft, turbina modificata, intercooler schimbat...vreo 180 de cai cica are

Nu are 180 dar 150-160 tot are..
Depinde de la cat a plecat cu ea(stock)...


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning