![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hyena te ador pt melodia aia care suna in casca de la tel cand te sun imi vine sa te sus din 5 in 5 minute numai sa-ti asc melodia aia :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:D ileana ciuculete....
daina tzucu daina totul imi face din guritza face uhuhuuh :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ieri dansai pe langa foc astazi vrei la stroboscop :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Luciane visu meu Borbet pe fabia nu-mi vine sa cred cat de bine da :X::X:X
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci ce pot sa zic criminal.
multa bafta in continuare |
Re: Diverse (topic de offtopic)
traiasca tataica ca a stat 2 ore nemiscat de langa gratarele de la 3 dimineata si a facut carnatu` ala =)))))))) cu mirodenii de craiova =)))) cine stie cunoaste :))
si un mic off`topic :) https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=471 PS: deci .... UN DEL SOL =))))))))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce nervoasa a iesit :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ RoByNeT : a meritat asteptatul si mica lovitura de la iesire nu? :D
@ Bogdy : e clar...borbet A pe fabioasa.... Discutie intre 2 pasionati de tuning: X: a facut ala un urs turbo de e crima crima... Y: dar vezi k e un del sol smecher in bucuresti... :D :D :D :D :D :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
robynet:a iesit misto bemevuu bravo :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Robynet fratimiu scuza-ma atunci numai aveam baterie la tel am inchis cu tn si am dat sa-l sun pe batran si numai aveam baterie si nu am apucat sa vb daca mai ai nevoie spune :|
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stai linistit tati nu`i problema :) mi`am dat seama ... sa vad ce iese ca am vb cu cineva daca nu e bine te anunt :) ms mult oricum
ms mihaitza :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
incepe sa capete si el forma mai agresiva:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ps in concluzie nu uitati SI AVEAM UN DEL SOL sau Frate am vazut pe net o pisik misto rau cu aproape 450cp/Da frate stiu,am vazut un DEL SOL TURBO RUPEA TOT:shock::-P:-P:-P:-P:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci stii cum il aduci de la 125 cp la 150 cp ? foarte simplu ii schimbi ambreiaj sport si injectoare ... =))))) cred ca am auzit astea de 100000 de ori in seara aia ... vezi ce face tequila din om ? =)))) doamne dunga de ai vedea ce deliram aici de tine =)))) deci un del sol ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci o sticla de tequila + dunga aflati tot ce se poate modifica si ce nu la un DEL SOL,bn asta da aveti rabdarE
DORESC MULTA BAFTA AMATORILOR(credeti-ma nu este usor) SI NU UITATI DECI UN DEL SOL SAU MAI BN Aveam un Del Sol(asculta la mine da!!!!!) )))))))))))))))))))))))))=)))))))))))))))))))))))) )=)))))))))))))))))000 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
gata ma ca aberam prea mult si se supara lucian :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
au ma aici nu cumva este de offf topic (adica sa aberam)pac pac
deci aveam un del sol |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da ma dar nu 1000 de posturi numai cu : "am avut un del sol" :)) pana mea
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci aveam un del sol
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
hai ca sa nu mai fiu off topic eu ... uitati aici cea mai buna pizza din bucale =))
si ... ce am gasit noi pe strada .... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Welcome to Johnny's Pizza, the best pizza at only 13,5 Lei :)) :)) :)) :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ar fi bn daca am face o treaba de asta dar sa fim toti.......stii la ce ma refer....=)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
JAC-ule :deci aveam un del sol |
Re: Diverse (topic de offtopic)
data viitoare promit sa fiu si eu acolo, si ca sa sa vedeti ca nu sunt baiat rau... am sa va dau si carnatul meu!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
deci aveam un del sol:twisted::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
luciane eu zic sa stai linistit ca daca ii dai carnatu tau lu jac`u :)))) e grav .. i`a intreaba`l ce a facut cu el pe mijloc =))))))))) muhahahahahaha tataica cand ne strangem poate mai facem niste carnaciori daia =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate sambata dak e frumos facem si noi un gratar.EU vin numai dak vine si DUNGA(alias deci un del sol)=)):)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
BA MAI TACI CU DEL SOL`U TAU !!! m`ai terminat si aici si la telefon GATA nu esti sanatos ? =)))) incepi tu dupa dunga ? :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
saracu dunga ...cred ca sughitz non stop...nu mai zic de del sol cate "rateuri" da :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
De la plictiseală totul a început aşa.....:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Şi sa terminat aşa...cum vi se pare?:oops:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frumos razvanele :D bv aerograf nu faci :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
pt. jonny special... tiru tata...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Frumos Razvanica, bv! dar ai uitat sa umplii primul o de la motorsport :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
E grav rau golful ala... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1.9 tdi, soft, turbina modificata, intercooler schimbat...vreo 180 de cai cica are
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Depinde de la cat a plecat cu ea(stock)... |
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning