![]() |
1 Attachment(s)
hai cu inundatile ...
|
1 Attachment(s)
un odorizant auto care isi pastreaza parfumul in orice conditii
|
2 Attachment(s)
za best of to ferentari,sa moara toti de invidie :lol: :lol:
|
traiasca engleza
|
1 Attachment(s)
cine vrea la p***
|
5 Attachment(s)
dk tot veni Piula, de 4 zile le tzin pe comp, sa le pun, sa nu le pun, dar dk ai dat startul iata-le :oops: :lol:
:pelvic_th |
3 Attachment(s)
:pelvic_th ...... :pelvic_th
|
1 Attachment(s)
ce tricou frumos.
|
3 Attachment(s)
ceva misto :lol:
|
4 Attachment(s)
pacat de masina!
|
bnah da-o ... cum au putut sa faca asta unui lamborghini ?
|
moaaaaaaaaa saracu lambooooo
|
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
sa plangi nu alta...pe bune daca as avea o asemenea mashina si sa ma ult la ea si sa o vad in halu asta... :cry: :cry: :cry: da sunt sigur ca avea casco deci nu e asa grav :lol: |
si daca nu avea ?
|
era un site pe undeva cu cele mai puternice masini facute zooob, numai lambo, ferarri, skyline, etc....
|
1 Attachment(s)
powerpoint
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
am gasit-o pe net...
mi-e mi se pare calumea... :lol: |
2 Attachment(s)
Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!
Asta e din Constantza !!! |
ala-i basu?
|
tot ce se poate :D
|
Re:
Quote:
mashina si indivizii ii recunosk dar curu nu`mi dau seama al cui e :) .... hahahahahahahah oricum .. e unu dus :) |
ma intreb cine o fi ala dus ?! :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
ta-su lu' flipper :D
|
1 Attachment(s)
Ce idiot...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
eu m abtin d l comentarii ....k poate e cun ... dar....................... in puncte puncte astea sunt multe cuvinte rele l adresa lui ?)):)):))
|
lol...ce idiot...avea si el nevoie de material pentru labis mah :D
|
1 Attachment(s)
8)
|
:lol: :lol: :lol: :lol: LOOOL tare rau poza !
|
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: :D
|
aia e naspha ... ihh :no: scarbos
|
aia se cheama TUNING, adika marirea performantzelor :pelvic_th
:oops: :twisted: |
asta ar putea sa isi faca un tricou... si sa aiba scris pe el \"it wont suck itself, so i do \" :lol: :lol:
si sa leo traga la balene si elefatzici :) |
3 Attachment(s)
:censored: fara cenzura la o asemenea p.......
va rog eu ,e prea scarbos hai sa mai destind atmosfera cu ceva poze :arrow: |
belea rau urangutanu ala
|
1 Attachment(s)
la universitate. tari rau astia doi..... cat tupeu!!!!!!!
|
ce nu-mi plac mie pozele cu homolai :)
|
2 Attachment(s)
:roll:
|
1 Attachment(s)
:roll:
|
1 Attachment(s)
cum te-ai numi daca ai locu in orasul asta? cummer? :lol: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning