Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

GJ 64 GAB 12-08-10 13:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Am tot vrut să vă întreb o chestie... Ştie cineva ceva despre Dacia GJ xx LEN ? Auriu metal la culoare !

MarioCrT 12-08-10 15:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 3581037)
Am tot vrut să vă întreb o chestie... Ştie cineva ceva despre Dacia GJ xx LEN ? Auriu metal la culoare !

Din cate stiu e a baiatului de are vulcanizarea de pe Victoria , langa spalatorie .

GJ 64 GAB 12-08-10 18:09

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by MarioCrT (Post 3581287)
Din cate stiu e a baiatului de are vulcanizarea de pe Victoria , langa spalatorie .

Da, da.. proprietarul are o vulcanizare sau lucra pe la o vulcanizare... Era bună maşina ?
A vândut-o la un vecin de al meu !

GTXR 13-08-10 14:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 3581552)
Da, da.. proprietarul are o vulcanizare sau lucra pe la o vulcanizare... Era bună maşina ?
A vândut-o la un vecin de al meu !

chestile astea le puteti discuta la chat nu la cele mai tari masini...

GJ 64 GAB 14-08-10 12:17

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 3583400)
chestile astea le puteti discuta la chat nu la cele mai tari masini...

:lol: Mă înclin !

manu_96xls 14-08-10 19:53

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Renault twingo rs!:twisted:

MarioCrT 17-08-10 12:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
7 Attachment(s)
M3 & Carrera SS
Attachment 1613895Attachment 1613896
Attachment 1613897Attachment 1613898
Attachment 1613899Attachment 1613900
Attachment 1613901

GJ 64 GAB 17-08-10 12:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
M3-ul îl văd în fiecare zi pe la mine prin oraş... Prin ianuarie-februarie a apărut !

MarioCrT 17-08-10 13:08

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Prin oras cred ca e de vreo 2 sapt .GTXR de ce nu ii faci poze ma :)) . Sta exact la scara ta masina .

GTXR 17-08-10 13:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Stiu ,dar eu am un 6310i si nu are camera :))

fitanu-vasi 17-08-10 17:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Cadillac escalade, model dupa 2007vazut astazi; foarte misto masina, il conducea o tipa.

Sah@Mat 04-09-10 23:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
8 Attachment(s)
:dribble:Sa las pozele sa vb de la sine:joy:
Attachment 1640876 Attachment 1640877 Attachment 1640882 Attachment 1640883
Attachment 1640879 Attachment 1640880
Attachment 1640878 Attachment 1640881

Shortround 05-09-10 03:34

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by MarioCrT (Post 3580843)
Cine are M3`ul alb din oras , cunoaste cineva :) ?

Nu stiu al cui e.. dar nu pot spune ca e prea istet proprietarul =))

sau alta scuza nu gasesc pentru faza de acum 2-3 saptamni de la Caractere, cand a facut o parcare de toata frumusetea :) nu stiu ce-a avut cu saracul spoiler de pe fata.. sau cu bordura :)

oricum a fost haios, s-a dat jos: "hahaha!" uite ce facui =)

Nici prea intreg la minte nu cred ca e.. i-o fi placut culoarea mea de pe C, sau fetele din masina mea sau pana mea.. sau poate o fi pe invers de ii place sa ma urmareasca in jurul clubului :|

Shortround 05-09-10 03:39

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sah@Mat (Post 3634927)



Scuze de double post, dar masinuta asta nu a fost facuta pachet sub un TIR mai demult? Este un 3.0TDI quattro daca nu ma insel :) si KIT-ul (ABT daca nu ma insel) a fost pus dupa paguba :D oricum frumoasa.. cam strica 4 finale pentru un diesel.. dar gusturile nu se discuta.

MarioCrT 05-09-10 11:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 3635104)
Scuze de double post, dar masinuta asta nu a fost facuta pachet sub un TIR mai demult? Este un 3.0TDI quattro daca nu ma insel :) si KIT-ul (ABT daca nu ma insel) a fost pus dupa paguba :D oricum frumoasa.. cam strica 4 finale pentru un diesel.. dar gusturile nu se discuta.

O are facuta la SKN . Si l`a pus dupa ce s`a intamplat la Amanda , Campu Mare .

costzik 25-01-11 13:20

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
care stie ceva de un AUDI cu numere Hunedoara. Hd xx LUS :shock:

Ruff_Ryders 02-02-11 20:06

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
stie cineva al cui e camaro ala galben de america pe la noi?

fitanu-vasi 03-02-11 11:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Si ar mai fii BMW-u ala seria 6 AC-SCHNITZER. nu stiti nimic?

costzik 03-02-11 11:43

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Camaro este al unor tigani .

Ruff_Ryders 03-02-11 11:58

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
seria 6 e a lu unu din 9 mai mai kel el asa:))...tiganii...iar au furat astia prin america:))

GJ 64 GAB 03-02-11 12:02

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Ruff_Ryders (Post 4048447)
tiganii...iar au furat astia prin america:))

Ruff, nu fi rău ... Nu l-au furat, l-au găsit :lol:

Ruff_Ryders 03-02-11 12:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da scuze gab..." l-au gasit" :))

GJ 64 GAB 03-02-11 12:11

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Ruff_Ryders (Post 4048459)
da scuze gab..." l-au gasit" :))

Aşa da :lol::lol:

costzik 18-02-11 16:39

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
In trecere.. :-)

Shortround 19-02-11 18:31

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
A8 de HD cu "LUS" la numar, mai nou inmatriculata RMT este un 4,2 turbo diesel din cate am inteles si este al unui tip de pe meteor. Ii place respectivului s-o huruie zi de zi. Are evacuarile de W12.

costzik 01-03-11 17:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
12 Attachment(s)
O gagicuta blonduta la volan.. :lol:

fitanu-vasi 03-03-11 12:25

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Proprietaru cu bijuteria asta negra parca mai are si un mercedes s500 negru foarte misto.

adrian78bmw 22-03-11 17:24

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 4100610)
A8 de HD cu "LUS" la numar, mai nou inmatriculata RMT este un 4,2 turbo diesel din cate am inteles si este al unui tip de pe meteor. Ii place respectivului s-o huruie zi de zi. Are evacuarile de W12.

Din cate stiu din HD e 4.2 benzina ar suna prea frumos pentru un diesel

Shortround 27-03-11 20:31

Quote:

Originally Posted by adrian78bmw (Post 4191408)
Din cate stiu din HD e 4.2 benzina ar suna prea frumos pentru un diesel

Este diesel te asigur :)

Quote:

Originally Posted by fitanu-vasi (Post 4048346)
Si ar mai fii BMW-u ala seria 6 AC-SCHNITZER. nu stiti nimic?

645i mai mult ca sigur cu Tuning Schnitzer. Undeva pe la 400 si ceva de cai (333 are de baza 45ul). Face frumos masina. Adesea o vad mergand seara spre Dragoieni si am vazut-o si parcata pe la o casa pe acolo. Proprietarul este de acolo din cate mi-au zis si mie altii.

Quote:

Originally Posted by costzik (Post 4132985)
O gagicuta blonduta la volan.. :lol:

2,7 benzina.. e demult masina pe aici. Prima oara a aparut asta vara apoi a disparut si acum vad ca e iar pe aici. Intr-un timp stiu ca am vazut-o si pe Autovit de vanzare. La un pret de nimic.

-> http://www.***********/dodge-charger-C18132822.html

sper ca nu este interzisa postarea linkurilor de genul acesta

costzik 28-03-11 20:17

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am gasit anuntul oricum :-) e superba masina :shock:

ps; am aflat si eu de audi'u RMT, si da..este diesel :lol:

ionut18_2006 12-04-11 16:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Tipa blonda cu Dodge e viitoarea sotie a lu` berzy si Mitshubisi de la burlan e tot a lu` berzy si mai are si un a8 GJ ....TTO alb foliat ;)

MarioCrT 12-04-11 20:09

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Porsche Panamera :shock:

Shortround 12-04-11 20:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by MarioCrT (Post 4249696)
Porsche Panamera :shock:

Porsche 911..

Ruff_Ryders 12-04-11 20:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
vazut sambata trecuta la dacia porsche carrera 4s...smecher rau arata

costzik 12-04-11 22:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 4249777)
Porsche 911..

te contrazic, chiar este un panamera prin oras :lol:

Ruff_Ryders 12-04-11 22:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
nu e de aici...a venit sal incerce habitu;)da nu ii place cica

MarioCrT 13-04-11 13:39

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Shortround (Post 4249777)
Porsche 911..

Credeai ca nu stiu cum arata Panamera ?

Shortround 13-04-11 18:15

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Bai.. Doamne :) mi-ati sarit in cap toti.

Ai postat ca e Panamera pe oras, ok. Iti zic ceva, a fost si acum 1 an sau in vara cand a avut meci Dinamo cu Pandurii, a lui Borcea. Deci nu ar fi ceva nou.

Si daca tot ai postat despre Porsche, am spus ca mai este si un 911 sau Carrera pe oras..

trafy-vr6 18-04-11 18:58

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
salutare. are careva poze cu ursul acela gri GJ 25 WOP ? l`am vazut acuma 5 minute prin Valcea si e demential !!!!!!!!!!!!

MarioCrT 18-04-11 21:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
Din pacate sau fericire este la vanzare . Probabil o fi ajuns la cineva din Valcea . Este criminala masinuta .
Attachment 1971576Attachment 1971577


All times are GMT +2. The time now is 07:14.

- Copyright 2026 4Tuning