Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/46976-poze-amuzante-hi5-facebook-fotografii-print-screen-linkuri.html)

eMH 27-12-10 00:40

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Ala cu Jean si cu nepotii = ceva gen Alba-ca-Zapada + cei 7 pitici :)

Asta mic si blond cred ca a fost violat recent ca prea e crispat rau. Cum sta el saracu pe canapeaua aia cu patura doar pe un crac :))

Vai, pe ce planeta locuim!

du0n 27-12-10 00:52

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
E...penibil,injositor !

DTH 27-12-10 01:01

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Vai , de cānd căutam şi eu un aşa iubit :shock: de ce vă luaţi măi de băieţi că sunt perfect normali şi frumoşi toţi :love:

du0n 27-12-10 01:03

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Interesante gusturi ai :))

DTH 27-12-10 01:06

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by du0n (Post 3930303)
Interesante gusturi ai :))

Lui Serano Emilio o să-i dau add neapărat ...deja nu mai pot aştepta , toată viaţa am căutat un bo$$ de bo$$ ca ăsta !!! 8)

allexandru 27-12-10 01:07

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3930308)
Lui Serano Emilio o să-i dau add neapărat ...deja nu mai pot aştepta , toată viaţa am căutat un bo$$ de bo$$ ca ăsta !!! 8)

ii vine lantul ala de zici ca e la pitbulu lu vecinu :))

du0n 27-12-10 01:13

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3930308)
Lui Serano Emilio o să-i dau add neapărat ...deja nu mai pot aştepta , toată viaţa am căutat un bo$$ de bo$$ ca ăsta !!! 8)

O sa iti dau PM cu adresa pe care sa o treci pe invitatia de la nunta :)) Cine o sa cante?Salam,nu?:))

Tzzantaru 27-12-10 01:40

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
ba da blonda aia din ultima poza e anorexica rau...astia mananca ceva in decursu zilei??mi-ar fi si rusine sa arat asa si sa ma pozez(in halu in care a facut-o el/ea) si sa uploadez pe net(hi5 , feisbuc , twitter , netlog si care or mai fi ca m-au zapacit cu mail-urile sa ma alatur si eu)...

AnDrEiCa 27-12-10 01:49

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Il recunoaste cineva pe ala in roz?,din penultima poza?":lol::lol:

eMH 27-12-10 08:21

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Da' bineinteles, el e cocalar cu acte in regula, activeaza de ceva vreme pe site-urile de profil :))

Strainger 27-12-10 10:42

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
2 Attachment(s)
Nu numai pe Hi5 gasiti astfel de specimene

cruizer11 27-12-10 10:52

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Mama ce de "ghiule" are aia bruneta cu tigara da ce ghiule vorbesc eu cata ghearele zici ca sunt de la cupa de excavator:shock::shock::shock:

willy_d 27-12-10 11:35

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
MillionDollarBaby daca tot erai in cautare..

AnDrEiCa 27-12-10 13:31

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by willy_d (Post 3931157)
MillionDollarBaby daca tot erai in cautare..

Penala:lol::lol:

allexandru 27-12-10 15:02

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
tablouri cu vedete

rs-dey 27-12-10 18:53

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
ba baieti=)),unde ii gasiti ma?

G0rdy 27-12-10 19:05

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
si eu ala care credeam ca feisbucu e ceva mai serios decat haicinciu

GABY-DSO 27-12-10 19:27

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
boss de boss :lol:

69RUP 27-12-10 20:42

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by GABY-DSO (Post 3932467)
boss de boss :lol:

e simplu sa iei de pe cocalari ....

cruizer11 27-12-10 20:59

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by allexandru (Post 3931745)
tablouri cu vedete

Asta face reclama la pasta de dinti....dar dinaceea ce ingalbeneste dintii:lol::lol::lol:

du0n 28-12-10 00:47

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by GABY-DSO (Post 3932467)
boss de boss :lol:

Din poza asta iese in relief un singur lucru,si nu inteleg.Ce Kent e ala?:)))

22VIN 28-12-10 10:22

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by du0n (Post 3933298)
Din poza asta iese in relief un singur lucru,si nu inteleg.Ce Kent e ala?:)))

In unele tari pachetele de Kent (si nu numai) au ramas la design-ul vechi.

dony ddc 28-12-10 10:34

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by GABY-DSO (Post 3932467)
boss de boss :lol:

The Boss Cocalar....:))))

du0n 28-12-10 23:38

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 3933796)
In unele tari pachetele de Kent (si nu numai) au ramas la design-ul vechi.

Mersi pentru explicatie.Nu am vazut pana acum modelul ala de Kent.

clau91 28-12-10 23:42

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by willy_d (Post 3931157)
MillionDollarBaby daca tot erai in cautare..

Ce penal este :))

cruizer11 29-12-10 15:41

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
Coana Mita Biciclista....:lol::lol::lol::lol:

Dolce CST 29-12-10 16:35

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 3937941)
Coana Mita Biciclista....:lol::lol::lol::lol:

A cazut sau nu ? :lol::lol::lol:

cruizer11 29-12-10 17:20

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by Dolce CST (Post 3938131)
A cazut sau nu ? :lol::lol::lol:

Din pacate nu cred :lol:

GABY-DSO 31-12-10 05:14

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
3 Attachment(s)
aici cam se aplica ce e scris in semnatura mea :lol:

willy_d 04-01-11 16:57

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
Se poate sa nu fie cel mai 'greu' status , poate ati mai vazut gen..

RoByNeT 05-01-11 17:10

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Noroc ca are prieteni pe "salcinci", ca in real life ... :rolleyes2. E mai usor sa apesi un shift, si sa scoti bo$$, $m3cH3R etc, decat sa te gandesti 3-4 secunde si la regulile de scriere. Amin.

cruizer11 08-01-11 00:27

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
1 Attachment(s)
Dragi colegi & colege cu mare "bucurie" (NOT) va anunt ca Naomi revine in atentia publicului.Va urez cosmaruri placute!:lol::lol::lol:

eMH 08-01-11 00:40

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Macar trebuia sa zici ca are o rezolutie de ii numeri genele!

Pfoa, ce speriatura am tras. Urat rau personajul...

aleks 09-01-11 22:36

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 3964171)
Dragi colegi & colege cu mare "bucurie" (NOT) va anunt ca Naomi revine in atentia publicului.Va urez cosmaruri placute!:lol::lol::lol:

Se mai fac şi din astea pe la băute, mai rău să nu fie :lol:

DTH 09-01-11 22:42

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 3970176)
Se mai fac şi din astea pe la băute, mai rău să nu fie :lol:

Asta vroiam să zic şi eu :D

Strainger 11-01-11 13:51

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
4 Attachment(s)
http://MaHySs.hi5.com

willy_d 11-01-11 14:01

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Quote:

Originally Posted by Strainger (Post 3974901)

..ne este ciuda pe ei,ca noi nu putem fi facuti =))

clau91 11-01-11 14:13

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
Doamne :)) eu raman socat de ce vad

RoByNeT 11-01-11 16:22

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
"Cum arat aici ? :P " ... ca un prost ...

rs-dey 11-01-11 16:38

Re: Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri)
 
uitati-va la prima poza,ca ii arata valoarea lui...


All times are GMT +2. The time now is 16:56.

- Copyright 2026 4Tuning