Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

MnezO 15-06-09 20:40

Re: Masini tari din Iasi
 
oricum meserie tare masina ! o masina de pompier demna de ei

ktalyn 17-06-09 11:08

Re: Masini tari din Iasi
 
Mai este si un autobuz dinala galben de scoala tot din state!Si ala e frumos tare!

limuzina 18-06-09 14:41

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Ma invatat omu asta ce inseamna un AMG adevarat :joy:.
S 63 AMG
O sa il vanda si isi va cumpara un S 65 AMG ;)
Pacat ca masina era murdara si era seara....

TuningBoy 18-06-09 14:51

Re: Masini tari din Iasi
 
1- ultima poza nu se vede bine...
2- doar 3 poze ai facut??

limuzina 18-06-09 15:07

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 2417960)
1- ultima poza nu se vede bine...
2- doar 3 poze ai facut??

1.Ti-am spus ca era seara,poza e facuta fara blit.
2.Am facut mai multe,vrei sa le pun pe toate?
Poftim o poza mai buna,dar asta nu e AMG,oricum..eu ca prost am crezut ca e AMG si am facut poze..:rolleyes2

vlad87 18-06-09 20:43

Re: Masini tari din Iasi
 
cat motor frate:shock:

MnezO 18-06-09 23:20

Re: Masini tari din Iasi
 
sti bancu cu oltcitu care mergea cu motor de stergator de mercedes 200 km inainte 200 km inapoi :lol::lol::lol::lol:

limuzina 24-06-09 21:46

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Trebuia sa fie DBS'ul in loculu lui :lol:,oricum nici el nici DBS'ul nu stau in Iasi :cry:.DBS'ul a plecat din Iasi (o sa vina peste ceva timp) si pleaca si Porsche'ul.

CoCaine 24-06-09 21:58

Re: Masini tari din Iasi
 
Laser frate8)

TuningBoy 25-06-09 12:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Doar 3 poze??

limuzina 25-06-09 14:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 2436494)
Doar 3 poze??

Iar :))))))?Tot timpul cand gasesc o masina,fac multe poze..dar nu are rost sa le postez pe toate...

TuningBoy 25-06-09 16:33

Re: Masini tari din Iasi
 
De ce nu are rost? Nu-mi zi ca si tu faci poze pentru tine, macar arata-le sa le vedem si noi....(macar pe mess :lol:)

limuzina 16-07-09 12:47

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
S-au imbogatit vecinii :twisted:.
O bruta mica :lol:.

MnezO 16-07-09 12:48

Re: Masini tari din Iasi
 
S-au imbogatit tare nu gluma !

bmwh548 17-07-09 13:26

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
A avut nunta...a mai participat la coloana respectiva si un Grand Cherokee...probabil sunt pasionati de masini americane inutile. Uite si o poza de la mine.

limuzina 17-07-09 15:12

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 2493103)
A avut nunta...a mai participat la coloana respectiva si un Grand Cherokee...probabil sunt pasionati de masini americane inutile. Uite si o poza de la mine.

Parca-i poza mea...treci prin fata blocului si nu dai nici un semn.. :cry:

bmwh548 19-07-09 16:42

Re: Masini tari din Iasi
 
Ma grabeam... daca tot stai acolo nu vorbesti tu cu Ciprian (BMW-ul de BC) in locul meu? Ca de vreo doua saptamani incerc sa il prind pe langa masini sa il rog sa fac niste poze cu interiorul BMW-ului si nu reusesc.

limuzina 19-07-09 17:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 2497066)
Ma grabeam... daca tot stai acolo nu vorbesti tu cu Ciprian (BMW-ul de BC) in locul meu? Ca de vreo doua saptamani incerc sa il prind pe langa masini sa il rog sa fac niste poze cu interiorul BMW-ului si nu reusesc.

Ba da,dar nu circula des cu el...o sa vad,dar nu promit:D.
Daca esti disperat si vrei poze cu orice pret,urci 2-3 scari,bati la usa,il rogi si gata.(sigur nu iti da in cap ;) )
Si eu stau dupa DBS de 4 saptamani..nu esti singurul :lol:.

bmwh548 19-07-09 17:36

Re: Masini tari din Iasi
 
Ideea e ca nu vreau sa il deranjez pe om pentru poze, ma gandeam ca poate il prind pe la masina. Am nevoie de ele pentru un proiect, vreau sa reproduc masina la scara 1:24, macheta o am, cu exteriorul am facut poze, dar vreau si poze cu interiorul...

Gincsi 28-07-09 15:43

Re: Masini tari din Iasi
 
6 Attachment(s)
Daihatsu Materia - primul in Iasi :-)

andreyutzu 28-07-09 17:27

Re: Masini tari din Iasi
 
da da dupa cum vad eu cred ca asta a venit doar in vacanta si peste o luna nu mai este in iasi :D

vlad87 29-07-09 11:30

Re: Masini tari din Iasi
 
E tare ca e nou :-P

Vialy 29-07-09 20:19

Re: Masini tari din Iasi
 
E nou si stoc ! :)

Gincsi 30-07-09 14:22

Re: Masini tari din Iasi
 
intradevar nu sta prea mult in iasi, la sfarsitul saptamanii pleaca inapoi in italia, dar oricum cate daihatsu materia a-ti mai vazut in iasi? :lol: stock cum e e destul de simpatica :-)

StGermain 11-08-09 22:16

Re: Masini tari din Iasi
 
Foarte inedit designul..... seamana cu o masina de transport valori, doar ca e la alta scara.

Bogdan.IS 12-08-09 14:38

Re: Masini tari din Iasi
 
joi pe la 12 noapte dadeam o plimbare prin copou , si ce se aude cum urca ... VKR-u(AUDI R8 ) facea ture de copou , per total l-am vazut de 6 ori , si de fiecare data cand trecea intorceam capu ca un ciobanel ... pfaai cum facea fsi-ala aia de motor :love:
cu toate astea , a cui este acel R8 ???

ferrariF430 15-08-09 23:43

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 1439208)
Era unul negru,statea in fata stadionului Emil Alexandrescu,dar de vreo 6 luni nu l-am mai vazut!Ori la vandut ori a plecat omul din Iasi!Sa dea Domnu sa fie macar asta din Iasi...dar nu prea as crede!La fel cum a fost si cu acel lamborghini gallardo portocaliu....deodata a disparut!Cine merge cu mine sa vedem un ferrari 360 modena?Cineva peste 18 ani si sa detina o masina...sunam omul si ii zicem sincer ...suntem pasionati si daca se poate ,,,,daca cineva ar putea merge...propietaru e din Iasi si-l vinde!:):):)

limuzina zi-mi si mie unde sta omu`

ferrariF430 15-08-09 23:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 1450887)
da l`am vazut si eu azi pe pacurari ... din cate am auzit ... e proprietarul casei unde era parcat ... mai are un 300c si un Jeep Tj s ala modificat ...

ba,asta cu porshe-ul sta in copou si mai are un toyota hilux si un bmw z4 coupe.pe porsche il conduce tipa

DarkDevil666 18-10-09 11:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vzut si eu aseara bmw Z4 coupe....ultimul model si e tare de tot, printre cele mai reusite bmw-uri...

ferrariF430 25-02-10 16:24

Re: Masini tari din Iasi
 
4 Attachment(s)
........:lol:

Emiliannec 25-02-10 19:35

Re: Masini tari din Iasi
 
frumoase exemplare, acuma cu calitatea strazilor din oras numai Lamborghini sa nu ai :sad:

ferrariF430 26-02-10 13:02

Re: Masini tari din Iasi
 
20 Attachment(s)
...no comment

Bogdan.IS 26-02-10 13:58

Re: Masini tari din Iasi
 
parcare de supercocalar o tras colegu cu hummer ... in rest faine pozele ferrariF430 , mai astepta poze, am vazut pe alte topicuri ca postezi poze , vorba aia "fara numar" , mai baga si aici :D

ferrariF430 26-02-10 14:29

Re: Masini tari din Iasi
 
10 Attachment(s)
...praf:twisted:

Bogdan.IS 26-02-10 15:38

Re: Masini tari din Iasi
 
7 Attachment(s)
minunatia aia de AMG S-Klasse e a unor mexicani ... te doare inima cand vezi o bijuterie ca aia pe mana unor mexicani ...

Audi A4 DTM-kit e a unui prieten de-al meu , sper sa nu se supere daca bag cateva poze cu masinutza lui .

ferrariF430 26-02-10 15:41

Re: Masini tari din Iasi
 
30 Attachment(s)
8).........8)

TuningBoy 26-02-10 17:13

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3125822)
minunatia aia de AMG S-Klasse e a unor mexicani ... te doare inima cand vezi o bijuterie ca aia pe mana unor mexicani ...

Audi A4 DTM-kit e a unui prieten de-al meu , sper sa nu se supere daca bag cateva poze cu masinutza lui .


Nu vrea niste poze?:ciggy:

Bogdan.IS 26-02-10 17:52

Re: Masini tari din Iasi
 
are cateva , dar am sa-l intreb daca mai vrei :-P

ESPinoza 26-02-10 19:38

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3126172)
are cateva , dar am sa-l intreb daca mai vrei :-P

cum il cheama pe prietenul tau?

TuningBoy 26-02-10 23:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 3126172)
are cateva , dar am sa-l intreb daca mai vrei :-P

Nu tin neaparat, doar daca vrea el poze...


All times are GMT +2. The time now is 02:48.

- Copyright 2026 4Tuning