![]() |
Re: Masini tari din Iasi
oricum meserie tare masina ! o masina de pompier demna de ei
|
Re: Masini tari din Iasi
Mai este si un autobuz dinala galben de scoala tot din state!Si ala e frumos tare!
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
Ma invatat omu asta ce inseamna un AMG adevarat :joy:.
S 63 AMG O sa il vanda si isi va cumpara un S 65 AMG ;) Pacat ca masina era murdara si era seara.... |
Re: Masini tari din Iasi
1- ultima poza nu se vede bine...
2- doar 3 poze ai facut?? |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
2.Am facut mai multe,vrei sa le pun pe toate? Poftim o poza mai buna,dar asta nu e AMG,oricum..eu ca prost am crezut ca e AMG si am facut poze..:rolleyes2 |
Re: Masini tari din Iasi
cat motor frate:shock:
|
Re: Masini tari din Iasi
sti bancu cu oltcitu care mergea cu motor de stergator de mercedes 200 km inainte 200 km inapoi :lol::lol::lol::lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
Trebuia sa fie DBS'ul in loculu lui :lol:,oricum nici el nici DBS'ul nu stau in Iasi :cry:.DBS'ul a plecat din Iasi (o sa vina peste ceva timp) si pleaca si Porsche'ul.
|
Re: Masini tari din Iasi
Laser frate8)
|
Re: Masini tari din Iasi
Doar 3 poze??
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
De ce nu are rost? Nu-mi zi ca si tu faci poze pentru tine, macar arata-le sa le vedem si noi....(macar pe mess :lol:)
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
S-au imbogatit vecinii :twisted:.
O bruta mica :lol:. |
Re: Masini tari din Iasi
S-au imbogatit tare nu gluma !
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
A avut nunta...a mai participat la coloana respectiva si un Grand Cherokee...probabil sunt pasionati de masini americane inutile. Uite si o poza de la mine.
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Ma grabeam... daca tot stai acolo nu vorbesti tu cu Ciprian (BMW-ul de BC) in locul meu? Ca de vreo doua saptamani incerc sa il prind pe langa masini sa il rog sa fac niste poze cu interiorul BMW-ului si nu reusesc.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Daca esti disperat si vrei poze cu orice pret,urci 2-3 scari,bati la usa,il rogi si gata.(sigur nu iti da in cap ;) ) Si eu stau dupa DBS de 4 saptamani..nu esti singurul :lol:. |
Re: Masini tari din Iasi
Ideea e ca nu vreau sa il deranjez pe om pentru poze, ma gandeam ca poate il prind pe la masina. Am nevoie de ele pentru un proiect, vreau sa reproduc masina la scara 1:24, macheta o am, cu exteriorul am facut poze, dar vreau si poze cu interiorul...
|
Re: Masini tari din Iasi
6 Attachment(s)
Daihatsu Materia - primul in Iasi :-)
|
Re: Masini tari din Iasi
da da dupa cum vad eu cred ca asta a venit doar in vacanta si peste o luna nu mai este in iasi :D
|
Re: Masini tari din Iasi
E tare ca e nou :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
E nou si stoc ! :)
|
Re: Masini tari din Iasi
intradevar nu sta prea mult in iasi, la sfarsitul saptamanii pleaca inapoi in italia, dar oricum cate daihatsu materia a-ti mai vazut in iasi? :lol: stock cum e e destul de simpatica :-)
|
Re: Masini tari din Iasi
Foarte inedit designul..... seamana cu o masina de transport valori, doar ca e la alta scara.
|
Re: Masini tari din Iasi
joi pe la 12 noapte dadeam o plimbare prin copou , si ce se aude cum urca ... VKR-u(AUDI R8 ) facea ture de copou , per total l-am vazut de 6 ori , si de fiecare data cand trecea intorceam capu ca un ciobanel ... pfaai cum facea fsi-ala aia de motor :love:
cu toate astea , a cui este acel R8 ??? |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vzut si eu aseara bmw Z4 coupe....ultimul model si e tare de tot, printre cele mai reusite bmw-uri...
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
........:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
frumoase exemplare, acuma cu calitatea strazilor din oras numai Lamborghini sa nu ai :sad:
|
Re: Masini tari din Iasi
20 Attachment(s)
...no comment
|
Re: Masini tari din Iasi
parcare de supercocalar o tras colegu cu hummer ... in rest faine pozele ferrariF430 , mai astepta poze, am vazut pe alte topicuri ca postezi poze , vorba aia "fara numar" , mai baga si aici :D
|
Re: Masini tari din Iasi
10 Attachment(s)
...praf:twisted:
|
Re: Masini tari din Iasi
7 Attachment(s)
minunatia aia de AMG S-Klasse e a unor mexicani ... te doare inima cand vezi o bijuterie ca aia pe mana unor mexicani ...
Audi A4 DTM-kit e a unui prieten de-al meu , sper sa nu se supere daca bag cateva poze cu masinutza lui . |
Re: Masini tari din Iasi
30 Attachment(s)
8).........8)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Nu vrea niste poze?:ciggy: |
Re: Masini tari din Iasi
are cateva , dar am sa-l intreb daca mai vrei :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:48. |
- Copyright 2026 4Tuning