Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

ar85gyl 19-07-11 18:46

Re: E46 - TM 77 EEE
 
eu te-am observat de la distanta chiar ma gandeam ca oare nu te vad prin oras la o plimbare cu roscata si ,,,

Kedy 20-07-11 10:51

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4474867)
lumea asteapta poze una langa alta... si tu dormi? hai odataaaaaaaaa :))))

Da :dribble::dribble::dribble: hai Caius cu oglinzile sa te traga in chip maestru Mareo:poke:

vam_19 21-07-11 18:22

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Vezi ca ai luat cam toate locatiile boss...

radu_bmwe36 21-07-11 22:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 4472429)
cat consuma ? :grandmar:

cat ii bagi:)))


caius masina a iesit B.O.M.B.A rau!!!!!!!!:shock:

Caius TM 22-07-11 06:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cRbL .... :drunk:

TM 77 ADF ... lasa-mi un PM :lol:

ar85gyl .. cu o zi inainte am iesit cu ea.. atunci abia mergeam spre casa si de atunci acolo sta :D

Kedy .. vin si ele.. mai incet dar vin .. :D

vam_19 ... deloc, am o gramada in cap (locatii..) :lol:

radu_bmwe36 .. ms frumos :pissed:

vam_19 22-07-11 09:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4480065)
cRbL .... :drunk:

TM 77 ADF ... lasa-mi un PM :lol:

ar85gyl .. cu o zi inainte am iesit cu ea.. atunci abia mergeam spre casa si de atunci acolo sta :D

Kedy .. vin si ele.. mai incet dar vin .. :D

vam_19 ... deloc, am o gramada in cap (locatii..) :lol:

radu_bmwe36 .. ms frumos :pissed:

cred ca adefeu e plecat in concediu ca si eu am incercat sa dau de el si nu raspunde:(

GJ 64 GAB 22-07-11 11:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Adefeul e bănat!

Abia aşteptă oglinzile... şi pozele!

cryssTM 22-07-11 20:02

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
Un "bronzol" adevarat se face in fata garajului :workout:... nu pe plaja la mare :peace:

Gangstah 23-07-11 23:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
salut...in primul rand sa sti ca ti-am urmarit topicul si te felicit pt o masina superba
....in al 2-lea rand te-as ruga daca poti sa imi zici si mie de unde ai luat numerele de germania pt ca am si eu pe cineva pe acolo si nu stiu de unde sa imi ia si mie pt masina mea....

Caius TM 24-07-11 06:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
6 Attachment(s)
cryssTM .. chiar asa frate, dai din casa? :lol:
cum se vede in a2a poza, zici ca eram destul de "entuziasmat".. dar asa stau pantalonii... :lol:

Gangstah .. mersi,
numarul de germania l-am primit de la fratele meu kox_24 8) :lol: nu stiu sa-ti spun unde si cum l-a facut...


la fel si oglinziile care au venit ieri, 10x kox :D KOX KOX KOX KOX :drunk:

electrice, incalzite, rabatabile... 8)

quze 24-07-11 10:14

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Sterge chenarul cu negru de la numarul fata/spate cu acetona.

da_joint 25-07-11 10:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hai ca ai asteptat dupa oglinzile astea mai ceva decat pe mos gerila :))

Caius TM 25-07-11 10:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
quze .. m-am gandit si eu la varianta asta .... o sa incerc la unu sa vad cum arata...

da_joint .. chiar ca :D mai rau ca-n filme...

am si eu o intrebare / nelamurire...
de ce tot dispar posturi de aici ? adica nu mi se pare nimic iesit din comun incat sa fie sterse...
sufera careva de sindromu "moderator"? :rolleyes2

quze 25-07-11 11:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Iti pun niste poze cu un e90 negru sa vezi later, efectu e garantat

vam_19 26-07-11 08:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius ... Ai o persoana caruia nu-i place topicul tai. Tot sterge si sterge si sterge. Macar sa-si spuna ofurile aici. In rest ce sa zic. Masina e crima hai cu oglinzile, chair e cel Mai Tare cabrio, wow wow wow......

crysty.bobok 26-07-11 21:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Am văzut că la inceputul topicului zici că vrei să o ții ... vorbeai serios ? :)

Nu te-ar cooafa un e39 ? Nu ai făcut nici unul pānă acum :)

Caius TM 27-07-11 06:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
vam_19 .. ce sa zic frate, "haters" :lol:

crysty.bobok .. ba da , next project ii e39.. sa vad si eu cum "tancu se transforma'n avion..." :lol:

Provenzano 27-07-11 09:46

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4490000)
vam_19 .. ce sa zic frate, "haters" :lol:

crysty.bobok .. ba da , next project ii e39.. sa vad si eu cum "tancu se transforma'n avion..." :lol:

tancu se transforma'n avion... Frumos da...si suna chiar bine

quze 27-07-11 09:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Dai cu acetona :)

Provenzano 27-07-11 10:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by quze (Post 4490368)
Dai cu acetona :)

banda dubla?

quze 27-07-11 10:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
dap... byson

florinfty 27-07-11 14:28

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Bison dublu adeziv, cel negru, nu alb. :)

crysty.bobok 27-07-11 21:33

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4490000)
vam_19 .. ce sa zic frate, "haters" :lol:

crysty.bobok .. ba da , next project ii e39.. sa vad si eu cum "tancu se transforma'n avion..." :lol:

Nu vrei tancu meu ?!, mă gāndesc că și mie mi-ar sta īn cabrio :))

Caius TM 28-07-11 11:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Provenzano ... ce trebuie un e39 .. dar neaparat benzinar, ("veu" ma refer)


quze .. nu vreau sa dezamagesc .. dar nu-mi place :D
numerele le am cu dubluadeziv .. dar asa sters nu-mi place.


crysty.bobok ... daca aveai alt motor .. discutam
nu vreau diesel.. cel putin nu 2.0 :lol:
fara suparare

2styled 28-07-11 11:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4492845)
Provenzano ... ce trebuie un e39 .. dar neaparat benzinar, ("veu" ma refer)


quze .. nu vreau sa dezamagesc .. dar nu-mi place :D
numerele le am cu dubluadeziv .. dar asa sters nu-mi place.


crysty.bobok ... daca aveai alt motor .. discutam
nu vreau diesel.. cel putin nu 2.0 :lol:
fara suparare

530d , 2001, 193cp

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1311846404
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1311846404
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1311846404

In mod normal urmeaza o suspensie "a la Pake" ca sa o culc si un kit M dar astea la anu`,arunca un ochi de profesor si zi-mi ce sa-i mai fac sa fie si ea sexy :))

Caius TM 28-07-11 12:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ti-ai raspuns singur.. :lol:
la anu o sa fie sexy...

iti trebuie alte gume + distantiere la jante..
parere personala: nu-mi plac angel-urile... preferam cele originale.

2styled 28-07-11 12:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4492891)
ti-ai raspuns singur.. :lol:
la anu o sa fie sexy...

iti trebuie alte gume + distantiere la jante..
parere personala: nu-mi plac angel-urile... preferam cele originale.

Aici la angel stiu ca am dat-o in bara,si eu sunt adeptul clasicului dar daca m-a mancat in fund ? revin imediat la normal.Distantiere sunt pe spate 25 si 20 fata doar ca atunci cand o cobor am sa le schimb,iar despre set-up la cauciucuri am sa optez pentru un 245/30/19 spate si un 225/35/19 fata,o-m trai si o-m vedea. Merci :D

quze 28-07-11 13:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
du-te ma ca s-ar vedea mai bine pe rosu tau :D
anyway, pune oglinziliii alea odata.

bucsa_n 28-07-11 14:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Masina,ai vrut sa o vinzi si te-ai razgandit? sau ai cumparat-o recent? Te intreb pentru ca o vazusem pe net la vanzari.

crysty.bobok 28-07-11 16:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4492845)
Provenzano ... ce trebuie un e39 .. dar neaparat benzinar, ("veu" ma refer)


quze .. nu vreau sa dezamagesc .. dar nu-mi place :D
numerele le am cu dubluadeziv .. dar asa sters nu-mi place.


crysty.bobok ... daca aveai alt motor .. discutam
nu vreau diesel.. cel putin nu 2.0 :lol:
fara suparare

Mă gāndeam eu că motorul o să fie problema :))

Nu am de ce să mă supăr :)) Baftă !

SAX1987 28-07-11 20:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by 2styled (Post 4492905)
Aici la angel stiu ca am dat-o in bara,si eu sunt adeptul clasicului dar daca m-a mancat in fund ? revin imediat la normal.Distantiere sunt pe spate 25 si 20 fata doar ca atunci cand o cobor am sa le schimb,iar despre set-up la cauciucuri am sa optez pentru un 245/30/19 spate si un 225/35/19 fata,o-m trai si o-m vedea. Merci :D

Ai de 30 pe fata ( fiecare roata) si de 20 spate .... aici trebuia de 25 ( cum am eu ) dar cu cauciucurile tale de buldozer iti atingea :D bine de tot Mai bine vinzi jantele ca-s urate rau :lol:



On : Pune angel rosii :rolleyes2:rolleyes2

ar85gyl 28-07-11 21:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 4493790)
Ai de 30 pe fata ( fiecare roata) si de 20 spate .... aici trebuia de 25 ( cum am eu ) dar cu cauciucurile tale de buldozer iti atingea :D bine de tot Mai bine vinzi jantele ca-s urate rau :lol:



On : Pune angel rosii :rolleyes2:rolleyes2

eu zic sa nu poluati topicul daca vrea sa deschida alt topic,e pacat sa va apucati sa vb de alta masina cand aici se afla o frumusete

Caius TM 28-07-11 23:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
bucsa_n ...masina nu a fost la vanzare.... cel putin nu inca.. :lol:

2styled 29-07-11 00:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by ar85gyl (Post 4493915)
eu zic sa nu poluati topicul daca vrea sa deschida alt topic,e pacat sa va apucati sa vb de alta masina cand aici se afla o frumusete

Stai linistit prietene ca nu polueaza nimeni nimic,eu doar am cerut o parere nu trebuie sa intervii atat de promt si de dur.O seara buna!

@Sax: Revin la clasic fara nici un rosu , alb etc iar cat despre set-up la cauc din primavara se schimba foaia,acum deh...

Caius TM 29-07-11 06:41

Re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
am montat aparatoriile de noroi, tunelu de frana ... oglinziile...

kox_24 29-07-11 08:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:shock::shock::shock::shock::shock: dupa cum spuneam G..U. :D:D:D ce trebuie.

dony ddc 29-07-11 08:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4494361)
am montat aparatoriile de noroi, tunelu de frana ... oglinziile...

Beautiful............:shock::shock::shock:

edy1092 29-07-11 09:32

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 4494506)
:shock::shock::shock::shock::shock: dupa cum spuneam G..U. :D:D:D ce trebuie.

https://img143.imageshack.us/img143/3706/img4865sp.jpg

arata foarte frumos masina, s-o stapanesti cu placere , poate iti vei schimba pe viitor si oglinzile dar si asa sunt foarte putini care stiu sa VADA diferenta :peace:

TM 03 BAD 29-07-11 12:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
te,am vazut azi in trafic pe calea aradului...arata mult mai bine masina in realitate decat in poze!

ovidiu89 29-07-11 12:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius a iesit speechless. Oricum nu putea sa iasa altceva din mana ta. Atentia la detalii face totul.


All times are GMT +2. The time now is 06:43.

- Copyright 2026 4Tuning