![]() |
Re: my tuning r5
ii bun!!!:D:D:D distractie continua!!!:twisted::twisted::twisted::rolleyes2
|
Re: my tuning r5
tare poza =))) si cenzura la acel domn :)))
|
New project renault 5gtl
1 Attachment(s)
R5 GTL 1986 1.4
|
Re: New project renault 5gtl
3 Attachment(s)
nou piese parbriz, 1 set stop, 1 set oglinz, o aripa dreapta etc revin cu pozele
|
Re: New project renault 5gtl
distractia continua.
|
Re: New project renault 5gtl
De ce vrei sa ne chinui cu hidosenia asta ?
|
Re: New project renault 5gtl
proJectul continua ! stati aproape !
|
Re: New project renault 5gtl
Ii bun..........:???: nu ai decat vreo 5-6 topicuri deschise pt masina asta :rolleyes2
|
Re: New project renault 5gtl
Asta-i ca sa visam frumos, nu?
Sa-i zica careva in limba lui ca n-are toate tziglele pe casa... 15 topicuri cu aceasi masina, crede ca ala e tuning, nu intelege cand toti ii zic ca e o prostie ce face el acolo si-si bate joc de banii lui (mai ales ca nici n-are prea multi) si poate s-o conduca doar in curte din ce am inteles ca permisul nu reuseste sa-l ia... Si aici nu e vorba ca, comentam aiurea in loc sa-l ajutam dar de atata timp "isi revenea". Nu s-a intamplat pana acum, eh, nici de acum incolo n-o sa se intample. ;) Cat timp ai pierdut cu "modificarile" astea, stateai si invatai pentru sala aia. :lol: Defapt mai bine asa, ca cine stie ce tampenii ai face prin trafic. PS. Ce se mai aude de cheta/strangerea de fonduri ? |
Re: New project renault 5gtl
3 Attachment(s)
cateva poza
|
Re: New project renault 5gtl
Praf..
|
Re: New project renault 5gtl
BAI NENE !!!
PENTRU CE AI DESCHIS ALT TOPIC? AI UITAT CA AI DEJA UNUL CU STRUTO-CAMILA ?:idea: |
Re: New project renault 5gtl
pentru ca pe celalalta a inchis cineva!
|
Re: New project renault 5gtl
ce este frumos merita vazut....
nu te lasa baiete, uimeste-ne cu tuning-ul tau si cu ideile tale nfs-iste, sa vedem ce iti mai debiteaza mintea.... :punch: |
Re: New project renault 5gtl
Frate,eu vin cu mici si cu berea,tu pregateste gratarul..
|
Re: New project renault 5gtl
Quote:
|
Re: New project renault 5gtl
Quote:
Quote:
|
Re: New project renault 5gtl
nimic .acuma vreau sa fac altcumva un alt project .ceva mai solid
|
Re: New project renault 5gtl
2 Attachment(s)
......
|
Re: New project renault 5gtl
Quote:
Deje incepe cred ca cel putin al 5-6 lea proiect pt masina , amu iara o sa vedeti masina in bucati in poze bineinteles =)) si apoi iara o sa modifice ceva adica nimica pe el(il face mai varza) si iara il pune la loc dupa aceea incepe un NOU PROIECT =)) mor jur :)) nu mai pot e distrus omu asta . Deci sa ma credeti zeci de persoane ii spuneau mai bine sa se lase de meserie dar el tot continua de 2 ani de zile cu jegu ala , si degeaba ii spune lumea sa il vinda ca el tot continua sa bage bani in toate jegurile de sisteme audio , parti ale masinii cand deja cred k de mult isi putea cumpara lejer un opel vectra s-au golf 3 s-au chiar si un logan din 2004... Hai k asteptam pozele FAZEKASNFS sa vedem ce reusesti tu cu " CRAZY TUNING " vai crazy ii tuningu asta ce vad pe masina ta tatta =)))))) |
Re: New project renault 5gtl
Quote:
abea astept sa vad un tuner adevarat din podgoria.=)) |
Re: New project renault 5gtl
Quote:
|
Re: New project renault 5gtl
Quote:
Fratica nu intelegi la ce ma referam , el mai bine statea pe fundu lui si isi strangea bani si isi cumpara o masina mai buna ;) |
Re: New project renault 5gtl
bafta la proiect,mai lasati mai omu in pace sa isi prezinte masina fericit credeti k toti au bani de williams?multi vorbesc si ei nau nici biciclete...
|
Re: New project renault 5gtl
Quote:
cam greu sa stranga BANI..daca stai sa te gandesti...la ce pretul modificarilor pe care le-a facut la masina...deci eu zic ca si masina asta ar fi ok daca ar investii cu CAP... |
Re: New project renault 5gtl
caut masca schimbator r5 gtt si ornamente spate r5 gtt are cineva devanzare ?
|
Re: New project renault 5gtl
kit de gtt nu se gaseste si in curand o sa ti se inchida si topicul asta cum au fost inchise si celelalte...
|
Re: New project renault 5gtl
Quote:
|
Re: New project renault 5gtl
Quote:
Vezi ca Logan se fabrica din 2005! |
Re: New project renault 5gtl
ce va tot agitati atat ? in viata avem optiuni de a alege ce vrem sa facem. Omu din greseli invata. daca ar fii avut bani , nu ar fii facut ceva? din partea mea il respect pentru ambitia de care da dovada . vad atatea posturi despre baiatul acesta ca e redus , retardat , distrus etc atatea judecati , critici . da voi v-ati pus oglinda in fata inainte sa-l judecati si criticati atat ? nu-l cunosc , nu-i i-au apararea , e viata lui , banii lui , masina lui , ce va tot atacati asa ?? ahhh Romanica. sa reusesti ceva te chinui , te lupti , te folosesti de tot ceea ce ai .
Postul asta e pentru cei ce vor simti ce spun aici si poate isi vor da seama si lasati-l in pace ...aviz Joszi . Vreti sa faceti ceva bun ?? Ajutati-l . decat baa vinde-o sau nu te mai chinuii de ce nu ii ziceti pustiule uite id meu , hai sa te ajut ? ai nevoie de un sfat ? hai ca din putinu meu te ajut. Ce dai aia primesti. Intr`adevar cu investita in masina si ce bani o mai fii avut isi lua altceva , dar asta este decizia lui si trebuie sa-l respectam! ps: A disparut RESPECTUL in 2011! nu am o gramatica exceptionala dar cred ca m-am facut inteles. |
Re: New project renault 5gtl
multumesc commentele, si ca ai stat langa mine, bine ca cineva intelege situatia
|
Re: New project renault 5gtl
1 Attachment(s)
...........
|
Re: New project renault 5gtl
acum am citit mai mult , am vazut ca sfaturi ii s-au dat cacalau .. dar ambitia lui este ft puternica , foarte bine .
are un pontential maret fata de multi de pe forumul acesta . daca l-ar luat cineva la un garaj si l-ar tine pe langa el si ar avea de unde sa invete si sa practice ar putea face foarte multe . Eu sunt de parere ca daca ar mai asculta putin si de altii ar ajunge destul de sus cu aj ambitiei lui si durerii`n pl fata de ce zice lumea . Bravo pustiule! Ai un potential mare si pe langa esti foarte muncitor din ce observ. |
Re: New project renault 5gtl
Quote:
fazekasNFS (sau oricine altcnv) dak esti interesat da-mi un pm... poate asa ii dai un aspect mai placut, poate ii schimba formele si o "incheaga"........ |
Re: New project renault 5gtl
3 Attachment(s)
cateva poza
|
Re: New project renault 5gtl
2 Attachment(s)
......
|
Re: New project renault 5gtl
f bine.
|
Re: New project renault 5gtl
pana acum este chiar ok..a scapat de bara aia gigantica si praguri , si bara aia care este acum pe masina mi se pare mare...ar trebui o bara de campus normala..si asa cum e ea acum fara praguri fara arcade sa o lasi mai jos. in rest ma jur ca imi place blanaaia de pe fetele de usi!! :)
|
Re: New project renault 5gtl
B XX ADI;
nupot sa lasi mai jos cauza drumurilor! |
Re: New project renault 5gtl
1 Attachment(s)
.....
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:37. |
- Copyright 2026 4Tuning