Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Hondarul 02-01-05 21:53

1 Attachment(s)
Daca mai dai date eronate, adica amanunte mincinoase, ne suparam pe tine d-le Dadi... Ai gasit si tu poza pe acest site http://www.autoreview.ru/new_site/ye...23/seoul/1.htm din care nu intelege nimeni nimic, si ai zis ca este Daewoo Oto masina, cand ea este Toyota Publica...

Asta este... Ai fi facut o alegere buna, daca ai fi stiut si ce masina ai pus... :wink:

Hondarul 02-01-05 21:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Pai uite-te bine ca ai 2 detalii imense. Nu e europeana!

Care era al doilea detaliu in afara de numar ??? Ca pe capota scrie Publica... :?: :?: :?:

xxdadixx 02-01-05 22:30

Te inseli prietene eu am luat datele de aici. Si poza am cautat ceva mai mare! http://clubdaewooracerchile.galeon.c...um1001591.html In fine baga poza!

Hondarul 02-01-05 22:41

2 Attachment(s)
:?: :?: :?:

xxdadixx 02-01-05 22:53

Fiat de la 0 la 1000! Undeva pacolo? :oops:

MMihai 02-01-05 23:03

fiat 600??

the_mav 03-01-05 07:59

nu cumva fiat 500 topolino?
:wink: :P

Swat-Cat 03-01-05 11:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
2 fuckin easy , masina europeana ;)

BMW

the_mav 03-01-05 11:33

Quote:

EvLSant0S wrote:
2 fuckin easy , masina europeana

BMW
poate ai crut sa spui bmw isetta... problema e ca ala are numai 3 roti, spre deosebire de poza postata aici...

Hondarul 03-01-05 12:54

1 Attachment(s)
Nu e Fiat, nu e BMW... E europeana, dar nu e din astea... :wink:

Na si o poza netunarita... :lol:

xxdadixx 03-01-05 13:16

Volga? :lol:

Hondarul 03-01-05 13:18

Cam pe acolo, dar nu e Volga... :wink:

xxdadixx 03-01-05 13:33

Moskvich/Aleko, GAZ, IZH, Uaz, VAZ, ZIL

Hondarul 03-01-05 13:41

Hai ca pe bune ca numai pe aia care trebuie n-ai zis-o... Ce naiba mah... :wink: Schimba o litera la o marca pe care ai zis-o si gata !!! Dar sa bagi si modelul, ca mi-e lene sa-l caut acuma... :wink:

Bogdan_16v 03-01-05 15:47

Ar mai fi LIAZ, dar stiu ca aia fabrica doar camioane si autobuze... :?

Hondarul 03-01-05 16:19

Mai este ceva ce incepe cu Z si se termina cu AZ, ce naiba... :wink:

xxdadixx 03-01-05 16:21

Prin logica LAZ??

Hondarul 03-01-05 16:25

Bagati search la google cuvantul ZAZ...

Mai precis ZAZ 965A... Un fel de trabant al rusilor, ce naiba... :oops:

xxdadixx 03-01-05 16:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Prin logica LAZ??

Bagamias picioarele am vazut \"L\" acolo! Pune alta poza!

Hondarul 03-01-05 16:35

1 Attachment(s)
Asta e chiar usoara frate... :wink:

shadow 03-01-05 17:48

Banuiesc ca rolls royce nu e???

alexutzu 03-01-05 17:56

FIAT / PEUGEOT / SKODA

driver 03-01-05 18:29

da nu va suparati masinile astea le vedeti voi pe toate drumurile????????????parca era vorba de masini care le vezi de zi cu zi nu masini din anii 60 c p#%$ mea s-o dus dreaq jocu asta bagatzi masini care le vezi de zi cu zi!!! :evil: :twisted: :twisted: :evil: :evil:

xxdadixx 03-01-05 18:32

Hai mai ca asta e simpla.( cred) Dupa numar zic ca e Audi! :idea: :dance:

xxdadixx 03-01-05 18:39

Si dupa cercetari este un audi 60!

R-NOS15 03-01-05 18:43

1 Attachment(s)
audi 50/60 :oops:

R-NOS15 03-01-05 18:47

xxdadixx :oops: :oops: :oops: sorry.. nu m-am luat dupa tine.. inainte sa pun postul... am facut si eu cercetari pe gugal... si.... in timpul asta ai pus u.. :oops:

xxdadixx 03-01-05 18:48

3 Attachment(s)
Sa va vad acum! Numele masinii este pastrat si in ziua de astazi!

xxdadixx 03-01-05 18:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"R-NOS15\"
xxdadixx :oops: :oops: :oops: sorry.. nu m-am luat dupa tine.. inainte sa pun postul... am facut si eu cercetari pe gugal... si.... in timpul asta ai pus u.. :oops:

Se mai intampla! hai ca-i simplu!

driver 03-01-05 19:03

vw transporter?

xxdadixx 03-01-05 19:06

p'aproape Se mai fabrica transporter ?? :oops:

driver 03-01-05 19:09

off topic transporter se mai fabrica de ex al politiei si este deja si mai nou da sincer nush c vw poa sa fie :)

xxdadixx 03-01-05 19:10

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"driver\"
off topic transporter se mai fabrica de ex al politiei si este deja si mai nou da sincer nush c vw poa sa fie :)

Da n-am zis ca e VW!

MMihai 03-01-05 22:33

este o.. o.. stiu.. o rabla :lol: :lol: hai ceva indicii :P

SpeedeR 03-01-05 23:08

eu cred k e prototipul noului Logan Break :roll:

Swat-Cat 03-01-05 23:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
eu cred k e prototipul noului Logan Break :roll:

:D

SpeedeR 03-01-05 23:25

am ghicit?! 8) :lol: :lol: :lol: :lol: stiam eu...

xxdadixx 04-01-05 07:16

Pai ce indicii sa va mai dau. Van, din germania care isi pastreaza numele si astazi pe modelul nou.

road_menace 04-01-05 07:23

e un vw caravelle
parerea mea (hac)

xxdadixx 04-01-05 08:06

Am mai zis ca nu e VW!!!!


All times are GMT +2. The time now is 09:05.

- Copyright 2026 4Tuning