![]() |
1 Attachment(s)
Daca mai dai date eronate, adica amanunte mincinoase, ne suparam pe tine d-le Dadi... Ai gasit si tu poza pe acest site http://www.autoreview.ru/new_site/ye...23/seoul/1.htm din care nu intelege nimeni nimic, si ai zis ca este Daewoo Oto masina, cand ea este Toyota Publica...
Asta este... Ai fi facut o alegere buna, daca ai fi stiut si ce masina ai pus... :wink: |
Re:
Quote:
|
Te inseli prietene eu am luat datele de aici. Si poza am cautat ceva mai mare! http://clubdaewooracerchile.galeon.c...um1001591.html In fine baga poza!
|
2 Attachment(s)
:?: :?: :?:
|
Fiat de la 0 la 1000! Undeva pacolo? :oops:
|
fiat 600??
|
nu cumva fiat 500 topolino?
:wink: :P |
Re:
Quote:
|
Quote:
|
1 Attachment(s)
Nu e Fiat, nu e BMW... E europeana, dar nu e din astea... :wink:
Na si o poza netunarita... :lol: |
Volga? :lol:
|
Cam pe acolo, dar nu e Volga... :wink:
|
Moskvich/Aleko, GAZ, IZH, Uaz, VAZ, ZIL
|
Hai ca pe bune ca numai pe aia care trebuie n-ai zis-o... Ce naiba mah... :wink: Schimba o litera la o marca pe care ai zis-o si gata !!! Dar sa bagi si modelul, ca mi-e lene sa-l caut acuma... :wink:
|
Ar mai fi LIAZ, dar stiu ca aia fabrica doar camioane si autobuze... :?
|
Mai este ceva ce incepe cu Z si se termina cu AZ, ce naiba... :wink:
|
Prin logica LAZ??
|
Bagati search la google cuvantul ZAZ...
Mai precis ZAZ 965A... Un fel de trabant al rusilor, ce naiba... :oops: |
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
Asta e chiar usoara frate... :wink:
|
Banuiesc ca rolls royce nu e???
|
FIAT / PEUGEOT / SKODA
|
da nu va suparati masinile astea le vedeti voi pe toate drumurile????????????parca era vorba de masini care le vezi de zi cu zi nu masini din anii 60 c p#%$ mea s-o dus dreaq jocu asta bagatzi masini care le vezi de zi cu zi!!! :evil: :twisted: :twisted: :evil: :evil:
|
Hai mai ca asta e simpla.( cred) Dupa numar zic ca e Audi! :idea: :dance:
|
Si dupa cercetari este un audi 60!
|
1 Attachment(s)
audi 50/60 :oops:
|
xxdadixx :oops: :oops: :oops: sorry.. nu m-am luat dupa tine.. inainte sa pun postul... am facut si eu cercetari pe gugal... si.... in timpul asta ai pus u.. :oops:
|
3 Attachment(s)
Sa va vad acum! Numele masinii este pastrat si in ziua de astazi!
|
Re:
Quote:
|
vw transporter?
|
p'aproape Se mai fabrica transporter ?? :oops:
|
off topic transporter se mai fabrica de ex al politiei si este deja si mai nou da sincer nush c vw poa sa fie :)
|
Re:
Quote:
|
este o.. o.. stiu.. o rabla :lol: :lol: hai ceva indicii :P
|
eu cred k e prototipul noului Logan Break :roll:
|
Re:
Quote:
|
am ghicit?! 8) :lol: :lol: :lol: :lol: stiam eu...
|
Pai ce indicii sa va mai dau. Van, din germania care isi pastreaza numele si astazi pe modelul nou.
|
e un vw caravelle
parerea mea (hac) |
Am mai zis ca nu e VW!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning