Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

FED express 29-10-10 07:30

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
rockareala de dimineata:)):))):rockon::rockon:

DrifterGT 29-10-10 16:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Plec la o plimbare prin oras ... :boogy::boogy:

rs-dey 29-10-10 19:22

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
offff....

cristianic 30-10-10 01:04

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
astept sa vina vara.....ca acum nu am cu ce sa ma plimb

Babutz 30-10-10 08:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei:shock:

FED express 30-10-10 10:22

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau apa minerala:drunk:

DrifterGT 30-10-10 11:25

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Tocmai ce am Download'at un joc , il instalez si dupa fug la posta sa ridic un colet :x.

susp3ctu 30-10-10 12:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
cafeluta si o tigara....asa dupa somn

FED express 30-10-10 19:32

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
tocmai am terminat o curatenie generala la mine in camera...:yes::eyebrow::cool::workout:

Babutz 30-10-10 22:05

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
m-am facut glontz cu` n wembley:))) si ma bag la somn..mancand un cornuletz cu gem:))

DrifterGT 30-10-10 22:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stau in pat si ma uit la un film Horror [Lesbian Vampire Killers] ! Merita vazut :)

Babutz 31-10-10 07:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei:shock::shock:

FED express 31-10-10 08:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
m-am trezit :boogy:

nea_gogu_de_la_gaze 31-10-10 15:44

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Mi-am facut feisbuc..ca deh...tre sa intri in rand cu lumea =))

FED express 31-10-10 16:05

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
stau pe mess:wave:

Babutz 31-10-10 18:45

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei si mai incolo ma car la wrk:(

DrifterGT 31-10-10 19:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Petrec cu prietenii Halloween'ul cu artificii/bautura si mergem cu trick or treat pe la fete :)).

mihairadu 31-10-10 19:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Acum am venit acasa, am fost la stadion si am incins cauciucurile la o Solnita.

Babutz 01-11-10 10:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei si ma duc sa las un cv

FED express 01-11-10 20:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
cred ca ma pun in pat ca mor de oboseala:rolleyes2

cozmin23 01-11-10 20:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma bag la somn ca sunt rupt de oboseala si maine o iau de la capat

Babutz 02-11-10 10:57

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma pun sa fac o mancare

Manson 02-11-10 11:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
sunt iar la munca si beau o cafea

Babutz 03-11-10 05:22

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns acasa..beau un suc si imediat ma culc...:rolleyes2

susp3ctu 03-11-10 08:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns acasa,fumez o tigare si ma culc

FED express 03-11-10 15:25

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
sunt acasa si postez la rubrica divertsiment....

DrifterGT 06-11-10 23:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Tocmai ce m'am pus in pat la un film horror :)

Babutz 07-11-10 10:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
acum am facut ochi..si beau cafeiu

FED express 07-11-10 10:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ascult muzica:wink:

RoByNeT 07-11-10 11:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Cafea si ultima tigara :(

Babutz 07-11-10 19:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la meci..incepe barcaa:-P

Babutz 09-11-10 09:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei si ma joc canasta

Babutz 10-11-10 08:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
pic in dinti de somn...beau cafeiu si apoi fac ceva de mancare

RoByNeT 10-11-10 10:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Il atentionez pe Babutz ca face triplu post si nu e voie ! :lol:

Babutz 10-11-10 11:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3800318)
Il atentionez pe Babutz ca face triplu post si nu e voie ! :lol:

o:) ce sa fac daca de facut altceva nu mai am timp:)))))

marius3030 12-11-10 04:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
citesc ce ati m-ai scris voi pe aici..:D

DrifterGT 12-11-10 14:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma uit la un film :D.

cristianic 13-11-10 22:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
manac chiftelute cu smantana si ma uit la ce.ati mai scris voi

Babutz 14-11-10 07:15

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
m`au trezit nemernicii casei...si ma bag la o canasta!
dc sa dorm mai mult in week?!!!:evil:

mihairadu 14-11-10 09:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ascult muzica...


All times are GMT +2. The time now is 16:30.

- Copyright 2026 4Tuning