![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
cum modelez cu splines ? adica cu linii ?
eu am incercat dar habar nu am ce fac... trasez linii dealungul liniilor blueprintului la lateral....si apoi vreau la fata...spate..top...e bine ce fac ? ?? sau cum ? plz ajutati-ma..:) |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Am gasit printro revista mai veche .....un articol care mi-a placut foarte mult ..
il bag sa il cititi si voi Prin Constitutie ni se garanteaza dreptul la proprietate. Bunurile materiale, mobile sau nu, indiferent daca este vorba de un teren, o casa, un frigider sau calculatorul din biroul personal, sunt insotite de acte ce atesta proprietarul de drept. Pentru cumpararea acestora s-a muncit, s-au platit bani, sunt vizibile, palpabile. Chiar si obiectele mici, uneori doar cu valoare personala, se afla sub girul de proprietate al cuiva. Drepturile de autor atesta proprietatea intelectuala asupra unei idei, unui concept, transpusa adesea pe hartie, indiferent daca sub forma unui text sau a unei imagini. In spatele acestora se afla munca imensa, de zile si nopti in sir, o activitate febrila de creatie, de luare in calcul a tuturor factorilor ce pot aparea pe parcursul punerii acesteia in practica. Insa de multe ori, pentru unele persoane, o semnatura, un nume sau o sigla nu inseamna nimic. Astfel, drepturile de autor sunt adesea incalcate sub acoperirea anonimatului, pornind de la ideea "cine si cand o sa afle?".Presupun ca ceea ce lipseste cu desavarsire in astfel de situatii e respectul fata de munca celuilalt. Va doresc sa nu fiti nicioadata pusi in aceasta situatie. [.....] Articol copiat din revista ID PROIECT scris de redactorul sef Laura Floarea-Sima |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Mie uite km asa ceva mi-a esit dar poate imi spui si mie cum fac cauciucul sa aiba rizuri sau alte proprietati ale cauciucului.
Se vedem km urat dar e de la fireworks |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
salut! Bobohtml please zimi si mie cum pun cauciuc pe jeanta sau intra pe Id meu si vorbim acolo. Bogdanu_xxxxx
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
faci tot un cilindru dar numai k il mai rotunjesti putin
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
cum pot s fac si io rost de programu asta de virtual tuning?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
:lol::lol::lol:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Cata tm ai programu de virtual tuning?
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
mi-l poti trimite tu plz gringo
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
...e program de modelare 3d nu de virtual tuning frate...virtual tuning faci tu din data ce stii sa-i folosesti toate features-urile...la fel si photoshop-u...damn`
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
lasa'i ma, nu'i mai mintzii :)) :D ... pt cei care vor programu de tunat virtual dati click aici !
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
si vezi ca e GRIGO nu GRINGO |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
=)) :)) :D :)) :) :D :)) =))) deci nu m'am putut abtine la OFF'ul asta .... gringo :))) =))) ... ca in filmele alea cu indieni :))) =))) :P .. ;) cre'k tzii la gluma :))
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
deci...pentru toti care vor programu de tunareala ;) :))
(se numeste 3 d studio max , si , in principal, el este program de modelare 3d; pe langa asta, poti crea o masina , tri-dimensional si sa o si modifici !!! ) cu 50 kbps , in 25-30 de min aveti programul... http://www.softpedia.com/progDownloa...oad-15976.html |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
...si apasati pe "Softpedia Secure Download (RO)"
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:33. |
- Copyright 2026 4Tuning