![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
fratilor este vorba despre O MASINAAAAAA nici decum un motor...este o masina racheta care face motoarele invidioase,asta cam asa este, dar nu inseamna ca este un motor... este un SUBARU IMPREZA STI modificat :) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
nu imi plac oameni care vb fara sa stie , am vazut si eu subarul lui seby si intradevar acu il vezi clipesti si nu-l mai vezi asa ca eu cred
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Adi ...nu baga copiii in seama ;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Fratilor inca o data k la Mafia e motor peste 1000 cmc,si gata inchideti postu pana nu se ia cineva la bataie
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
doamne deci nu pot sa cred ca saga continua... :) :) :)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
are vre-o masina sanse de castig? eu am ales da ... pt ca nu stim ce ne rezerva viitorul ... si cum romanii ... multi dintre ei ... sunt foarte talentati ... asa ca ... cu totii asteptam sa vedem ce se va intampla in continuare in materie de "liniutze" ca sa zic asa ... Bafta la toata lumea .... dati-le cacao la "carucioarele" astea a voastre :)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Cursa a fost, ne-am dat o data si am luat bataie, nu stiu care a fost distanta si oricum nu asta conteaza.
Felicitari Sebastian, de acum in colo ai respectul meu maxim si vreau sa-ti spun k ai o masina cu adevarat tare. Stiam k e tare de la inceput pt k se stie ca e cea mai tare iar eu credeam k noua mea masina inainte de start e mai rapida decat a ta dar uite k m-am inselat si te felicit inca o data pt masina pe care o detii si care e extrem de greu de batut. Nunai bine!!! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
esti baiat de caracter ... felicitarile mele pt fair play si pt faptul ca, chiar daca ai luat bataie tot o masina foarte tare ai
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
felicitari la amandoi,aveti 2 masini puternice la care cred ca ati muncit mult,meritati tot respectul cuvenit
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Multumesc! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
toata lumea se cearta...e masina....emotor...da cine a facut threadu nu zice nik?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
imi raspunde si mie cineva....subaru wrx sti(sebastian) VS. ..........(ono) care e noua masina lui ono??:rolleyes2
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Porsche 996 turbo 420 de bhp stock.
Al lui Daniel este preparat la TechArt si are mai multi calutzi. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
1 Attachment(s)
Sa-i spuneti lu' nenea cu motocicleta sa-si puna centura de siguranta ...ca e periculos fara ea:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:08. |
- Copyright 2026 4Tuning