![]() |
Re: Need for Speed Undercover
Insanerzw: Vezi ca postul lui KillerINC nu era unul injurios asa ca nu este nevoie sa se porneasca un flame. Exista niste reguli si niste norme pe forum (si in general) cu care suntem toti de acord atunci cand dam acel register. Si nu, nu spui ce vrei din joc dar despre joc poti spune ce vrei.
Este vorba doar de bun simt aici. Il ai sau nu. |
Re: Need for Speed Undercover
gata cu cearta stergeti cu buretele si eu sterg cu butonul.
|
Re: Need for Speed Undercover
Ce usor se musamalizeaza totul!Atat am avut de spus!Nu este prima data cand patesc asa ceva pe 4tuning!:rolleyes2;)
|
Re: Need for Speed Undercover
Nu se musamalizeaza nimic, doar ca nu isi avea rost discutia. continuati cearta pe PM. multumesc
|
Re: Need for Speed Undercover
+1 opportunity
cum sa va certati ma asa? ametitilor... In loc sa fiti impreuna impotriva unui IMPUTZIT de joc va bate`ti cap in cap :\.. RUSINE ! :lol: |
Re: Need for Speed Undercover
Da' cine se cearta? :lol:
P.s. parere personala, pe xbox360 mi se pare mai bun undercover decat prostreet. Sunt pe la level 4. |
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
|
Re: Need for Speed Undercover
pai si ti-ar placea sa ti se vorbeasca cu 'dvs' ?
|
Re: Need for Speed Undercover
1 Attachment(s)
L-am luat si eu ieri sa vad ce e de capul lui , de dimineata am ajuns la LeveL4 ;)) ...in fine cred ca in cateva zile il termin , imi place grafica si ca se misca mult mai bine , e ceva de capul lui . HF ! ;):twisted:
|
Re: Need for Speed Undercover
4 Attachment(s)
dragut joculet
|
Re: Need for Speed Undercover
4 Attachment(s)
ft frumos jocul .. reusit cat de cat. eu am probleme cu suntetul nu se aude cum trebuie ..:D
|
Re: Need for Speed Undercover
dupa cum se observa din pozele puse .. calitatea grafica a jocului este foarte slaba!
|
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
|
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
o sa pun in viitorul apropiat o comparatie intre varianta de ps2 si varianta de pc . |
Re: Need for Speed Undercover
ce nu imi place la el...prea putine misiuni...ar trebui sa aiba mai multe curse...este exact ca si carbon...dak te joci non'stop il termini naiba iin o zi...pfff...:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:57. |
- Copyright 2026 4Tuning