Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed Undercover (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/81595-need-for-speed-undercover.html)

Trickz 08-12-08 18:07

Re: Need for Speed Undercover
 
Insanerzw: Vezi ca postul lui KillerINC nu era unul injurios asa ca nu este nevoie sa se porneasca un flame. Exista niste reguli si niste norme pe forum (si in general) cu care suntem toti de acord atunci cand dam acel register. Si nu, nu spui ce vrei din joc dar despre joc poti spune ce vrei.
Este vorba doar de bun simt aici. Il ai sau nu.

Opportunity 08-12-08 18:10

Re: Need for Speed Undercover
 
gata cu cearta stergeti cu buretele si eu sterg cu butonul.

Insanerzw 08-12-08 18:11

Re: Need for Speed Undercover
 
Ce usor se musamalizeaza totul!Atat am avut de spus!Nu este prima data cand patesc asa ceva pe 4tuning!:rolleyes2;)

Opportunity 08-12-08 18:13

Re: Need for Speed Undercover
 
Nu se musamalizeaza nimic, doar ca nu isi avea rost discutia. continuati cearta pe PM. multumesc

f0cs 08-12-08 18:16

Re: Need for Speed Undercover
 
+1 opportunity
cum sa va certati ma asa? ametitilor...
In loc sa fiti impreuna impotriva unui IMPUTZIT de joc va bate`ti cap in cap :\..
RUSINE !
:lol:

Trickz 08-12-08 18:18

Re: Need for Speed Undercover
 
Da' cine se cearta? :lol:

P.s. parere personala, pe xbox360 mi se pare mai bun undercover decat prostreet. Sunt pe la level 4.

Insanerzw 08-12-08 18:19

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by f0cs (Post 1909506)
+1 opportunity
cum sa va certati ma asa? ametitilor...
In loc sa fiti impreuna impotriva unui IMPUTZIT de joc va bate`ti cap in cap :\..
RUSINE !
:lol:

Poi imi vorbeste cu "ba" fara sa ma cunoasca,ce conteaza fratilor cati ani am ,daca sunt mai mic nu trebuie sa fiu respectat sau cum?Si ca sa nu fiu off,mie nu imi apare aceea eroare cu cladirea din faata masinii sa se vada cu reflexii ciudate pe ea!Sa mai zic odata daca vrei sa fi respectat ,respecta la randul tau!O sa vorbesc cu el prin PM!sall all bft deja am destui X(

Opportunity 08-12-08 18:37

Re: Need for Speed Undercover
 
pai si ti-ar placea sa ti se vorbeasca cu 'dvs' ?

DTH 11-12-08 10:46

Re: Need for Speed Undercover
 
1 Attachment(s)
L-am luat si eu ieri sa vad ce e de capul lui , de dimineata am ajuns la LeveL4 ;)) ...in fine cred ca in cateva zile il termin , imi place grafica si ca se misca mult mai bine , e ceva de capul lui . HF ! ;):twisted:

ad1 11-12-08 18:33

Re: Need for Speed Undercover
 
4 Attachment(s)
dragut joculet

bitzucv9 12-12-08 10:24

Re: Need for Speed Undercover
 
4 Attachment(s)
ft frumos jocul .. reusit cat de cat. eu am probleme cu suntetul nu se aude cum trebuie ..:D

dolb 12-12-08 11:32

Re: Need for Speed Undercover
 
dupa cum se observa din pozele puse .. calitatea grafica a jocului este foarte slaba!

Insanerzw 12-12-08 11:36

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1916287)
dupa cum se observa din pozele puse .. calitatea grafica a jocului este foarte slaba!

La ad1 ce se vede mia binisior doar pt ca are rezolutia mai mare dar umbrele stalpilor se vad urat,sa va uitati cum se vad umbrele pomilor sau stalpurilor!:rolleyes2

dolb 12-12-08 11:49

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1916292)
La ad1 ce se vede mia binisior doar pt ca are rezolutia mai mare dar umbrele stalpilor se vad urat,sa va uitati cum se vad umbrele pomilor sau stalpurilor!:rolleyes2

si la el nu se vede cine-stie ce! calitatea masinii este execrabila , iar cu pomii ai dreptate!

o sa pun in viitorul apropiat o comparatie intre varianta de ps2 si varianta de pc .

mosu92 13-12-08 22:54

Re: Need for Speed Undercover
 
ce nu imi place la el...prea putine misiuni...ar trebui sa aiba mai multe curse...este exact ca si carbon...dak te joci non'stop il termini naiba iin o zi...pfff...:)


All times are GMT +2. The time now is 07:57.

- Copyright 2026 4Tuning