![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
2 Attachment(s)
citeva poze artistice
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
filmulete cu HAI-u de la cercuri si liniute cine are?
dar tot filmu dintr-o bucata . nu 20 de filme de 10 sec :-) ms :D |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
P.S. Atat timp cat nu vorbeste proprietarul evo-ului eu cred ca ar trebui inchis subiectul wpp vs evo |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Pot sa imi aleg ce grupa vreau daca este mai mare decat cea unde ma incadrez asa ca..... |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
1 Attachment(s)
un drift de a lui B-69-hai
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
imi cer scuze de dublu post...o sa mai pun niste filmari cu un prieten de a meu cu Oltcitu care a facut de rusine 2 Cliouri
https://www.youtube.com/watch?v=Gzj5V1buCFo https://www.youtube.com/watch?v=sp_Es0CTIe4 |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Si cum putem sa-i obtinem fara sa ne facem cont pe forumul MR?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
2 Attachment(s)
:arrow::arrow:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Daca stiam ca o sa fie asa labareala cu expozitia mergeam cu cealalta masina sa particip la liniute. Macar nu mergeam degeaba. Oricum....pentru liniute meritati felicitari. |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Mersi bmw_fear!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Cel mai bun timp al meu este 12.511 Cel mai bun timp al tau este 12.671 Cursa demonstrativa chiar nu conteaza pentru mine avand in vedere ce ti-am zis inainte de cursa, am acceptat cursa pentru show nu pentru a genera dicutii pe forum si aici vorbesc de cei care se baga in seama aiurea... P.S. O sa apara si un film cu finish-ul |
| All times are GMT +2. The time now is 10:38. |
- Copyright 2026 4Tuning