![]() |
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Gata. A trecut saptamana, mai e ora pana cand am zis ca deschid sampania, care de fapt ar fi vin spumos ia in realitate e bere, dar ideea conteaza.
Si castigatoarea (ca doar nu-i meci de fotbal sa se intample nenorociri)... DANI ELAAAAAAACRUUUUUduuuuuuuu!!!!!!!! http://www.postimage.org/PqXgbAi.gif Mentiune speciala pentru intreaga carierea in a avea curaj sa fie naturala, pe care am si votat-o dintr-o mica neintelegere.... BI ANCA KE LLER !!!!!!!!!!! http://www.postimage.org/aV2oJH7i.jpg BRAVO! BRA VO! BAVOOOOOO!!! BRAVISSIMO!!!!! |
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
A Castigat Cea Mai Buna :) Daniela
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Vot inchis!
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
strans strans ... :)) ... era interesant daca era public ;)
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
dupa parerea mea :
Daniela Crudu - a facut show si nu arata deloc rau ; :lol: :rolleyes2 ( Alin super bulan pe tine si pe Audi tau ) Bianca Keller - este o fata super finuta si chiar merita sa fie printre primele ; :D:-P ( SUN-ule sti sa le alegi nu gluma) Felicitari TUTUROR fetelor pentru participare si sa ne vedem cu BINE la SALONUL urmator ;):idea::arrow: |
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Nu e bulan, e prietena buna cu mine ;)
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Quote:
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Quote:
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Si trofeul ? Cand, unde, cum ? :)
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
Quote:
hai ca le-a gasit SUNU frate ... ca la ce bordel ati avut acolo ( alea 3 ) ca asta finuta saraca nu prea era in peisaj ... mama mama ... sex , catuse si capote zgariate ( nebune alea 3 ) :lol::twisted::D:idea: |
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
votul pare ok
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
ma bucur, felicitari castigatoarei, iau eu legatura cu Alin sa vedem cum ii dam premiul :)
fiti pe faza, ca incepe si concursul de miss popularitate si pt SMAEB :) |
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
stii unde se duce votul meu nu :))
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
da :)) s-o scoti de la avatar :P
|
Re: Miss Popularitate - 4Tuning Days 2008
felicitari castigatoarei...preferata mea era rosse dar nu s-a votat p principiul cea mai frumoasa asa ca...DRAGOS T de ce i - ai acordat biancai keler vot dintr-o neintelegere?eu zic ca e draguta...
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:35. |
- Copyright 2026 4Tuning