![]() |
Re: 206
hai cu topicu pe club-206 :D.
ti`am luat`o inainte |
Re: 206
Quote:
Quote:
|
Re: 206
Ţi-am văzut maşina aseară, aproape de Palatul Copiiilor. Foarte, foarte tare ! Dar - pentru că īntotdeauna există un "dar" - cum spunea şi florinfty pe pagina anterioară, suspensia e necesară. I-ar schimba foarte, foarte mult aspectul !
|
Re: 206
Pai pe acolo locuiesc. Stiu ca cere suspensie... In posturile anterioare am zis cam ce as avea de gand cu suspensia, dar e un proiect de duarata, care pe langa resurse materiale sporite, necesita si multa documentare.
Deocamdata, mai atasez cateva poze cu interiorul. https://img194.imageshack.us/img194/7126/38849218.th.png https://img17.imageshack.us/img17/3738/94081788.th.png https://img198.imageshack.us/img198/4491/79393381.th.png https://img17.imageshack.us/img17/6808/85921546.th.png https://img9.imageshack.us/img9/8594/51647652.th.png https://img9.imageshack.us/img9/3226/97592203.th.png |
Re: 206
ehhh...ce-mi plac mie scaunele astea...
|
Re: 206
Le am de la dun3_g, sunt foarte multumit de ele.
|
Re: 206
Si mai sunt si confortabile
|
Re: 206
o intrebare ? ... ce semnificatie are HDI ? ... si daca cele cu motor HDI au turbo si ce sistem de turbo au ?(nu de alta da sunt nelamurit ) ms
sall ps: si inafar de o informatie buna as dorii sa stiu cum e 14 HDI`ul tau si daca merita, zi-mi mai multe amanunte despre motoru asta si daca au pb ceva ! am inteles ca sunt putin mai piperate preturile la intretinere nu exagerat dar sunt |
Re: 206
HDI - High-pressure Direct Injection - motor Diesel supraalimentat; tehnologie Commonrail.
|
Re: 206
Turbina e cu geometrie variabila...
|
Re: 206
1 Attachment(s)
ko5y: sunt foarte multumit de motor, mai ales dupa chip ;)
Poate ma ajutati cu un sfat... am gasit niste triple care imi plac foarte mult, dar sunt in impas... Nu stiu daca sa optez pentru modelul din fibra de carbon, sau pentru cel din plastic, mai ieftin, dar pe care le-as putea vopsi culoarea masinii... E vorba de modelul din poza. Merci! |
Re: 206
Negre dar fara sa le vopsesti...pentru ca nu mai ai carbon pe masina
|
Re: 206
Merci, e o idee buna
|
Re: 206
Negre optez si eu, dar ultimul cuvant este al tau ;)
|
Re: 206
Merci. Cele care nu sunt din fibra de carbon nu sunt negre, sunt gri inchis, sau cel putin asa par din poze. Daca le-as lua, ar merge vopsite culoarea masinii.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:31. |
- Copyright 2026 4Tuning