Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Joc interactiv- Ce masina crezi ca este? (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/68334-joc-interactiv-masina-crezi.html)

cangri 22-01-11 00:54

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Deco Rides Boattail

Ruff_Ryders 22-01-11 09:50

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
bv cangri aia e;)

cangri 23-01-11 02:59

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
puneti tot voi

costzik 25-01-11 13:25

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
:lol:

cangri 25-01-11 14:00

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by costzik (Post 4019186)
:lol:

mai mult ca sigur nu e masina de serie
iar pe net apare ub numele de "unknown car"
the photo is made in monaco

Ruff_Ryders 25-01-11 14:22

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Venturi fetish prototype cred

danielNEC 25-01-11 14:30

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Am vazut un reportaj despre aceasta masina. Este fabricata in Monaco si este ELECTRICA. Daca imi aduc bine aminte parca spuneau ca are undeva la 140 hp si este si cabrio. Autonomia bateriei... undeva pe la 7 ore parca. Nu imi aduc aminte numele insa stiu sigur ca exista un singur exemplar.


PS : Am gasit si un site http://www.bizjournals.com/columbus/...ctric-car.html

Ruff_Ryders 25-01-11 14:39

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
da este electrica si are 180 kw si priinde suta in 5 s

danielNEC 25-01-11 14:46

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Vezi ca ti-am raspuns mai sus. Mai multe nu cred ca se pot spune despre acest automobil :)

PS: scuze am gresit site-ul http://www.greencarsite.co.uk/GREENN...uri-Volage.htm

Ruff_Ryders 25-01-11 14:48

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
vazui dar eu am vazut pe site la ei ca astea sunt specifiicatiile si chiar este venturi fetish

danielNEC 25-01-11 14:49

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
Pai nu te-am contrazis :)

Ruff_Ryders 25-01-11 14:50

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
poi din linkul ala eu vad alt venturi

fitanu-vasi 05-02-11 10:17

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Daca tot acest thread se numeste ''Ce masina crezi ca este?'' haideti sa schimbam un pic in Recunoaste sunetul motorului.
Hai ca pun eu primu:

cristea_rotitza 17-09-11 09:28

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by fitanu-vasi (Post 4054784)
Daca tot acest thread se numeste ''Ce masina crezi ca este?'' haideti sa schimbam un pic in Recunoaste sunetul motorului.
Hai ca pun eu primu:

cam putina miscare pe aici iar pentru treaba cu sunetul motorului e destul de greu pt k in ziua de azi exista atatea sunete modificate k nu ai cum sa iti dai seama decat in mare cam despre ce ar fi vorba,sa revenim la oile noastre,cu poze deci aveti aici o masina usoara ,asa k de inceput

cristea_rotitza 19-09-11 08:58

Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
 
sa inteleg ca nu stie nimeni???


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning