Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

Low_Ridah 09-02-08 12:22

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Sa facut topic cu 4 tuning days mai jos putin ...va rog sa postati acolo sa putem urmari toti ce si cum se intampla :)...
Si as mai vrea sa adaug k dak nu se va face stand Crazy Drivers Sv ...asta nu inseamna k nu se face deloc ..:)..Crazy Drivers Iasi sper sa fie prezent cu ceva dragutz anul asta :)


https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/66468-4tuning-days-2008-discutii-planificare-and-stuff.html

Low_Ridah 10-02-08 15:07

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
1 Attachment(s)
Crazy Drivers Iasi prezinta W123 Coupe ...Proprietar : Constantin :) ...pt cine e curios :)...sper sa ne vedem cu ea de sapt viitoare incolo ..in fiecare Duminik la ora 9

KAmikazee2005 10-02-08 19:36

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ooo daaa... frumushica foc masinutza... alte poze cu masini c mai ai low ;))? :) :P cand mai dati p la suceava sa facem o intalnire si noi? sa stabilim una alta? ca voi sunteti leg intre sv si iasi ;)) :P

Low_Ridah 10-02-08 22:34

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Din cate se vede ...si o zic cu parere de rau ...doar aici totul e activ zilnic ..:-s ...La Suceava nush cand ajungem ..e mai bine sa se faca ceva la IS :)...deoarece sunt multe masini ..si putini shoferi :)) ...mai sunt masinutze ..sper k sapt asta sa se faca un foto sesion cu masinile din IS ...toate ..spalate aranjate si putzuite :D ..

CRyS` 11-02-08 09:24

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Hihihi...foto seshion! Pot sa vin cu masina de firma...sigur va va place!:D

Low_Ridah 11-02-08 11:12

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Dak neai spune si care e masina de Firma ...:P ...

CRyS` 11-02-08 13:28

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Poi pot alege totul din gama Ford ... Fiesta, Fusion, Focus si noul Mondeoooooooooooooooooooo :D...! le aduc pe toate si le sticarim :D

Low_Ridah 11-02-08 13:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Dak ar fi noul Focus ST ...cu cea mai mare placere as pune stikeru ;))..

Scuzati prezentza mea continua pe forum ..simt k sufoc acest forum ...dar raceala ma obliga sa stau in casa ...iar statul in casa duce la o plictiseala nemarginita ...:(

CRyS` 11-02-08 15:44

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Te iertam...te iertam! Stim stim ... da pana la mine la birou eu cred ca poti sa iti misti putin fundu nu?

Low_Ridah 12-02-08 11:08

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Sper sa ajung azi pe la tine ...ma simt putin mai bine ...dar te rog ia si vb cu Gratian si rezolva de locurile alea :) ...imi zici mai multe in private :) ..

CRyS` 12-02-08 15:04

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Si-a trecut si ziua de azi ... :) dar maine nu te iert..azi am fost eu trotilat din cauza racelii..crek de la tine am luat`o...on line!

aDytZa_1989 16-02-08 10:26

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 1347707)
Crazy Drivers Iasi prezinta W123 Coupe ...Proprietar : Constantin :) ...pt cine e curios :)...sper sa ne vedem cu ea de sapt viitoare incolo ..in fiecare Duminik la ora 9

Frumoasa masina , facuta cu gust :wink: felicitari proprietarului :D !!!

Mantus_a 18-02-08 09:20

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
LX o rugaminte.... fa-mi te rog rost de 2 scikere cu sigla clubului si iti dau banii cand vii in sv

Low_Ridah 18-02-08 14:55

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
:) nici o problema :) numai sa le mai fac ink odata..trebuie facute vectoriale si apoi sa merg cu ele pe stik sa mi le taie ..:) am sa le mai fac ink o serie pt k sunt multi in IS care nu au sau care ar dori sa le schimbe :)

bakal 18-02-08 16:42

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
da da........


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning