Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

Low_Ridah 30-01-07 23:32

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
No Comment ....masinutza de la Martin Motors....park e un Tico pe langa aia ...:-s

gabrielglg 11-02-07 18:08

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
i-a curs uleiul

PoToS 13-02-07 11:42

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
se mai strica masinile din cand in cand..oricum.super masina ... :">

maf 13-02-07 11:46

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
d aia imi iau si yo :D roti mai mari desigur

Low_Ridah 13-02-07 11:59

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Buna masina .....oricum .....Amerik Rullzz....dar totusi ...sunt curios cum nu as incalca linia continua cu asta :lol: ...sa vad ce mai zice Melitzia

PoToS 13-02-07 21:31

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
cred ca e gandita sa circule pe 2 benzi si linia continuu e aia de langa santz:)

Nitr0 17-02-07 15:36

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
pana in burdujeni si inapoi cu un rezervor de 48 l nu se stie daca mai ajungi inapoi :))

symy_nbg un break normal 19-02-07 00:50

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
sal sucevenii , hai sa va spun cva , munster triku ala care e un ford a fost antrun timp parkat an radauti vreo 2 saptamani langa un restaurant sau ceo fi ala , si pasatu ala alb suparat BEN_u e tot din radauti da nu lam mai vazut de vreo un an ji cva ,shi nissanul 350 z e din apropiere ca lam vazut d multe ori pe aici kiar ji ieri kand mam kinuit ku dacia sal depasesc da noroku meu k nu sia pus gagiu mintea ku mine,ji limuzina aia kare e un lincoln sau kum so scrie e kiar a unui vecin deal meu , daca vreti pot sa fac poze ku motoru interioru ji toate alea ka doar no sa ma refuze pe mine ala kare a avut onoarea sai skimbe bateria la bijuteria aia a motorul e de 4700 parca ji el zicea ca ai ia kam 15 la suta lejer aja , si e de ankiriat ku 150 euroi ora .

symy_nbg un break normal 19-02-07 00:52

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
aaa ji anca cva nu va agitati ku fordu ala big ca nu prea cirkula gagiu ku el ca nah nu prea ancape pe drum :))

maf 19-02-07 01:09

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
:)))))))))))))) esti d la politie? agent special? urmaresti fiecare masina ce face? si d unde e ? :)))))

symy_nbg un break normal 19-02-07 01:11

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
:) nah mai turnat sunt agent 007 hahaha , am spus ji io c stiu ka din moment ce sunt pasionat de masini ma intertesez ji io kum pot , nu ?:)

semecristian 20-02-07 01:17

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by SV-05-YBG (Post 722145)
Ia uitati ce am gasit eu mergand pe drumurile sucevene. Eu mergeam. Ea stationa.

Da` pe cine plimbai tu pe drumurile sucevene ? :D8):twisted:

co_tuning 03-03-07 22:21

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
7 Attachment(s)
un nou proiect.....o sa urmeze.....

Low_Ridah 03-03-07 23:08

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Eheee ....bravo Ovidiu ....arata foarte bine ...a fost un proiect destul de indraznetz ...arata bine ...;) Bafta in continuare ;)

maf 03-03-07 23:38

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
am avut si yo una :(( ..... ma rog...taimiu :) ....... e prea fain sa ai duba ............. mai ales una buna :D ........ felicitari arata frumoasa ..... pacat k nu e microb si e inchisa in spate :)


All times are GMT +2. The time now is 10:46.

- Copyright 2026 4Tuning