![]() |
lasa, iti zic eu ca e bine sa stii sa anticipezi , te pregatesti sufleteste ... :)
iar cand e vba de surprize, poti sa faci pe prostu , cu tine , si sa NU vrei sa anticipezi ,ca .. intradevar sa fie surpriza , cineva a zis o chestie super tare ,stie el cine suna cam asa .. daca mai tzin eu bine minte .. de fapt a fost asa am zis eu frumos e sa .. nu fii tu .. \"catzelu\" in relatie ... iar el mi-a raspuns asa \"da , dar si mai frumos e ,s-o faci pe ea sa creada ca TU esti catzelu in relatie , cand de fapt .. sa fie tocmai invers ..\" :) |
da asa e frumos spus nam ce zice ...
uite ink un exemplu in kre nam reusit sa inteleg femeia ... pana sa ma combin cu ea ... a venit la mine aks .. neam uitat la un film .... eram ink amici .. si dupa ce neam comb .. mia zis ... \"pai pt mine era clar k din moment ce am venit la tine acasa eram impreuna\" ..... Dooh ... zicetzi si voi :roll: |
spune-i ca vrei sa repeti chestia , ca acum esti convins ca sunteti impreuna , si poti sa ... dai drumu fiarei din tine
|
a fost de mai multe ori la mine acasa ... dar sincer nu vreau sa o fortzez ... dak intelegi ce vreau sa zik :wink:
|
da , inteleg , forteaz-o subtil , amageste-o , si o sa vrea ea ..
bla bla .. bla bla .. \"dak intelegi ce vreau sa zik....\" :) |
da inteleg ... am \"vrajito\" nitel si a vrut ... dar nu te gandii prea departe
|
:lol: haha , imi zici ca ai \"vrajit-O\" nitzel .. si a vrut ..
moment in care ... imi imaginez ca .. vbesti despre ... tot .. dupa care imi zici sa nu ma gandesc prea departe .. make up your mind :) pm me , ca nu te inteleg , poor shy guy |
ms de pm :) m-ai luminat ..
banuiam .. :P |
hehe .. ce vrei fetele astea :P iti zik mai multe pe mess :P
|
Re:
Quote:
.......mah santosik da drakusor mai esti mah.....sa i se umfle sanii fetei de pofta dup`aia.....poate vrea sa ramana virgina pana kand se marita (in ureche :twisted: :twisted: )..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
:o :lol: :lol: :lol: :joy: :hug:
micshaldraku |
.....ntz ntz ntz cu tine toate fetele o sa aiba sanii kat domnisoara Milka..... :evil_laug
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Femeia ... stateam si ma gandeam .. cugetam .. k un adevarat strateg si ganditor de la hamangia ce sunt ... e o specie rara .. de homosapiens ...
e vb despre o relatie ... shtii k el e implicat intr`o relatie ... si sa presupunem k e fericit :) ... ok .. dar tuh cum esti a draq`ului si crezi k eshti jmechera crezi k poti sa`l iei ... dar ... nu .. poti sa`l iei ... si t amageshte .. si tuh incepi si spui fel si fel de cuvinte care sa`l atraga spre tine .. ce`i in capul tau .. ce`i in minte ta .. .. incepi sa depani amintiri .. pe care el .. nu le tine minte .. ptr k sta prost cu memoria .. e unul din punctele lui forte ... il iei cu vrajeala .. k a fost prima ta dragoste .. si ***uri d`astea .. chiar crezi k il intereseaza .. el nu`ti zice decat sa`ti aduci aminte de momentul in care ti`a cerut prietenia .. k asa era la moda prin 94 - 95 .. si tuh i`ai ras in fatza ... dar pe el nu l`a interesat ... si zici .. k cea care e langa el acum ... e \" proasta \" ... dar .. vezi tuh .. nu ea e proasta .. tuh eshti proasta .. pentru k asa copila .. sau .. proasta cum zici tuh .. l`a tinut 7 - 8 ani .. langa ea .. asa cu toate defectele lui .. cu abaterile lui .. si cu toate ... tampeniile lui ... .. si zici k ea e proasta .. nuh .. tu eshti proasta .. si poate in mintea ta .. e ceva .. e un gand k poate el ar fii putut fii al tau daca nu era ea ... si k .. ai face orice sa`l ai .. poate chiar sa`i despartzi ... ... si poate faptul k vorbeshti cu el .. si iti arunca un simplu smiley .. pentru tine inseamna mult .. dar .. pentru el nuh .. un simplu smile`y este aruncat si la un banc si al un link dap pe messenger intr`un mass ... si poate .. nu vrei copii .. nu vrei relatii serioase ... vrei doar chestii care tin de \" placerile carnale \" dar hai sa fim seioshi k o m#@e in lift in mashina ... in casa , la un hotel etc nu inseamna nimik ... si totushi .. ganditzi`va cati dintre voi au pus sentiment cand au fost la fetele de p centura .. poate au zis doar un multzumesc ... poate ptr el a fost o simpla experientza .. o \" alta fata \" trecuta pe lista lui ... |
| All times are GMT +2. The time now is 12:03. |
- Copyright 2026 4Tuning