![]() |
Re: intalnirea de week end !
cum adika acuma? :))
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
bun deci o sa fiti 4 noi mai suntem cel putin 20 de persoane si 10 masini care no sa venim maine sub pod,,,,ce faceti? veniti voi cu noi sau noi cu voi?;) |
Re: intalnirea de week end !
pai eu am zis ca duminica dimineata la 9 sa fim sub pod cine vrea sa merem impreuna
|
Re: intalnirea de week end !
Din simpla curiozitate intreb : ce s-a intamplat cu intalnirile de Vineri seara ?
|
Re: intalnirea de week end !
a cam murit incet incet ...
|
Re: intalnirea de week end !
defapt au murit de tot ...
|
Re: intalnirea de week end !
vine iarna asta e problema...:))
|
Re: intalnirea de week end !
9 Attachment(s)
Quote:
ca si anul trecut ;) doar ca atunci erau alte vremuri |
Re: intalnirea de week end !
sparcozaurule ... ti-ai si scos swiftozauru la interval.. ? :)) asa e.. se poate, tre doar putina vointa, pasiune, si putin timp dedicat acestei pasiuni pe care toti o avem in sange .. n-ar strica o intalnire ca pe vremuri .. de aia "de sub pod" :lol: .. sounds like a plan.. anyone.. ?
|
Re: intalnirea de week end !
ar fi oky ... doar nu maine ... ca e miss boboc eminescu
sau facem ca si anu trecut? ca dupa miss mergem pana in baia mare ? :D |
Re: intalnirea de week end !
Quote:
Alte vremuri nu anul trecut erau ci atunci cand au inceput intalnirile cativa prieteni buni ce stateau cu masinile tunate in fatza bisericii sau sub pod la taclale pana dimineata si mancau pui la rotisor cu sos tartar pe capota masinii de n-aveau nici o greatza ci se distrau si trecea timpul de parca prea repede trecea noaptea ca se facea ziua ; acele intalniri nu erau intitulate nicicum ci pur si simplu era trupa care se simtea bine, inainte sa apara alta "trupa", apoi alta, care s-au unit, s-au denumit, s-au redenumit, s-au desfiintat, s-au reinfiintat ...................... nu mai zic nimic .... |
Re: intalnirea de week end !
probabil o fi si cum zici tu Szambi ... dar totusi ... e pacat
|
Re: intalnirea de week end !
daaa is multe de vb pe tema asta ........:)
|
Re: intalnirea de week end !
Ma refeream la CHIAR PRIMELE intalniri (2006 - 2 calibra, 1 vr6, 1 kadett din '76, 1 passat 2000, 1 Alfa 2001, 1 Vectra 4x4 care ulterior "a cedat cu totul" si cam atat) ....... Ma rog, cu toate ca s-a discutat mult pe tema asta, vor reveni si pt. SM zile umplute cu adrenalina (pt. unii ...)
|
Re: intalnirea de week end !
poate cadem la o intelegere si facem ceva intalniri sau vizite, de exxemplu,,, Baimarenii viziteaza Satmarenii si invers, ar fii ceva interesant, ce zicetiii, sau ne intalnim la jumatea drumului,,,, la SEINI. deci cum suna???
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:01. |
- Copyright 2026 4Tuning