Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Skoda (https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda.html)
-   -   '07 Octavia II RS - 2.0TFSI (K04, REVO Stg3, etc.) (https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda/51751-07-octavia-rs-2-0tfsi-k04-revo-stg3-etc.html)

Aaronnel^ 14-03-08 19:26

Re: SKODA vRS
 
Era si timpul.... cand te intorci din strainatate sa vi la Valcea;))
Ma bucur ca am contribuit putin la ele:oops:

naka66vio 14-03-08 19:38

Re: SKODA vRS
 
cu sigurantza o sa vin.chiar daca o vand vin cu noua achizitie.salut si la revedere

skoda boy 14-03-08 21:01

Re: SKODA vRS
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1424632)
cu sigurantza o sa vin.chiar daca o vand vin cu noua achizitie.salut si la revedere

Despre ce achizitie e vorba ??:rolleyes2

naka66vio 20-03-08 03:21

Re: SKODA vRS
 
Quote:

Originally Posted by skoda boy (Post 1424747)
Despre ce achizitie e vorba ??:rolleyes2

ceva legat de litera MMMMM

alexGTI 20-03-08 15:28

Re: SKODA vRS
 
bmw M3 ? sau M5 ?:)

Albush 25-03-08 02:36

Re: SKODA vRS
 
1 Attachment(s)
upss....a mai aparut ceva

naka66vio 25-03-08 02:37

Re: SKODA vRS
 
opa.mai dat de gol repede:lol::lol:

skoda boy 25-03-08 17:05

Re: SKODA vRS
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1444121)
opa.mai dat de gol repede:lol::lol:

Nu o mai vinzi?sau iti iei si M si o pastrezi si pe asta ?:)

naka66vio 25-03-08 22:59

Re: SKODA vRS
 
:lol:pastrez si skoda si la m3 am renuntzat a aparut ceva mult mai tare:-Pcine cunoaste stie!!!!

Razvan-CT 26-03-08 10:22

Re: SKODA vRS
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1446706)
:lol:pastrez si skoda si la m3 am renuntzat a aparut ceva mult mai tare:-Pcine cunoaste stie!!!!

cumva GTR-ul:lol:

AureG88 27-03-08 12:37

Re: SKODA vRS
 
Cu siguranta GTR-ul:lol:....dar mai are ceva de asteptat...

yoda 28-03-08 13:04

Re: SKODA vRS
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1407748)
yoda aberezi la greu.deci tot ce spui e o aberatie. ca sa numai o lungesc cu tine aici cu cel mai tare tfsi al tau pe 400m,cu faptul cami dai 2 tiruri pe 400 de metri,cu faptul ca am stat cu un tdi baza de 140cp asta cu esp pus si cu startul dat de el eu iti zic doar atat.

batel pe SPEEDER DACA POTI si pe urma ai tot dreptul la replica pana atunci mai vorbim si ramane relativ tot ce ai zis u si nedovedibil.

repet mai vb dupa ce il faci pe speeder daca il faci chiar daca nare upgradeurile tale


ooops..... m-am dat cu Speder !acum pot vorbi?! :lol:

central 28-03-08 14:38

Re: SKODA vRS
 
normal ia sa vedem raportul:D

naka66vio 28-03-08 16:19

Re: SKODA vRS
 
spune rezultatul.normal ca poti vorbi numai ca daca e vb de skoda te dai cu prietena mea eu am alta masina acum si daca vrei sa ne dam pui 10mi de euro siti dau avans 50 de metri.numai conteaza daca stiu sa plec sau nu......................................:lol::lol:

naka66vio 28-03-08 16:21

Re: SKODA vRS
 
Quote:

Originally Posted by alexGTI (Post 1434799)
bmw M3 ? sau M5 ?:)

am renuntzat la m am luat altceva:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 20:17.

- Copyright 2026 4Tuning