![]() |
Re: Masini din Baia Mare
e sti jdm...farurile sunt aftermarket angel eyes
|
Re: Masini din Baia Mare
Quote:
|
Re: Masini din Baia Mare
Quote:
|
Re: Masini din Baia Mare
de lao vreme te saturi de acele 3 litere si vrei ceva mai mult :P
|
Re: Masini din Baia Mare
poate e prodrive
|
Re: Masini din Baia Mare
Quote:
|
Re: Masini din Baia Mare
Supra visinie in Baia Mare , cu numere rosii , foarte frumoasa ...banuiesc a cui e dar astept sa va dati cu parerea si voi
|
Re: Masini din Baia Mare
Quote:
|
Re: Masini din Baia Mare
Quote:
|
Re: Masini din Baia Mare
:shock:
Quote:
|
Re: Masini din Baia Mare
Quote:
|
Re: Masini din Baia Mare
am vazut-o si eu pe independentei azi in trecere, :shock:
ceva detalii legate de motor... aspirat -nu prea cred :) - sau twin turbo, sau poate one BIG turbo |
Re: Masini din Baia Mare
Am vazut si eu Supra visinie ...ma uitam la ea ca la avioane ! IMI PLACE :!::!::!: :shock:
Nu sare nimeni sa o revendice :D |
Re: Masini din Baia Mare
Quote:
|
Re: Masini din Baia Mare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:34. |
- Copyright 2026 4Tuning