Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Masini din Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia/51195-masini-baia.html)

vlad1003 19-12-08 02:57

Re: Masini din Baia Mare
 
e sti jdm...farurile sunt aftermarket angel eyes

Keisuke 19-12-08 10:16

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by vlad1003 (Post 1930148)
e sti jdm...farurile sunt aftermarket angel eyes

Ce modificari ai facut pana acum ?

IonutzMFF 19-12-08 17:18

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by Keisuke (Post 1930465)
Ce modificari ai facut pana acum ?

Pai ti'a spus ca e STI JDM si angel eyes aftermarket :) , nu e destul , doar literele ''STI''

danny_bik3ru 19-12-08 18:04

Re: Masini din Baia Mare
 
de lao vreme te saturi de acele 3 litere si vrei ceva mai mult :P

bogdan350cid 19-12-08 18:13

Re: Masini din Baia Mare
 
poate e prodrive

vlad1003 20-12-08 11:24

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by bogdan350cid (Post 1931326)
poate e prodrive

pe vremea aceea prodrive nu se amesteca cu sti...singurele modificari facute sunt un filtru k&n in cutie, toba finala prodrive si bucsi bara antiruliu + bielete +bucsi trapez

IonutzMFF 26-12-08 21:25

Re: Masini din Baia Mare
 
Supra visinie in Baia Mare , cu numere rosii , foarte frumoasa ...banuiesc a cui e dar astept sa va dati cu parerea si voi

VG30DETT 26-12-08 23:04

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1943243)
Supra visinie in Baia Mare , cu numere rosii , foarte frumoasa ...banuiesc a cui e dar astept sa va dati cu parerea si voi

am vazut-o parcata undeva linga strada Horea parca se numeste Str.Silviculturi, era azi dupamasa si avea nr rosi de MM.

Keisuke 27-12-08 04:28

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by huber_bm (Post 1943389)
da, e frumoasa masina, si mai este un Sky visiniu ca a lui GO FAST in orash cu nr rosii de Bucuresti

dude, daca taceai filozof ramaneai ...pasionat de japoneze :x

M I V E C 27-12-08 10:12

Re: Masini din Baia Mare
 
:shock:
Quote:

Originally Posted by Keisuke (Post 1943562)
dude, daca taceai filozof ramaneai ...pasionat de japoneze :x

dar chiar stie despre japoneze, :shock::shock::shock:

IonutzMFF 27-12-08 22:46

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by VG30DETT (Post 1943378)
am vazut-o parcata undeva linga strada Horea parca se numeste Str.Silviculturi, era azi dupamasa si avea nr rosi de MM.

E clar , e a lui 13ZED , acolo sta el ....Felicitari pentru achizitie :)

optix 27-12-08 23:11

Re: Masini din Baia Mare
 
am vazut-o si eu pe independentei azi in trecere, :shock:
ceva detalii legate de motor... aspirat -nu prea cred :) - sau twin turbo, sau poate one BIG turbo

Keisuke 28-12-08 03:15

Re: Masini din Baia Mare
 
Am vazut si eu Supra visinie ...ma uitam la ea ca la avioane ! IMI PLACE :!::!::!: :shock:

Nu sare nimeni sa o revendice :D

TRX 28-12-08 10:54

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by Keisuke (Post 1945294)
Am vazut si eu Supra visinie ...ma uitam la ea ca la avioane ! IMI PLACE :!::!::!: :shock:

Nu sare nimeni sa o revendice :D

Si eu sunt curios a cui e. Iesisem de la benzinarie din OMV si a pus avariile , m`am tinut dupa ea o vreme , dar n`am apucat sa vad cine`o conduce. Are cineva informatii suplimentare?

3SGE 28-12-08 14:10

Re: Masini din Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by GroupieLuvva (Post 1945565)
Si eu sunt curios a cui e. Iesisem de la benzinarie din OMV si a pus avariile , m`am tinut dupa ea o vreme , dar n`am apucat sa vad cine`o conduce. Are cineva informatii suplimentare?

Cine stie cunoaste! ;) Proprietarul are un garaj de mai mult de 500.000 euro. :?:


All times are GMT +2. The time now is 06:34.

- Copyright 2026 4Tuning