![]() |
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
ce parere aveti despre o intalnire?
am fost la bv la intalnirea daciilor si a fost interesant.... deci? 21. mai... ca sa avem mai mult timp sa afle toata lumea? |
Re: Intalnirea renault 5
ora si locatia - ca sa stim o treaba.
Sunt invitati toti posesorii de R5 - hai sa ne strangem cat mai multi :) Ultima oara baietii cu GTT-uri au rulat :D |
Re: Intalnirea renault 5
suna interesant...eu vin.
|
Re: Intalnirea renault 5
vin si eu chit ca nu mai am 5-ul :D
|
Re: Intalnirea renault 5
pe la 16, la Polivalenta ?
|
Re: Intalnirea renault 5
Daca scap de la munca la ora aia vin. Dar as zice mai bine la 18-19.00 ca e si mai liber in trafic.
|
Re: Intalnirea renault 5
Daca reusesc sa pun motorul sus, ajung si eu.
|
Re: Intalnirea renault 5
ok, hai pe la 8-8.30, sa ajunga toata lumea de serviciu.
Adi tu cum de esti liber la 4, ai program de gravida de 6 ore ? :D |
Re: Intalnirea renault 5
Din pacate eu nu mai pot ajunge pe 21.
Masina e la PL la schimbat de ulei, filtre, bolturi la usa sofer, etc etc. Credeam ca o termin pana vineri dar se pare ca nu. Sa faceti poze cu buburuzele. |
Re: Intalnirea renault 5
eu cu ferny ajungem in jur de 8...
|
Re: Intalnirea renault 5
pe ploaia asta ne mai vedem? eu initial voiam sa scriu 21 iunie cred...
dar ne vedem acolo diseara |
Re: Intalnirea renault 5
dar de ce nu in weekend? cred ca ar fi mai bine pt toti. e doar o idee.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:15. |
- Copyright 2026 4Tuning